KORALLIKLUBI KOOL

1. KORALLIKLUBI KOOL: MIKS JUST RAHVUSVAHELINE KORALLIKLUBI – CORAL CLUB INTERNATIONAL (CCI)?

Esimeseks elupooleks annab meile tervise Loodus – teisel elupoolel peame selle kinkima endale ise. Mõnikord juba palju varemgi. Üldiselt on inimese terviseotsingutes kolm etappi: 1. “Arst teeb mu terveks!”; 2. Pettumine tavameditsiinis ja kaootilised otsingud loodusravimaailmas; 3. SÜSTEEMNE looduslik lähenemine, mis tagab kiireima universaalselt “lollikindla” organismi tasakaalu taastamise ja selle isetervendavate jõudude käivitamise. Just seda suunda esindab täna maailmas Koralliklubi oma Nelja Sammuga, loodud ja rakendatud praktikasse teadlaste ja tipparstide koostöös juba ligi 20 aasta jooksul, rõhutades samal ajal ka kvaliteeti (rahvusvaheline GMP-kvaliteedisertifikaat).

Koralliklubil on mitmeid maailma TOP-tooteid, kuid ainsana maailmas pakub ta BIOOMASTATAVAT VETT – pärit maailma pikima keskmise elueaga elanikkonnaga Okinava saarelt Jaapanis. Lisaks suures valikus toidulisandeid täisväärtuslikuks rakutoiduks, looduspreparaate organite kompleksseks puhastamiseks ja uuendamiseks, võimsaid looduslikke antibiootikume, kiirguskaitset (mobiilile, arvutile, telerile), tipptasemel kosmeetikat ja kodu-“mittekeemiat”. Koralliklubi tooted täiustuvad pidevalt tänu maailmatasemel teadus- ja tootmisbaasile. Selline kõiki peamisi tervisevajadusi kattev tootevalik ja kõrge kvaliteet on kaasa tõmmanud ka paljusi arste (neid olevat täna Klubis kokku ca 1000!) mitmetest maadest, kes on koostanud mh SADU organite puhastamise ja taastamine looduslikke kompleksprogramme. On kujunenud terviklik ja üha täiustuv terviseteadus, kaetud CCI toodetega, mida arendab edasi klubi juurde loodud professionaalne Tervise Akadeemia eesotsas Vene ühe tuntuima loodusraviarsti dr Olga Butakovaga. Kes on öelnud, et maailmas on palju häid toidulisandeid (sh paremaidki kui Koralliklubil), kuid ükski teine toidulisandifirma ei paku nii kompleksseid võimalusi tervise tõhusaks taastamiseks. CCI tooteid on tänaseks kasutanud juba üle 6 miljoni inimese, neist ligi 1 miljon aktiivsemalt. Koralliklubil on täna keskused ca 20 riigis, tellida saab tooteid aga ligi 190 riiki.

Võimalik liituda loova klubimeeskonnaga, et koos õppida, areneda ja tervisemissiooni täita.

&&&

2. KORALLIKLUBI KOOL: MIS ON BIOLOOGILISELT OMASTATAV VESI?

See on vesi, mis tekib organismis pärast seda, kui organism on selle “ära seedinud”. Ühtedel andmetel kulutame selleks 80% oma energiast, kusjuures ainuüksi vee struktureerimiseks kulutab keha 25 kcal/l.
Bioomastatav vesi on:

1. BIOKEEMILISELT PUHAS
Organismi rakkudevahelist vett puhastab lümf, väljutades toksiine läbi eritusorganite (maks, neerud, sool, kopsud, nahk). Mida “määrdunum” on sissejoodav vesi, seda rohkem energiat selle puhastamiseks kulub ja seda suurem on tõenäosus, et meie rakkudevaheline vedelik, milles “ujuvad” rakud nagu kalad akvaariumis, muutub “solgi-neevaks”. Organismi mürgistumise neli esimest astet hõlmavadki koevedeliku saastumist. Seejärel tungivad toksiinid juba ka rakku ja algab rakkude mürgistamine, viies raskete krooniliste haigusteni.
Hästi puhastab vett toksiinidest ja haigustekitajatest ŠUNGIIT. Hääks veepuhastiks on ka KORALLILIIV, mis puhastab vett mitu korda paremini kui aktiivsüsi – kloriididest ja fluoriididest, raskemetallide sooladest, orgaanikast. Kujutades endast sellega otsekui “väikest britta kannu”.

