TERVISE ÜLDKONTSEPTSIOON!

  Автор:
  Комментарии к записи TERVISE ÜLDKONTSEPTSIOON! отключены

Tervise füüsilise taastamise loomulike vahendite ja võimaluste valik on täna nii laialdane, et põhjustab "algajas" parajat segadust - mida võtta ja mida jätta? :) Mistap järgmine tasand ongi kontseptuaalne, vastates küsimusele: Millised on esmased kõige tõhusamad sammud, mis annavad lühima ajaga parima tulemuse? Loomulikult on iga inimese organism individuaalne, kuid samas on meis kõigis ka palju ühist, mille rakendamine omamoodi "lollikindlana" on ennast praktikas paljukordselt õigustanud.
.
Koralliklubi Üldkontseptsioon on välja kujunenud ligi 25 aasta jooksul teadlaste ja arstide ühise praktika käigus Koralliklubi toodete baasil.

NELI SAMMU TERVISENI:
1. Bioomastatav vesi: Korallivesi
2. Täisväärtuslik rakutoit: Bioaktiivsed toidulisandid
3. Organismi regulaarne puhastamine: Pehmem „Detox” ja „Detox Plus”) , Antiparasitaarne Programm „Parashield või „Parasheild Plus”, Radikaalsem Üldpuhastusprogrann 2 Colo-Vada Pluss (koos 4-päevase savipaastuga), lümfi-, maksa- ja neerupuhastus jt
4. Organismi regulaarne kaitse vabade radikaalide eest(H-500, AquaOx, AktiVin, SEleen jt - vt https://ee.coral.club/shop/antioxidant-protection/).

Juba ainuüksi need Neli Sammu võivad anda sügavat terviseparanemist. Klubil on ka sadu looduslikke kompleksprogramme mis tahes (nõrgima) organitesüsteemi (neid on kokku 12) ja organi (neid on ca 70) puhastamiseks, toitmiseks ja kaitseks. Täna on Klubi üha rohkem üle minemas valmis TOOTEKOMPLEKTIDELE (PAKETTIDELE) üheks või teiseks otstarbeks („Detox”, „Vesi”, „Terve soolestik”, „Antiparasitaarne programm” jt ). Enamus Koralliklubi tooteid on rahvusvahelise GMP- kvaliteedimärgiga, st nii (puhas) tooraine kui ka tootmine on rangelt kontrollitud. Toodete hinnaklass maailmaturul on vastava uuringi andmetel keskmine, kvaliteet aga kõrgem.

https://ee.coral.club

TERVISE ÜLDKONTSEPTSIOON!
   0 голосов
Средняя оценка: 0 из 5
Интересная статья? Поделитесь ею пожалуйста с другими: