Looduslikke tipptooteid

1. KORALLILIIV Okivana saartelt, kus elanike keskmine eluiga maailma kõrgeim – 95-100 aastat. Väidetamisi on seal 30 tuhat vähemalt 100-aastast ja 3000 vähemalt 108-aastast – kes kõik näivad järgivat „vitaalse vananemise” paradigmat, milleni Läänes jõuti alles 1990ndatel. Kui ehmuti meil nii normaalseks kujunenud patoloogilisest vananemisest, kus juba keskeast algab haiguste-arstide-haiglate „lõputu õudus”.
Okinaval aga vananevad inimesed kui (mets)loomad - terved pea surmani välja! Ka miljonid jaapanlased joovad täna Eluvett, olles muuski tegusad– naiste keskmine 88 aastat.

See vesi on BIOOMASTATAV, st organism ei pea selle "seedimiseks" raiskama energiat. Seda ületab looduses vaid liustike „jääpiim”, mis annab mägilaste elueaks mõnikord ka 120-140 aastat. Nt Hunza orus elava mägirahva keskmine vanus on suuresti tänu sellele 110 aastat. Selle „piima” laenguks on -750 mV. Korallivesi sisaldab lisaks 69 looduslikku mikro-ja makroelementi meile soodsas vahekorras ja – vette sattudes – hästiomastataval ioonilisel kujul. 3 kuuga, juues ca 1,5 l päevas, peseb see läbi kogu meie rakkudevahelise vedeliku, viies kogu kehast (sh ka rakkudest) välja sinna kogunenud veeslahustuvaid toksiine, tulemuseks vere (sh kõrgvererõhu) alanemine, seedimise paranemine, liigestevaevuste vähenemine või kadumine jpt sümptomide taandumine. Korallivesi on pälvinud Vene Loodusteaduste Akadeemia ja Euroopa Loodusteaduste Akadeemia kuldmedali taastava meditsiini vallas.

2. SIPELGAPUUKOOR ja KOLLOIDHÕBE - võimsad looduslikud antibiootikumid, mis hävitavad nii baktereid, viiruseid kui ka seeni ja on ühtaegu ka põletikuvastased; Sipelgapuukoor ka tugev valuvaigisti. Hoiavad ära viiruslikke hingamisteedenakkusi (sh grippi), kui manustada – soovitavalt mõlemat - esimese kuue tunni jooksul kohe pärast esimeste sümptomide ilmnemist.

3. H-500 või MIKROHÜDRIIN - maailma võimsaim mineraalne antioksüdant ruumalaühiku kohta. Ühele punavereliblele mahub 1500 -2000 ränidioksiidi kolloidosakest, igaühega seotud üks negatiivselt laetud vesinikuaatom! Mis pärast oma vaba elektroni loovutamist (neutraliseerides massiliselt vabu radikaale) annab hapnikuga reageerides veel ka lisaks ka ühe ATF-i molekuli (milles organism akumuleerib rakkude mütokondrite poolt toodetavat energiat). Selline tohutu laeng (vabade elektronide rohkus ehk antioksüdantsus) muudab H-500 asendamatuks energiallikaks ägedate ja ka krooniliste haiguste käes kannatavatele inimestele, tippsportlastele, alpinistidele, maailmaränduritele (suurepärane adaptogeen liikumisel ühest aja- ja kliimavööndist teise), stressi ja depressiooni käes kannatavatele jt. Lisaks aitab – suuremates doosides – vabaneda alkoholismist ja suitsetamisest. Üks kapsel suurendab 3 minutiga 240 ml vee laengut 960 mV võrra (lisaks pH tõustes 2,23 ühiku võrra), küünitades vee sellega häätihti Hunza oru liustikuvete loodusliku „maailmarekordini” (-750 mV).
Kaasaja hüdrodünaamika isa, rumeenia loodusteadlane dr Koanda kulutas 60 aastat, et luua laboris sellist Hunza vett. Oma tulemuse pärandas ta Nobeli preemiale kandideerinud Patrick Flanaganile, kel kulus selleks veel 30 a.
H-500-ga on püstitatud spordis maailmarekordeid ja võidetud kultmedaleid ja seda kasutavad nii Vene kui ka USA Olümpiakomiteed kui ka paljude maade eri spordialade föderatsioonid (H-500 pole doping, vähendades nt piimhappe teket tippkoormustel 50%!)

