Seleen tagab 80% energiast sinu organitele ja vähendab vähiriski poole võrra!

  Автор:
  Комментарии к записи Seleen tagab 80% energiast sinu organitele ja vähendab vähiriski poole võrra! отключены

Seleen (Se) kuulub üle 30 valgu ja üle 200 hormooni ja ensüümi koostisse, reguleerides KÕIGI elundite ja organitesüsteemide talitlust. Sellega tagatakse 80% inimese organitele – südamele, kopsudele, maksadele, seedimisele jne - vajalikust energiast. Se aeglustab vananemisprotsesse ja tõstab tüvirakkude aktiivsust. Mh on otsene seos nt nägemisteravuse ja Se hulga vahel silmas. Soodustab liikumisvõimet, erksust, meeleolu, isu, naha, juuste ja küünte tervist, tagab nooruse südamele, liigestele, veresoontele. Kilpnäärmevaevuste põhjuseks on sageli Se-puudus. Ilma Se-ta ei saa isegi kõige orgaanilisem jood imenduda. Ta on meie organismi võimsaima antioksüdandi glutatsiooni põhiosis – mis kaitseb organismi kahjulike ainete eest. Se puudusel oleme rohkem väsinud, loiud, ägenevad kroonilised haigused, küüned muutuvad kuivaks ja neile ilmuvad vertikaalsed jooned, juuksed hallinevad varem, nahk.

Miks?

Sest looduses on Se vähe. Rikkalikult on seda vaid vulkaanipursete kohtades. Suurtel aladel seda pinnases praktiliselt polegi – sh Baltimaades. Siin peaks elanikud seda võtma täiendavalt vähemalt 2-3 kuud aastas, sest seda ei leidu ka kohalikes taimsetest ja loomsetes toiduainetes. See puudutab ka mahetooteid. Ka väetistega pinnasesse viidud liigne fosfor ja väävel takistavad Se omastamist taimede poolt. Sama teevad meie organismis ka suhkur, E-ained, medikamendid, kloor, fluor, raskemetallid.

Regulaarselt Se kasutavad inimesed haigestuvad vähki 50% harvemini (sh meeste eenäärmevähki 60% vähem). Se puudusel kuhjuvad organismis toksiinid: kaadmium, elavhõbe, kloor, fluor.

Varemalt kasutati Se naatriumseleniidina, kuni selgus, et see ei ole looduslik vorm ega sobi kasutuseks. Parimaks vormiks kaasajal on SELENOMETIONIIN, mis imendub peaaegu täielikult ja sobib suurepäraselt organismi valkudega. Just sellisel kujul on Se meie veres.

Terve täiskasvanud inimene vajab ööpäevas 100 mcg, krooniliselt haiged (südame-veresoonkond, kõhu- ja kilpnääre, vähk) 200 mcg selenometioniini. 200-400 mcg tahab ennetava kaitse vähi eest. Eri vähihaiguste puhul võetakse seda kuni 800 mcg (arsti järelvalvel), rohkemaga võib seda juba üle manustada.
Terve seedimisega inimesel imendub 60% taimsest ja 20% loomsest seleenist. Seda on soovitav kombineerida koensüümi Q10, vitamiinide C ja E, Ginko Biloba, B-grupi vitamiinide, rohelise tee ekstraktiga. Peamine tingimus Se imendumieks on L-metioniini saadavus.

Kui pinnases on rikkalikult Se, siis sisaldub seda oliivõlis ja oliivides, kalas jt mereandudes, pähklites, ubades, küüslaugus, maisis, tomatites, valgetes seentes, soolatud searasvas, loomade subproduktides, munakollases jt

SAADAVAL kõrgkvaliteetne (GMP-märgiga) L-selenometioniin (kapslis 75 mcg) koos C-vitamiiniga (kapslis 75 mg), purgis 100 kapslit.

Loo endale klubinumber (mis ei kohusta millekski), et saada 20% allahindlust ja endale kogenud tervisesponsor, täites lühiankeedi siin: https://coral.club/3612130.html

https://ee.coral.club/shop/selenium.html

Seleen tagab 80% energiast sinu organitele ja vähendab vähiriski poole võrra!
   0 голосов
Средняя оценка: 0 из 5
Интересная статья? Поделитесь ею пожалуйста с другими: