Kõige elulisemad toidulisandid

Ma jaotaks bioaktiivsed toidulisandid jm ökotooted kolme gruppi:

1. Tooted "terviseavariide" puhuks. Viimaseid on vähemalt kolme liiki:
a) akuutsed (lühiajalised ägedad) haigused - looduslikud antibiootikumid, mis mitte ainult LÜHENDAVAD haigestumist, vaid ka - minu isiklikus kogemuses - sageli HOIAVAD SELLE ÄRA, kui neid kohe kasutada (kuigi kergemad sümptomid on juba olemas)
b) kroonilised haigused kriitilises faasis - detoks- ja antiparasitaarsed programmid
3) haavad - kolloidhõbe nii lõike- kui põletushaavadele, mis parandab kiiresti ega jäta sageli järgi ka arme
2. Tooted tervise toetamiseks ja parendamiseks: bioomastatav vesi, antiparasitaarsed ja Detox-programmid, antioksüdantne kaitse, tavaliselt puudujäävad toitained nagu tsink, seleen, oomega-3 rasvhapped, D3 ja C-vitamiin, raud ja paljudel isegi aminohapped (valgud) jt
3. Tervislikud ja tõhusad ökotooted - hambapastad, nõude- ja pesupesemisvahendid, kõrgkvaliteetsed looduslikud kosmeetikatooted jms

Ja siin siis tipptooteid kõigiks kolmeks juhtumiks:

1. CORAL MINE (KORALLILIIV) Okinava saartelt, kus elanike keskmine eluiga väidetamisi maailma kõrgeim – 95-100 aastat! Väidetamisi on seal 30 tuhat vähemalt 100-aastast ja 3000 vähemalt 108-aastast – kes kõik näivad järgivat „vitaalse vananemise” paradigmat, milleni Läänes jõuti alles 1990ndatel. Kui ehmuti meil nii normaalseks kujunenud patoloogilisest vananemisest, kus juba keskeast algab haiguste-arstide-haiglate „lõputu õudus”.
Okinaval aga vananevad inimesed kui (mets)loomad - terved pea surmani välja! Ka miljonid jaapanlased joovad täna Eluvett, olles muuski tegusad – naiste keskmine 88 aastat.
See vesi on BIOOMASTATAV, st organism ei pea selle "seedimiseks" raiskama energiat. Seda ületab looduses vaid liustike „jääpiim”, mis annab mägilaste elueaks mõnikord ka 120-140 aastat. Nt Hunza orus elava mägirahva keskmine vanus on suuresti tänu sellele 110 aastat. Selle „piima” laenguks on -750 mV. Korallivesi sisaldab lisaks 69 looduslikku mikro-ja makroelementi meile soodsas vahekorras ja – vette sattudes – hästiomastataval ioonilisel kujul. 3 kuuga, juues ca 1,5 l päevas, peseb see läbi kogu meie rakkudevahelise vedeliku, viies kogu kehast (sh ka rakkudest) välja sinna kogunenud veeslahustuvaid toksiine, tulemuseks vere (sh kõrgvererõhu) alanemine, seedimise paranemine (sageli sh kõhukinnisuse kadu), liigestevaevuste vähenemine või kadumine jpt sümptomide taandumine. Korallivesi on pälvinud Vene Loodusteaduste Akadeemia ja Euroopa Loodusteaduste Akadeemia kuldmedali taastava meditsiini vallas.

2. SIPELGAPUUKOOR ja KOLLOIDHÕBE - võimsad looduslikud antibiootikumid, mis hävitavad nii baktereid, viiruseid kui ka seeni ja on ühtaegu ka põletikuvastased. Kolloidhõbe on katseklaasis mõne minutiga suuteline tapma 650 erinevat haigustekitajaliiki, kahjustamata samas soolestiku kasulikku mikrofloorat, samas aitab see kiiresti ja ja sageli ilma armideta paraneda lõike ja põletushaavadel. Ja veel - pärast 23 veepuhastusmeetodi võrdlust valis NASA kasutamiseks kosmoselaevades just hõbedasüsteemi. Sipelgapuukoor on ka tugev valuvaigisti. Hoiavad ära viiruslikke hingamisteedenakkusi (sh grippi), kui manustada – soovitavalt mõlemat - esimese kuue tunni jooksul kohe pärast esimeste sümptomide ilmnemist.