2. LEELISENE - sest meie kehavedelikud (v.a. maohape ja uriin) on leelisesed (keskmine pH 7,4-7,5; sh veri 7,35-7,43). Kraanivee pH on tavaliselt 7.0 – 7.2. Vett leelistavad mh söögisooda, söögisool, sidrun, laimi, kurk jt leelisest jääki andvad toiduained. Korallivesi, mis tekib 1 g-se pakikese asetades 1,5 l vette, annab mõne minutiga pH ca 8,5. Kui süüa happelist jääki andvat toitu ja juua happelist või neutraalset vett, on organism sunnitud selle leelistamiseks kulutama organites (luudes, hammastes, lihastes, ajus jm) olevat Ca, Mg, K ja Na, tulemuseks mh luudehõrenemine – osteoporoos.

3. STRUKTUREERITUD - mida on 95% meie kehaveest, olles ainult sellisena “kasutuskõlblik". Koralliliiv ka struktureerib vett. Parima struktuuriga on väidetamisi “kuusnurkne” vesi, kus bipolaased veemolekulid on ühendatud väikesteks korrapärasteks, kuuest molekulist koosnevateks “kuustahukateks”, millest eraldudes veemolekul läbistab kergelt rakumembraani.

4. ELAV ehk LAETUD - terve täiskasvanu kehavedelike redokspotentsiaal (ORP) on ca -70 mV. Kuna aga kraani- ja pudelivete ORP on +100 kuni +600, on tegu "vabade radikaalidega" - vabade elektronide puudusega. Koralliliiva pakike (1 g) annab veele laengu tõusu, muutes seda “antioksüdantsemaks”.

5. MADALA PINDPINEVUSEGA - meie kehavee pindpinevus on ca 45 DIN (düüni/cm2), kraaniveel aga ca 73 DIN. Hästi madaldavad vee pindpinevust Hydrocel, H-500 (Mikrohüdriin). Seda teeb mõneti ka koralliliiv.

6. NÕRGALT MINERALISEERITUD - mistõttu hää mineraliseerija olemasolul võib lähtealusena kasutada ka destvett. Liiga kare vesi tekitab meis anorgaaniliste mineraalide osas “katlakivi”. Maailma pikima elueaga elanikkonnaga (95-100 a) Okinava saare korall rikastab vett 69 ioniseeruva mineraaliga, millest ca 35% on hästiomastatav korallkaltsium.
Pärast Koralliliiva lisamist “saab vesi valmis” 2-5 minutiga. Juua võib seda vähemalt 15-20 minutit ENNE sööki ja 1,5-2 tundi PEALE sööki – siis ta ei neutraliseeri ära maomahla. Soovitav on juua teda SOOJANA või koguni soekuumana ( eriti hommikuti), nagu seda soovitab ajurveeda,
Ise hoian Korallivett KORGIGA SULETUD klaaspudelis. Kuna soovitatav “norm” on 1 g 1,5 l kohta, siis nt 0.5 l pudeli korral jaotan pakikesse kolmeks osaks (lisades 0,5 l pudelitäiele 1/3 pakikese sisu); 0,75 l pudeli puhul jagan pakikeses 2 osaks (lisades pudelitäiele 1/2) jne. Pakikese avatud otsa sulgen ja asetan tagasi suletud stanniolümbrikusse. Sellega tagan endale joodava vee maksimaalse laengu, kuna väldin maksimaalselt õhuhapniku ligipääsu. Võib vee muidugi panna ka 1,5 l pudelisse või sama suurde soovitavalt kaanega suletavasse kannu. Selles mõttes sarnaneb Korallivesi toorpressitud mahlaga – mida tuleb hoida kinnises nõus ja juua värskelt.

Eda Lehmann Tere! Minule on esitatud järgmised küsimused aeg-ajalt, mille edastan siin asjakohases rubriigis. 1. Kas on tehtud mõõtmisi mitu tundi pudelis laeng kestab peale koralliliiva lisamist? 2.Kas on erinevust kui lisada koralliliivale kraanivette või nt. Saku Läte vett automaadist? 3.Kas on erinevust kui lisada koralliliiva toasooja või jahedasse vette? 4.Kas koralliliiva lisada ainult vette (mitte mahlale)? 5.Kas koos kapslite või ravimitega üheaegselt võib juua peale korallivett? 5.Millal lisada koralliliivale lisaks silver max-i? 7. Milline on ideaalne korallivee valmistamise ja joomise näidispäev?

Peeter Liiv 1. Vadim Zelandi mõõtmised (ioniseeritud veega) näitavad, et maksimaalselt 7-8 tundi (olenevalt siis loomulikult ka lähtelaengu suurusest). Korallivee mõõtmiste kohta esitasin just eile, seda artiklit redigeerides, küsimuse oma sponsorile. Ta polnud seda viimastel aegadel mõõtnud. Varemalt lugesin, et Korallivee laeng (redokspotentsiaal ehk ORP) , mille annab üks pakike 1,5 l peale, võib olla kuni -50 kuni -100 mV olenevalt lähtevee laengust. KIndlad teaduslikud mõõtmised on Mikrohüdriini ((praeguse H.500) kohta, kus üks kapsel andis 240 ml veel kohta laengu tõusu kuni ca -930 mV

