Tervislik kaalulangetus

MIS ON SELLE KAALULANGETUS ERIPÄRA, UUDSUS?

Esiteks pakun kaalulangetust osana tervise taastamisest tervikuna.

Teiseks ei paku ma „monodieete”, milles oleks välistatud mõni viiest igapäev vajalikust toitainete grupist – aminohapetest, mineraalainetest, vitamiinidest, fermentidest ja (polü)küllastamata rasvhapetest. Olgu lisatud, et Maailma Tervishoiuorganisatsioon on tuvastanud tänaseks 47 ASENDAMATUT toitainet – mida organism ise sünteesida ei suuda.

Minu poolt pakutavad toitumispõhimõtted, liikumis- ning mõtlemiskultuur jms on mõeldud mitte ainult kaalulangetuskuuriks, vaid elukestvaks kasutuseks, tagades tervist ja pikka eluiga. Seega saab kaalulangetus olema jätkusuutlik - mille käigus kehakaal ei vähene „millegi arvelt”, vaid „vabanemisel üleliigsest” (toksiinidest, veest ja rasvast).

Seminari või nõustamise käigus saame PÕHJALIKU ülevaate ülekaalu ja tervise tegelikust olemusest, samuti meetoditest ja vahenditest tõhusaks kaalulangetuseks ja tervenemiseks. Kusjuures omandada on võimalik kõige PÕHILISEM, nö „asja tuum”, end liigse infoga üle koormamata. Kogu Õpetus on seotud oma igapäevapraktikate muutmisega tervislikus suunas.

Loomulikult eeldab ka see keskendumist, pühendumist, vaimustumist edukogemustest ja – iseenda (ja oma keha) armastamist ning vajadusel selle harjumuste muutmist.

Ligikaudne kava:

1. MONODIEEDID VÕI TERVIKLIK KAALULANGETUS?
2. ÜLEKAALU „KOOSSEIS”: RASV, TOKSIINID, VESI (TURSED)
3. ÜLEKAALU PEAPÕHJUSEID: TOIDU SUUR GLÜKEEMILINE KOORMUS
4. TOIDUAINETE GLÜKEEMILISED INDEKSID
5. „HEAD” JA „HALVAD” SÜSIVESIKUD. ETTEVAATUST – TÄRKLIS!
6. MIKS JUST NISU?
7. KUIDAS SÜÜA!
8. VESI: MILLIST, KUI PALJU, MILLAL, KUIDAS?
9. SUHKRU KAHJULIKKUSEST
10, MEIE SUPERTOIDUD IGAPÄEVAKS!
11.„HEAD” JA „HALVAD” RASVAD
12. „HEAD” JA „HALVAD” VALGUD
13. KAS ALUSTAME PUHASTUMIST?
14. ÜLEMINEK RASVPÕHISELE GLÜKOOSISAAMISELE
15. PALEOTOITUMINE – USKUMATU LUGU! :)
16. NÄITEKS: MIDA MINA SÖÖN?!
17. TERVISLIK LIIKUMINE KUI SÜGAV NAUDING
18. ÕIGE HINGAMINE
19. ÜLESÖÖMINE JA KAALUTÕUS – FERMENTIDE PUUDUSE TAGAJÄRG

Kava võib täieneda ja muutuda kursuse käigus, samuti kavapunktide järjekord.

Tervislikus Kaalulangetuses on võimalik osaleda järgmistel viisidel:

1. Individuaalnõustamine 1,5 tundi
2. Loemgud 2-3 tundi (Tallinnas ja tellimisel ka mujal Eestis)
3. Facebooki seminar 3 kuud

Seminari saab lülituda kolmeks kuuks vastavas FB suletud grupis pärast kursuse eest tasumist (saates mulle vastava teate ja gruppi vastava taotluse) MIS TAHES teile sobival ajal. Grupis on üles pandud järjekorras materjalid koos koduste ülesannetega. Kolme kuuga peaks jõudma muuta oma toitumis-, liikumis-, hingamis- ja mõtlemisharjumusi ning soovi korral läbida ka kompleksse loodusliku ussikuuri ja detox-programmi, kogedes sellega kaasuvaid edukogemusi. Gupis olemas pidev nõustamis- ja arutelukeskkond, kusjuures võimalik küsida ka mis tahes akuutsete või krooniliste haiguste kohta, mis hetkel probleemiks (võib ka privaatselt sõnumiga), et uurida looduslikke võimalusi organismi tasakaalu taastamiseks.

3-kuulise seminari maksumus – 117.- Tasuda saab OÜ Kirjastus Silmapiir arveldusarvele EE337700771001480178. Selgitusse „Tervislik kaalulangetus”.

Tervitan
Peeter Liiv
peeterliiv@gmail.com
55527442