TAASTA OMA LIIGESED B-LURONIGA!

  Автор:
  Комментарии к записи TAASTA OMA LIIGESED B-LURONIGA! отключены

Kadri:
“Ma annaksin sellele tootele 5 x 5 punkti. Ma ei tea täpselt, kuidas ta toimib, aga ta toimib ja see ongi põhiline. Liigun valudeta ja tean vähemalt kolme vanemat inimest veel, kellel kaebused taandusid. Mina teen 2 x aastas kuuri läbi ja selline intervall mulle sobib. Lisaks 2 x aastas korralik parasiidikuur enne B-Luroni ja kõik toimib.”

B-LURON
B-Luron on bioloogiliselt aktiivne toidulisand, mille aluseks on hüaluroonhappe ja kondroitiini kompleks ja mis on Saksa kompanii Gramme-RevitGmbH tehnoloogiliselt innovaatiline toode. B-Luron aktiveerib kehaomase sünoviaalvedeliku ehk liigesevõide tootmise ning toidab ja taastab kõhrkudet.

KOOSTIS: kondroitiinsulfaat + hüaluroonhape + E-vitamiini
MÕJUD
* Kaovad lülisamba ja liigeste krigisemine.
* Kõhr artroosihaigetel hakkab taastuma ja seda kuni artroosi 4. staadiumini välja.
* Taastub liigesemääre tänu liigestevahelise sünoviaalvedeliku täisväärtuslikule moodustumisele.
* Liigesetursed ja kalduvus deformatsioonile vähenevad.
* Märkimisväärselt suureneb liigesteliikuvus ja liikumisulatus.
* Nahk niisutub, muutudes siledamaks ja pehmemaks: samuti keha probleemsed osad nagu käed ja kannad.
* Kaob hommikune liigesejäikus, ilmneb liikumise kergus.
* Põletikulised protsessid vähenevad, käivitub kompleksne taastumine.
* Samuti teatavad inimesed nägemise paranemisest.

TOOTEARENDUSE AJALUGU
B-Luroni väljatöötamine algas 20 aastat tagasi Saksa arsti Nils Dušheki poolt. Suurim probleem oli hüaluroonhappe molekuli suur molekulmass, mis takistab selle suu kaudu sissevõtmisel sooleseina läbimist. Õnneks leiti enam kui 270 eksperimendi tulemusel ideaalne molekulistruktuur, mida keha omastas100%.
Need katsed viidi läbi hiirte ja rottidega, aastal 2000 aga jubahobuste ja koertega.
Pärast häid tulemusi võtsid 2001 sama ette võtsid vabatahtlikud sportlased.
2013. aastal viidi lõpule kõik B-Luroni testid, pärast mida registreeriti ta edukalt Vene Föderatsioonis vabamüügiks toidulisanditurul.

TOOTETESTIDE TULEMUSED
Testid loomadega
Inimeste testimisel võib esineda platseeboefekt, mistõttu tulemused ei pruugi vastata tegelikkusele kuni 60% ulatuses. See efekt aga EI mõjuta loomi. Pärast kuuajalist kuuri tõdesid loomaarstid järgmist:
• 38% loomadest täheldati olukorra paranemist;
• 52% paranes seisund märkimisväärselt. Loom liikus palju rohkem, nähtavat lonkamist peaaegu polnudki;
• 10% -l juhtudest muutusi ei täheldatud. Pärast selle loomarühma uuesti kontrollimist tuvastati osaline vale esialgne diagnoos;
• 0% seisund halvenes.

Testid sportlastega
Pärast toote edukat testimist loomadel katsetati seda 2001. aastal liigesekahjustustega vabatahtlikel (hokimängijatel ja maratonijooksjatel). Testi tulemused:
• 35% teatas paranemisest;
• 65% teatas olulisest paranemisest. Liigeste taastumine kiirenes märkimisväärselt, valu ja põletik kadusid;
• 0% seisund halvenes või tulemust polnud.
Kõiki neid paranemisi kinnitasid arstid-radioloogid.