2. Mida puhtam on lähtevesi, seda parem. Seega on vahe.

3. Koralli lahustuvuse koha pealt (lahustub ca 15% liivast) mitte, küll aga selle omastamise kiiruse ja kulu osas - jahedat (või külma) vett peab magu (piirnevate maksa ja neeru energiatega) enne soojendama, kui see 12-sõrmikusse edasi suunatakse. Mina soovitan sooja vett (hoides seda nt termoses), eriti niiskel ja külmal ajal, nagu see kombeks ajurveedas (Indias küll kuuma kliima tõttu - kus soe vesi jahutab keha)

4.Mahlale pole mõtet, sest see tavaliselt happeline -neutraliseerib ära ja tuleb mingisugune "solk" :) Aga nt mittehapule taimeteele mu meelest küll

5. Viimasel ajal on Olga Butakova nt Colo-Vadas juua kapslitele peale mitte Korallivett (nt sidruni- või kurgivett), et mitte pärsside nende võimalikku seedumahakkamist maos (Agnes täpsustab). Ma ise võran enamikku kapsleid koos toiduga või siis - eriti hommikuti - siiski koos Koralliveega (pole sellest seedehäireid märganud) :)

6. Mina ei lisaks. Silver Max niigi "lahja" (10 ppm - 10 osakest KH miljoni osakese destvee kohta)

7. See on lihtne - juuakse alati siis, kui tahetakse süüa (va. vahepalad). Nii jääb söögi seedimiseks vähemalt 1,5-2 tundi "korallivaba aega". Hommikul rohkem, sest ööga on keha "kuivanud". Võib juua ka 1-2 tundi enne magamaminekut, "kui põis kannatab". Ehki ise püüan juua 3 x 700 ml (selline on termose maht) päevas. Kusjuures esimese tassitäie joon hommikuti koos "Pentocaniga" (mõnikord lisades ka H-500)


3. KORALLIKLUBI KOOL: PUHASTUSED – DETOX JA KOLO-VADA

Puhastused on Koralliklubis tähtsuselt Teine Samm – Vee järel. Mida inimesed teevad heameelega. Kusjuures puhastada on meil end kahest asjast – parasiitidest (nugiussidest, viirustest, bakteritest, algloomadest) ja toksiinidest. Meditsiinilised uuringud näitavad, et vaid murdosa inimestest omavad nii head ainevahetust, et nende organism suudab ise jooksvalt end puhastada. Jaapani teadlaste uus tehnoloogia, mis võimaldab soolde viidud kaamera abil näidata sealset olukorda, tõestab,, et nt IV astne vähihaigete jämesool on täis paakunud toidumürke ja lima, millel tunnevad end hästi nugiussid jt parasidid. Kuid isegi neitsilikus looduses elanud loodusrahvad puhastasid ennast regulaarselt (sh rituaalselt), sest toksiine tuli nii väljast (looduslikest taimemürkiddest) kui ka seest (ainevahetuse jäägid).. Kaasaja saastatuse tingimustes aga annab puhastumine toksiinidest veel suuremat efekti. Maailma juhtivates loodusravikliinikutes (sh kuulsates Mehhiko vähiravikliinikutes) alustatakse loodusravi alati korralikust puhastusest.

Puhastuda võib muidugi mitutmoodi – alates veepaastu ja puuviljapäevadest ning neile eelnevast kergemast (taimsest) toidust. Kuid Koralliklubi programmid on „kapitaalsemad”, töötatud välja tippaarstide ja -loodusterapeutide poolt ja õigustanud ennast aastakümnetega, kasurades ekstraktideks „tihendatud” bioaktiivseid toidulisandeid (mis reeglina kordades ületavad tavadroogide mõju).

Meil on hetkel kaks olulisemat toksiinidest puhastamise programmi, üks leebem, teine „radikaalsem” selles mõttes, ett sisaldab ka 4-päevast savipaastu.

DETOX-PROGRAMM

Kuuajaline programm väljutab vees- (Korallivesi ja H-500) ning rasvas lahustunud toksiine (Assimilaator, Letsitiin).
NB! Tundlike maolimanaha jms korral soovitatakse ASSIMILAATORI asemel kasutada DIGGEST ABLE`it (sel juhul võib programmi tooted osta ka eraldi). Mõlemad on ENSÜÜMID, mis on meile igapäevaselt taimsel kujul hädavajalikud isegi siis, kui oleme „peamiselt toortoitlased”. See säästab meie kuumttöödeldud toiduga kuhjaga ülekoormatud KÕHUNÄÄRET (mis on kaasaja inimesel 2-3 korda „normist” suurem võrreldes teiste imetajatega) ja IMMUUNSÜSTEEMI (valgeverelibled, makrofaagid jt „õgijarakud” vajavad oma tegevuseks ensüüme, mida aga kuumtöödeldud toidu rohkuse korral ei jätku). Sellise ensüümi-teraapiaga saab ravida paljusid haigusi, sh vähki.

