Väldi elektromagnetkiirgust!

Elektromagnetkiirguse (EMK) mõjud on vähemärgatavad, kuid ajas kuhjuvad. Inimesed, kes terve päeva on arvuti ees, omavad 10-15 korda suuremat vähiriski kui teised.

Laste puhul kasvab seoses EMKga leukeemiaoht. Vene Föderatsiooni (VF) Tervihoiuministeeriumi andmetel vaid 2% vene lastest on täiesti terved. Inglismaal. Prantsusmaal, Saksamaal jm on mobiiltelefon alla 16-aastastele keelatud. Impotentsus esineb juba ka noortel. Erinevate tervisemõjude seas on täna esikohal keskkonna tehnogeenne mõju (29%) eesotsas EMK-ga (vesi 22%, eluviis 21%, toit 18%, õhk 10%).

EMK kahjustab kogu organismi, kuid ennekõike:
* kesknärvisüsteemi
* immuunsust
* peaaju
* soojätkamisfunnktsiooni

Euroopa normid on täna 200-1000 micW/cm2, samal ajal kui meedikud on tõestanud, et juba 0,02 micW/cm2 tekitab negatiivseid nihkeid. Eestis on see norm täna 10 000!

MIDA TEHA?

Üks maailma tunnustatumaid kaitsevahendeid on NEUTRONIK - mobiilile, telekale, traadita telefonile jt portatiivsetele raadiosaatjatele, mikrolaineahjule, ruuterile jm.

Neutronik ei oma maailmas kliiniliselt tõhususelt võrdväärset analoogi. See neelab ja muundab EMK inimese jaoks ohutusse vormi. Kusjuures tüüp 03 sobib mobiilile ja mikrolaineahjule, tüüp 04 aga telekale ja arvutile. Sügavalt eksivad need, kes arvavad, et vedelkristall- ja plasmaekraanid on “täiesti ohutud”. Kliinilised katsed on näidanud, et nende magnetväli ja energoinformatsiooniline toime tervikuna on inimorganismile kaks korda tugevam kui tavalistel ekraanidel.

Neutroniku kasulik mõju on paljukordselt tõestatud järgmiste meetoditega: bioloogiline test, laboritest ja katseloomade jälgimine, bioresonantsdiagnostika täiustatud meetod, Korotkovi gaaslahendusliku visualisatsiooni meetod, Folli diagnostika, infornatsioonilise arvutuse meetod, instrumentaalne kontroll.
Ainult kolm 15-st turul pakutavast individuaalsest kaitsevahendist omavad Venes riiklikku sanepidemoloogilist ekspertiisiotsust – sh Neutronik. Kusjuures enamus neid seadmeid maksab 150-200 USD. Ainsana analoogidest on Neutronik kantud VF Töö ja Sotsiaalse Arengu Ministeeriumi teatmekataloogi “Individuaalsed kaitsevahendid”.
Ta on ka USA Ülemaailmses Tehnoloogiapangas.

Neutronik tõhusust on kinnitanud 39 juhitvat instituuti ja laborit Venes, Lätis, Usbekis, Valgevenes, Austrias jm, sh VF Tervishoiu Ministeeriumi Sanepidemoloogiline Keskus,

Ükski teine analoog ei oma ligilähedastki rahvusvahelist tunnustust.

Garantiiaeg – 3 aastat
Töötab õigel ümberkäimisel (ehk kaitstes kriimustuste eest) 10 aastat. Neutronik asetada õigetpidi (nagu näitab joonis juhendis, millele on – samuti õigetpidi – kiip kinnitatud) mobiili aku alla või mobiili tagaküljele. Viimasel juhul soovitav kasutada vutlarit. Korra juba kleebitud N-i ümber kleepida ei tohi.

Arvutil ja telekal kleebitakse Neutronik kas ekraani korpuse või ekraani enda vasakusse alla alumisse nurka. Kiipe arvutile ja telekale on kahes mõõdus: 3 x 3 cm ja 1,5 x 4 cm, Juhul kui 3 x 3 ekraaniservale (nt kitsama ekraaniservaga sülearvutil) ei mahu, saab sinna paigutada 1,5 x 4 cm kiibi.

Võimalusel soodushinnaga!

Soovi korral võta kontakti!

Оставьте свой комментарий или вопрос