MILLISED ON B-LURONI ANALOOGID TURUL?
B-Luroni analoogiksvõib pidada hüaluroonhappe liigesesüste pidada, millega võrreldes aga B-Luronilon mitmeid eeliseid: hind, mugavus, kogus, integreeritud lähenemisviis jne.
Samuti on turul mitmesuguseid kondroprotektoreid, mis pakuvad kehale piisavas koguses kondroitiini. Nende peamine puudus on hüaluroonhappe puudumine komplektis, mis aktiveeriks kondroitiini töötlemist kõhrerakkude poolt, et taastadakõhreplaati. Seetõttu on kondroprotektoreid ebaefektiivsed.
Kui vaadata turul olevaid hüaluroonilisi ravimeid, siis on 90% neist pulbri kujul. Pulbrivormi peamine puudus on kõrge lahustumatus puhtas veesrääkimata veest seedetraktis. Seetõttu suurem osa sellest ei imendu kehas. Lisaks pole sellistes preparaatides kondroitiini, mis taastaks liigeses kõhre.

MILLA TULEMUST OODATA?
Esimese kahe nädala jooksul hüaluroonhappe-kondroitiini kompleks alles koguneb liigesesse, mistap sellel perioodil käegakatsutavaid tulemusi pole. Alates kolmandast nädalast algab kõhre taastamine liigeses ja omaenda hüaluroonhappe tootmine. Sellel etapil hakkab paranema liigeste liikuvus, kaob krigin, valu ja põletik vähenevad.
Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on vaja juua B-Luroni kuur ära täies mahus ja ilma vaheaegadeta.

KUI TIHTI PEAKSIN TOOTEKUURI KORDAMA?
Kõik sõltub teie liigeste esialgsest seisundist. Kui joote B-Luroni ennetamise eesmärgil ilma nähtavate liigeseprobleemideta nagu krigisemine, valu, turse, hommikune jäikus jms, piisab teile ühekuulisest kuuris 1-2 aasta jooksul.
Kui mainitud probleemid on juba olemas ja olete juba kaugelt üle20-, peaksite võtma B-Luroni vähemalt 1-2 korda aastas.
Kaugelearenenud juhtudel - artroosiga kuni 4. järguni, kõhreplaadi ärakulumiseni, valu ja põletikuni – peaks keskealised inimesedesmalt läbima 2-3 tootekuuri järjest ja seejärel hoidma oma seisundit ühe kuuriga iga kuue kuu tagant.
Samuti sõltub B-Luroni võtmise sagedus elustiilist. Kui joote piisavas koguses kvaliteetvett, järgite dieeti, liigute aktiivselt, on toote palju väiksem kui inimestel, kes neist soovitustest kinni ei pea.

KUI MUL DIAGNOOSITI KÕHE PUUDUMINE, KAS B-LURON AITAB MIND?
Toode sisaldab kondroitiinsulfaati, mis toimib kõhreplaadi ehitusmaterjalina. Toode stimuleerib kõhrerakke kondroitiini töötlemiseks kõhrekoe moodustamiseks. Kui teil kõhre enam pole, pole B-Luronil midagi stimuleerida, seetõttu on teie puhul vajalik kirurgiline sekkumine.
Samuti tuleb märkida, et ühe liigese probleem näitab vajalike komponentide puudumist teistes keha liikuvates osades. Just neil (kõigil) aitab toode taastuda ega vii operatsioonini.

MILLEST VALMISTATAKSE B-LURONI JAOKS HÜALUROONHAPET?
B-Luroni hüaluroonhapet saadakse erilist tüüpi rakkude kaitsemembraanilt. Nendele rakkudele luuakse ebasoodne keskkond, et käivitada kaitsereaktsioon, mis viib membraani moodustumiseni. See kaitsekest ongi hüaluroonhape, mida selles tootes kasutatakse.
Erinevalt konkurentidest, kes kasutavad odavamat hüalurooni ekstraheerimist kanade kammkarpidest, suutsid meie tootearendajad vältida hüaluroonhappe molekulide ja inimese DNA mittevastavust.

https://ee.coral-club.com/shop/products/918140.html

TAASTA OMA LIIGESED B-LURONIGA!
   0 голосов
Средняя оценка: 0 из 5
Интересная статья? Поделитесь ею пожалуйста с другими: