Kiirabi alateadvuselt!

Süvataju kaardid* Sul on probleem, millele Sa juba mõnda aeg otsid lahendust - kuid tulutult?

* Oled majanduslikus, psüühilises, tervislikus, sotsiaalses jms hädaolukorras ega tea, "kuhu poole joosta"?

* Vana on täielikult ammendunud, nii et tahaks selle jätta kus kurat -  aga uus pole ikka veel ilmutunud?

* Kunagised lootused on luhtunud, elurutiin lämmatab - kuhu edasi?

Nõustugem - paljud meist vaevlevad neis olukordades mitte kuid, vaid aastaid kui isegi mitte aastakümneid. Tundes otsekui elu jääkski elamata. Sest lahendust ei paista kuskilt otsast. Kulg on "kinni jooksnud", meenutades Võlumuinasjuttu Nõiutud Printsessist või Kuningapojast. Kellelt kurja nõiduse saab võtta vaid Võlur.

See Võlur on meie Alateadvus

Kes teab mõõtmatult rohkem. Näeb võrreldamatult sügavamale. On kujuteldamatult Tark. Ainus küsimus on: KUIDAS ALATEADVUSELE LIGI PÄÄSEDA?! Kuidas vasak ajupoolkera pääseks ligi paremale? Kuidas taastada Silda nende vahel?

Probleem on ka Energias: kuidas kaasata aju kõrgemaid piirkondi, mis vajavad selleks tavapärasemast rohkem enertgiat? Selleks on mitmeid tõhusaid vahendeid. Üheks neist on Vaimne Õpetaja, kes teostab Õpilisele Väe- ja Teadmuseülekande, pannes teda kogema ja taipama asju, mida ta omast jõust ei suudaks. Vaimustades teda. Andes ainu oma alles teostamata potentsiaalist. Kinkides ISE-kogemust - oma Sisemisest Geeniusest.

Kahjuks pole Vaimseid Õpetajaid jalaga segada

Seepärast on lihtsam pöörduda ühe kõigile kättesaadava vahendi poole. Milleks on - ENDEKUNSTID. Astroloogia. Hiina Muutuste Raamatu heksagrammid. Ruunikivid.  Taro-kaardid... Just viimased on mulle pakkunud suurimat seosteküllust ja äratundmisvõimalust. Mäletan, kuidas veerandsajandit tagasi ostsin Soomest oma esimesed tarokaardid - Barbara Walker Taro. Mind lummas selle 78-kaardilise Pildigalerii Ajatus ja Ruumitus. Aainuüksi mille vaatamine andis mulle kirgastavat Väge. Hiljem avastasin enda jaoks peaaegu samavõrd ka OSHO Taro.

Ja siis ühtäkki, üle aasta tagasi, pöördus minu poole kunstnik Jõgevalt. Ja tegi ettepaneku luua "Eesti Taro". Temalt - Pildid, minult - Tekst. Kuid peagi taipasime, et hoopis huvitavam oleks luua omaenda Arhetüüpne Nägemus Pildis ja Sõnas. Nii sündisidki Süvataju Kaardid. 25 Pilti ja Teksti Üllelt ja minult. Millesse kumbki valas oma Visiooni  ja Tarkuse.

Veel üks Võti Alateadvusse

Mäletan juhtu ühelt esitluselt, kus inimene prooviks "tõmbas kaardi" vastuseks teda vaevanud probleemile. Ja vastus oli niivõrd läbistav, et ta enam hetkegi ei kahelnud, mida peab tegema edasi.

Need Süvataju Kaardid  on ka täna olemas ja ootavad  - Ilus ja Tões - oma Alateadvuse kirglikke avajaid.

Sellest lähemalt siin: https://www.facebook.com/pages/S%C3%BCvataju-kaardid/1376615782640785?fref=ts

Küsida saab ka:

peeterliiv@gmail.com

või 55527442

 

ema

 

 

 

 

 

 

Оставьте свой комментарий или вопрос