Tõhusalt terveks!

Omadega hädas

OLED TERVISEINFO KÜLLUSEST SEGADUSES?

* Tervise-infot tuleb kõikjalt nii palju, et Sa ei tea enam, mida võtta, mida jätta?
* Sul on vaevus(i), mida oled püüdnud parandada, "näkitsedes" küll siit, küll sealt "servast", kuid ajutise eduga või lausa edutult?
* Oled pikka aega ajanud taga mõnd "imeravimit" ja lõpuks selle kätte saanud - kuid mõne aja pärast on sümptomid taastunud?
* Tahaksid taibata, mis Sinu organismis siis "tegelikult toimub" ja kuidas saada püsivaid tervenemistulemusi? Või mida kujutab endast Oivaline Tervis: kasvav "puhtus, kergus ja magusus kehas", vitaalsus ja ei tea kust lahvatav Loovus. Mis tunne oleks kogeda endas päevast päeva "noorusaja energiat"? :)

Tõeline vastus Sinu nõutusele on - SÜSTEEMSUS!

See on järgmine aste, võrreldes senise "kaootilise" katsetamisega ja just tänu sellele tõeliselt TÕHUS. See lähtub Keskmest otsekui Kiirtena - millest igaüks on vajalik organismile tervikuna: Vesi, Rakutoit, Puhastamine, Kaitse, Uni, Liikumine, Hingamine, Karastamine, Kehaenergiate tunnetamine ja suunamine, Mõtlemine, Loovus, Eneseteostus. Missioon, Elukestev Areng jms. Hargnedes seejärel omakorda nt 12 organitesüsteemi ning ca 70 organi taastamise ning tugevdamise arvukaiks looduslikeks/loomulikeks vahendeiks, konkreetseteks harjutusteks, tingimusteks jms-ks.

Vt ka "Kaksteist sammu terviseni!"

Allpool selles rippmenüüs saad tutvuda mitmete konkreetsete võimalustega:: * kaardistada oma tervist Viiel Tasandil: kehalisel, energeetilisel, mentaalsel, sotsiaalsel ja spirituaalse;
taastada oma silmanägemist; kaitsta end elektromagnetkiirguse vastu (mobiil, arvuti, telekas jt); õppida Väe- ja Mõnuvõimlut; kogeda uut maailmavaateteraapiat stressi j a depressiooni ületamiseks jms

õnnelik naine viljapõllul

Оставьте свой комментарий или вопрос