ISIKSUSE KOOL

Tänaseks on Transpersonaalne arengugrupp 3, mis käsitles eeskätt Joe Dispenza ja Gregg Bradeni (edasiarendatud) Üleloomulikkuse praktikaid ehk ENERGIAT, avardunud ISIKSUSE KOOLIKS, milles hetkel on järgmised teemavaldkonnad.

* ENERGIA
Selleks et saada Kuningaks, Sõdalaseks, Armastajaks. Maagiks, Ürgmeheks, Loojaks ... neid kõiki ühendavaks ISEKS (Carl Jung) ehk ISIKSUSEKS (Unikaalseks Individuaalsuseks), on vaja ENERGIAT - elujõudu, vitaalsust, väge... Kogemus on näidanud, et selleks ei piisa ainuüksi Varju integreerimisel vabanevast energiast. Täna võimalik rakendada palju tõhusamaid energiaharjutusi, mis aktiveerivad ja ehitavad üles meie ENERGIAKEHA (mida budism nimetab ka ÕNDSUSKEHAKS). Milleks on mh Joe Dispenza/Gregg Bradeni ÜLELOOMULIKKUSE
(JUMALIKKUSE) praktikad – täiendatud/täiustatud kujul, kus on ühendatud täiustatud Yin-jooga ja praanahingamised (tulemuseks uutliiki "praana-jooga").

* ISIKSUS
Kuid Väest üksi ei piisa, kui seda ei toeta ega suuna psühholoogilis-filosoofilis-metafüüsiline maailmavaade kui inimkultuuri aastatuhandete kumuleerunud Tarkus – hõlvates nii Tõde (sh teaduste eesliini), Eetikat (sh Armastust) kui ka Ilu (sh Kõrgkunsti). Mistap ISIKSUS, lüües õitsele, toetub Hiiglaste (Geeniuste) Õlgadele, kelle poolt avastatud Teadmisi taibates kogeb neid isikliku Kogemusena teel enda Universaalsusele, Terviklikkusele.
Selles plaanis toetume nii transpersonaalse psühholoogia (jCarl Gustav Jung, Ken Wilber, Stanislav Grof, Jorge N. Ferrer, Martin Buber) kui ka vene väljapaistva religioonifilosoofi Nikolai Berdjajevi sügavale Isiksuse-õpetusele – personalismile. Samuti Richard Tarnase „Õhtumaa Vaimu Passioonile”.

* KINESIOLOOGIA
Väga õpetlik on ameerika teadusfilosoofi, transpersonaalse psühholoogi, majandus- ja haridusteadlase David Hawkinsi 17 emotsiooni arenguhierarhia - häbist (20) läbi Julguse (200) kuna kõrgeima valgustumiseni (1000), kalibreeritud kinesioloogilise meetodiga miljonite katseisikutega. Kusjuures tundub, et ka Hawkins ise oli Müstik.

* TANATOLOOGIA ehk teadus surmast, millel on vähemalt viis allikat:
1) Müstikute kogemused ja Traditsiooni Tarkus (Iidsed Teadmised)
2) Kliinilisest surmast naasnute kogemused
3) Michael Newtoni süvahüpnoosiuuringud Eludevaheliselisest Elust
4) Meediumide kanaldused
5) Tiibeti Surnuteraamat

* TAVAÕIGUS ja selle suhe Rooma ja Mereõigusega – kui kaasaja juriidika meile väheteadaolevad süvatasandid.

* BIOHACKING ehk kaasaegsed harjutused ja vahendid vananemise aeglustamiseks ja noorenemiseks.

* KEHALINE TERVIS: bioomastatav vesi, bioaktiivsed toidulisandid (ja nende komplektid erinevatele organitesüsteemidele), puhastused (Detoks), tervisedieedid, Väe- ja Mõnuvõimlus jms

* SISSEJUHATUS SEKSUAALSALADUSTESSE - mille aluseks omakorda eelpool toodud ENERGIA-harjutused

* LÄHISUHE - uusi, sügavamaid, sensitiivsemaid vaatenurki

* MAAGIA kui teaduse eesliinilt

* TOLTEEGI NÕIDADE TEADMUS JA VÄGI - eeskätt Carlos Castaneda raamatute põhjal

* IIDSED TEADMISED avardavad meie maailmavaadet tohutult, uuematest allikatest a la Inga Raitari „Iidsete Teadmiste Raamat”, Erich von Dänikeni „Jumalate kaarikud” jt

* DIALOOGIKLUBI Zoomis

Liitumiseks tasuda 10.- esimese kuu eest OÜ Kirjastus Silmapiir kontole EE337700771001480178 ja teatada sellest mulle FB sõnumiga või peeterliiv@gmail.com. Hinnas sisaldub ka varasem ja nüüd Isiksuse Kooliga liidetud Transpersoaalne arengugrupp 3.
(mille põhjalikuma eeltutvustusega soovitan samuti tutvuda http://tervisetark.com/transpersonaalne-arengugrpp-3/).