3. H-500 - maailma võimsaim mineraalne antioksüdant ruumalaühiku kohta. Ühele punavereliblele mahub 1500 -2000 ränidioksiidi kolloidosakest, igaühega seotud üks negatiivselt laetud vesinikuaatom! Mis pärast oma vaba elektroni loovutamist (neutraliseerides massiliselt vabu radikaale) annab hapnikuga reageerides veel ka lisaks ka ühe ATF-i molekuli (milles organism akumuleerib rakkude mütokondrite poolt toodetavat energiat). Selline tohutu laeng (vabade elektronide rohkus ehk antioksüdantsus) muudab H-500 asendamatuks energiallikaks ägedate ja ka krooniliste haiguste käes kannatavatele inimestele, tippsportlastele, alpinistidele, maailmaränduritele (suurepärane adaptogeen liikumisel ühest aja- ja kliimavööndist teise), stressi ja depressiooni käes kannatavatele jt. Lisaks aitab – suuremates doosides – vabaneda alkoholismist ja suitsetamisest. Üks kapsel suurendab 3 minutiga 240 ml vee laengut -960 mV võrra (lisaks pH tõustes 2,23 ühiku võrra), küünitades vee sellega häätihti (olenevalt lähtevee laengust) Hunza oru liustikuvete loodusliku „maailmarekordini” (-750 mV).
Kaasaja hüdrodünaamika isa, rumeenia loodusteadlane dr Koanda kulutas 60 aastat, et luua laboris sellist Hunza vett. Oma tulemuse pärandas ta Nobeli preemiale kandideerinud Patrick Flanaganile, kel kulus selleks veel 30 a.
H-500-ga on püstitatud spordis maailmarekordeid ja võidetud kuldmedaleid ja seda kasutavad nii Vene kui ka USA Olümpiakomiteed kui ka paljude maade eri spordialade föderatsioonid (H-500 pole doping, vähendades nt piimhappe teket tippkoormustel 50%!) - ilma et tegu oleks dopinguga.

4. PROTIVTY – maailma väidetamisi tõhusaim tasakaalustatud asendamatute aminohapete kompleks, mille anaboolne (so organismi valkudest ülesehitamiseks minev) omastatavus (lämmastiku utiliseerimise koefitsient) on maailmarekordiline 99% (tuletame meelde, et kõige tõhusamal tavatoiduainel – kanamunal /kui süüa valget ja kollast koos) – on see vaid 48%). Kui tavaline toiduvalk seedub 3-5 tundi, siis 10 g (mis võrdub valguhulgalt 350 g kala-, linnuliha jms-ga) on juba 23 minutiga veres ega anna vähimaidki toksilisi lämmastikulisi kõrvaljääke. Sellisena on nad asendamatud neeruhaigetele ja rasedatele (väldivad ülekoormust neerudele ja naharebendeid), kaalualandajatele (viivad välja üleliigse vee ja väldivad naha lotendama jäämist), vanuritele (kelle neerud töötavad veel vaid 40% ulatuses), kasvuhäiretega lastele jt-le.

5. FANDETOX - võitis 2006. a Rahvusvahelisel Leiutiste Näitusel Taibzes peapreemia kui parim maksapuhastaja ning -kaitse. Mis isegi 2-nädalase alkoholitarbimise puhul kaitseb maksa, hoides täielikult ära selle rasvumise Autor: XXI sajandi 2000 kõige teenekama teadlase nimekirja kantud Song Xe Bok. Temalt on saadaval ka toode kaalualandajatele SLIM BY SLIM.

6. 2 COLO-VADA PLUSS – organismi 14-päevane üldpuhastusprogramm, mida on soovitav teha 2 korda aastas. Toidab rakutoiduga, viib välja toksiinid (olles ühtaegu ka antiparasitaarse toimega), taastab soole mikrofloora. Suurepärane kaalualandaja. Koos antiparasitaarse programmiga võib anda keskmiselt 70% tervenemist sümptomidest.

7. MIKROBRIGHT - maailma polüfuktsionaalsemaid hambapulbreid, uuritud 1,5 aastat Moskva Ülikoolis ja leitud olevat universaalne vahend suuõõne põhiliste näitajate profülaktikas ja ravis: sülje leelisus ja struktuursus, kaitse kahjulike bakterite, hambakivi ja igemete veritsemise vastu, ülitundlikkuse vastu külma, kuuma, hapu jms suhtes; hambavaaba kaitse ja seda taastav toime jms. Ei ole abrasiivne. Sisaldab superantioksüdanti Mikrohüdriini – mis annabki talle erilise puhastava aktiivsuse, valgendades hambaid juba mõne minutiga.
NB! Täna asendab Microbrighti hambapasta CORALBRIGHT, mis koos kivistunud korallipõhise hüdroksüapatiidiga aitab hoida hambaemaili tervena ja kaitsta hambaaukude eest. See parandab hambaemaili remineralisatsiooni protsesse, muudab selle heledamaks, vähendab hammaste tundlikkust. 99,7% looduslikud koostisosad.

8. PARAFIGHT – 13-st maailma kibedast taimest koosnev ussivastane komplekspreparaat, mis koos Musta Pähkli Lehe ja Küüslauguga võimaldab läbi viia, soovitavalt 2 korda aastas, tõhusat 21-päevast nugiusside (helmintide) vastast programmi. Parafight on ka uute komplessete parasiidiprogrammide PARTASHIELD ja PARASHIELD PLUSS koostises (mis omavad ka detoks-mõju).

9. PENTOKAN - unikaalne looduslik kaaliumipreparaat, mis käivitab täiega „naatriumi-kaaliumi pumbad” rakumembraanis, mis toovad sisse toitaineid ja viivad välja „seedejääke”, taastades või aktiveerides niimoodi organismis rakuainevahetuse. Kaalium on ülioluline eriti südamele. Sisaldab ka C-vitamiini (annab energiat ja toetab immuunsust) ja riboosi (soodustab ATFi sünteesi), on tegu paraja (igahommikuse) „energiapommiga”, lahustades tableti vees.

10. MINDSET – kompleksne looduslik antidepressant.
Sisaldab aminohappeid, B-vitamiine, gingko biloba, gotu kola, ingverijuure ja naistepuna taimeekstrakte, mis parandavad aju vereringet ja toitumist, mälu ja tähelepanu. Jaapani imeseen Reishi kaitseb närvirakke.

11. GRIFFONIA – TUJUKAUN - looduslik antidepressant
Griffonia seemne ekstrakt on aminohapete allikas, "õnnehormooni" serotoniini eelkäija. Koos vitamiinidega B6 ja B12 suurendab see endorfiinide sünteesi ajus, normaliseerib emotsionaalset tausta, vähendab ärevust ja hõlbustab uinumisprotsessi.

12. Kodu-”keemia” sari ALIVE - kontsenteeritud (piisav väga väikesest kogusest) – ohutu ja tõhus mitmetoimeline hapnikupõhine pesusulber, valgendi/plekieemaldi, allergiavaba nõudepesuvahend

NB! Peaaegu kõik nimetatud bioaktiivsed toidulisandid on rahvusvahelise GMP-kvaliteedisertifikaadiga!

Anna teada oma tellimissoovist 20% soodustingimustel!

Soojalt

Peeter Liiv

https://global.coral.club/shop/alive-d-alllegy-free-dishwashing-liquid.html
https://global.coral.club/shop/alive-laundry/