4. PROTIVTY või BIOSHAPE – maailma väidetamisi tõhusaim tasakaalustatud asendamatute aminohapete kompleks, mille anaboolne (so organismi ülesehitamiseks minev) omastatavus (lämmastiku utiliseerimise koefitsient) on maailmarekordiline 99% (tuletame meelde, et kõige tõhusamal tavatoiduainel – kanamunal – on see vaid 48%). Kui tavaline toiduvalk seedub 3-5 tundi, siis 10 g (mis võrdub valguhulgalt 350 g kala-, linnuliha jms-ga) on juba 23 minutiga veres ega anna vähimaidki toksilisi lämmastikulisi kõrvaljääke. Sellisena on nad asendamatud neeruhaigetele ja rasedatele (väldivad ülekoormust neerudele ja naharebendeid), kaalualandajatele (viivad välja üleliigse vee ja väldivad naha lotendama jäämist), vanuritele (kelle neerud töötavad veel vaid 40% ulatuses) kasvuhäiretega lastele jt-le.

5. FANDETOX - võitis 2006. a Rahvusvahelisel Leiutiste Näitusel Taibzes peapreemia kui parim maksapuhastaja ning -kaitse. Mis isegi 2-nädalase alkoholitarbimise puhul kaitseb maksa, hoides täielikult ära selle rasvumise Autor: XXI sajandi 2000 kõige teenekama teadlase nimekirja kantud Song Xe Bok. Temalt on saadaval ka toode kaalualandajatele SLIM BY SLIM.

6. KIIRGUSKAITSE NEUTRONIK mobiilile, arvutile, telerile jt – kontrollitud 7 erineva meetodiga eri riikide ligi 40-s instituudis ja laboris. Öeldakse, et „ükski teine analoog ei oma ligilähedastki rahvusvahelist tunnustust”. Vene teadlaste poolt looduna on ta ainsana kantud Vene Föderatsiooni Töö ja Sotsiaalse Arengu Ministeeriumi teatmekataloogi “Individuaalsed kaitsevahendid”.

7. 2 COLO-VADA PLUSS – organismi 14-päevane üldpuhastusprogramm, mida on soovitav teha 2 korda aastas. Toidab rakutoiduga, viib välja toksiinid (olles ühtaegu ka antiparasitaarse toimega), taastab soole mikrofloora. Suurepärane kaalualandaja. Koos antiparasitaarse programmiga võib anda keskmiselt 70% tervenemist sümptomidest.

8. MIKROBRIGHT - maailma polüfuktsionaalsemaid hambapulbreid, uuritud 1,5 aastat Moskva Ülikoolis ja leitud olevat universaalne vahend suuõõne põhiliste näitajate profülaktikas ja ravis: sülje leelisus ja struktuursus, kaitse kahjulike bakterite, hambakivi ja igemete veritsemise vastu, ülitundlikkuse vastu külma, kuuma, hapu jms suhtes; hambavaaba kaitse ja seda taastav toime jms. Ei ole abrasiivne. Sisaldab superantioksüdanti Mikrohüdriini – mis annabki talle erilise puhastava aktiivsuse, valgendades hambaid juba mõne minutiga.

9. PARAFIGHT – 13-st maailma kivedast taimest koosnev ussivastane komplekspreparaat, mis koos Küüslauguga võimaldab läbi viia, soovitavalt 2 korda aastas, tõhusat 21-päevast nugiusside vastast programmi.

NB! Nimetatud bioaktiivsed toidulisandid on rahvusvahelise GMP-kvaliteedisertifikaadiga!

Anna teada tellimissoovist soodustingimustel!

Soojalt

Peeter Liiv

Оставьте свой комментарий или вопрос