Transpersonaalne arengugrupp 3

RÄNNAK ÜLELOOMULIKKUSSE

Joe Dispenza meetodi põhjal minupoolsete täienduste ja edasiarendustega - millele lisandub ka muid sellega haakuvaid (üli)tõhusaid meetodeid maailmapraktikast.

Vt videotutvustust: https://youtu.be/0sjAbonoO2o

TÄPSEMALT

Siin tutvume Joe Dispenza teadusliku mudeliga Keha-Mõtte-Tunde süvaseostest ja praktiseerime tema poolt välja töötanud nö uue põlvkonna praktikaid „üleloomulikkuse” saavutamiseks. Mille põhisisuks on „karma”-protsessi ümberpööramine. Kui seni on Põhjuseks olnud väliskekkond ja Tagajärjeks seesmine (enamasti meile mittesobiv) psüühiline seisund, siin nüüd saab Põhjuseks meie poolt teadlikult loodud seisund ja Tagajärjeks väliskeskkond, mis „allub” maagiliselt sellele seisundile, „tõmmates end järgi”. See ongi Üleloomulikkuse algus – võime ISE luua oma elu nii Sees kui Väljas! Ja kui me Siinilmas selle omandame, siis toimib suur valikuvabadus ka Sealilmas! :)

Kuna see protsess vajab energiat, siis alustame lihtsate ja tõhusate energiaharjutustega, ehitades üles oma Energeetilise Keha ning luues Südame ja Aju koherentse koostöö, mis sügavamas teadvuse muutunud (gamma-lainete) seisundis avab Värava Jumalikku Maatriksisse (Gregg Braden) ehk kvantvälja (Joe Dispenza) kui Kõigi Võimaluste Välja. :)

MILLISED ON SELLE PRAKTIKA LÄHEMAD VILJAD?

* Võime valitseda oma tervist, olles tundlik kõrvalekallete suhtes ja teades vahendeid ja viise nende korrigeerimiseks; võime kujundada oivalist tervist
* Sügavalt nauditava liikumisvormi leidmine – „mida tahakski jääda tegema”
* Oma keha muutmine „puhtaks, kergeks ja magusaks” – „leebelt orgastiliseks” (Mantak Chia). Selline „nektar kehas” kingib meile uuesti „noorusaja energia”
* VOO-seisundite sünd, sagenemine – kuni nende muutumine järjepidevaks; mida nimetatakse ka sünkroonsusteks ehk „imedeks” – kus langevad alati meile ootamatul moel kokku meie tõelised vajadused ja võimalused.
* Loomingulisuse murranguline kasv – uusi kogemusi ja taipamisi Iga Jumala Päev . Loova Mõtlemise avastamine ja selle väljendamise nautimine.
* Täiuslike rahu, rõõmu ja terviklikkuse seisundite sünd – mida olen nende muretus kerguses nimetanud ka „lapsepõlve seisunditeks”
* Vitaalne („noorenev”) vananemine – mis kingib meile EATUSE
* Müstiliste kogemuste sünd – millest isegi üksainus võib muuta kogu meie olemust
* "Üleloomulikkuse" pratikad, kui need levivad ja initsieerivad ühiskonna (ja inimkonna) avangardi, kutsuvad esile ka üha laiemaid SOTSIAALSEID (PLANETAARSEID) sünkroonsusi, mis viivad inimkonda välja praegusest süvakrisist

Õpivormiks on kirjalikud Õppetükid, videoloengud, ZOOMI grupikohtumised ja individuaalkohtumised (nt FB-Messengeris või laivis)

Osalustasu: 10.- euri kuus.
Tasuda OÜ Kirjastus Silmapiir kontole EE337700771001480178, teatades osalusest FB sõnumiga või peeterliiv@gmail.com

Erinevalt 1-kuulistest Arengugruppidest 1 ja 2 on Arengugrupp 3 mõeldud pikemaajalise õpi- ja koostöökeskkonnana kuumaksega 10. euri. Liitumiseks tasuda 10.- esimese kuu eest OÜ Kirjastus Silmapiir kontole EE337700771001480178 ja teatada sellest mulle FB sõnumiga või peeterliiv@gmail.com.

Vt ka Transpersonaalne arengugrpp 1 ja 2


NB! Tänase seisuga tutvustab käesolev tekst uue, ISIKSUSE KOOLI esimest teemat - Energeetilise Keha ülesehitamist. Ülejäänud teemad vt ISIKSUSE KOOL alt
Kus võimalik sellega ka liituda. Liitumiseks tasuda 10.- esimese kuu eest OÜ Kirjastus Silmapiir kontole EE337700771001480178 ja teatada sellest mulle FB sõnumiga või peeterliiv@gmail.com