H-.500 on on maailma võimsaim mineraalne antioksüdant ruumalaühiku kohta, andes meile lisaks toksiinide (ja vabade radikaalide) neutraliseerimisele „energialaksu”. Seda on soovitav võtta igapäev. Lisaks on see suurepärane adaptogeen, aidates kohaneda lennuki- ja laevasõidu, liikumisega ühest kliima- ja ajavööndist teise, mägironimisel jne. Anaeroobses (tipp)spordis vähendab see piimhappe teket ca 50%.

LETSITIINI vajame igapäevaselt lisaks puhasatavale mõjule hiljemalt peale keskiga kõikide „rasvaste” organite (aju, maks, silmad jms) toetuseks. Ka 60% meie ajurakkude „isoleerikihist” koosneb Letsitiinist. Seda tarbides säilitame ja parandame oma mälu, mõtlemist ning väldime mh Alzheimeri ja Parkinsoni tõbe.

Seega näeme, kui MITMEKÜLGSELT KASULIK selle Detox-programmi toidulisandid on – lisaks oma puhastavale toimele. Programmi autoriteks on vene kuulus arstidest abielupaar Podhomutnikovid, kes nimetavad seda ka „pesumasinaks”.

2 COLO-VADA PLUSS

on Kanada toitumisterapeudi ja tollase maailma juhtfirma Royal Body Cear (RBC) nõustaja Albert Zehri poolt juba aastakümneid tagasi loodud programm, mille koostamiseks ta uuris mh maailmakultuuri paastumise traditsioone, võttes sellesse Hiina meditsiinist ühe maailma parima – kaoliini valge savi; ning ajurveedast tõdemuse, et enamusele inimestest ei sobi (savi)paast üle 4 päeva. „Suurel” inimesel võiib selline programm 14 päevaga välja kuni 20 kg toksiine, „lükates välja” (tänu mitmekordselt paisunud savile ja ka programmis sisalduvale antiparasitaarsele komponendile) ka mugiusse. Paljud on pärast seda otsekui „uuesti sündinud”, kogedes endas „noorusaja” energiat. Programmil on seitse vastunäidustust ja seda võiks teha alles pärast vähemalt 4-nädalast Korallivee joomist. Soovitav on seda teha vähemalt kaks korda aastas.


4. KORALLIKLUBI KOOL: PUHASTUMINE – ANTIPARASITAARSED KUURID

Ülemaailmse Tervishoiuorganisatsiooni andmetel 50 miljonist igal aastal surevast inimesest üle 16 miljoni lahkub elust nakkus- ja parasitaarsete haiguste tõttu. Soolehelmintoosid (usstõved) on nakkussageduselt maailmas 3. kohal. Nad põhjustavad organismi allergiseerimise, vähendavad vastupanuvõimet nakkustele, mürgitavad organismi. Väga sageli varjuvad erinevate diagnooside nagu ekseem, psoriaas, bronhiaalastma, maksa- ja kõhunäärmehaigused, epilepsia, rasked liigesesündroomid, silma võrkkesta kahjustused jms taga erinevad parasitaarsed sissetungid, olles haiguse põhjuseks või üheks põhjustest. Inimorganismis võib elutseda kuni 150 liiki helminte (nugiusse). Kusjuures parasiitide kindlakstegemine on väga keeruline. Mõne liigi puhul läheb vaja spetsiaalseid värvaineid. Seetõttu on soovitav kaks korda aastas teostada looduslik helmintoosivastane profülaktiline kuur kestusega 21 päeva (mille kestel aetakse välja ka koorunud vastsed). Seda võib teha ka juba alla aastastele lastele. Ka kuna korduvad nakkused on tavalised. Keemiliste preparaatide kasutamine seevastu on ohtlik, eriti kui teha seda korduvalt.
Patoanatoomilise praktika tõendite põhjal kihab 90% laipadest jämedatest ussidest, algloomadest ja ainuraksetest. Resonantsdiagnostika andemetel on 97% elanikkonnast nakatunud kõikvõimalike parasiitidega, eriti sh solkmete, naaskelsabade ja kõigi lintussiliikidega; seentega üle 25% inimestest. Elu keskpaigas ulatub nende kogumass kehas sõltuvalt kehakaalust mitmest kilost mitmekümneni. Paljud neist zombistavad oma peremehed. Täna on tõenäosus nakatuda parasiitidest 90%. 1/3 arenenud maade inimestest põeb helmintoosi (saastatust ussnugilistest); 95%-l täiskasvanud elanikkonnast on 1-5 liiki parasiite (üldse on neid üle 300 liigi), kusjuures mitte ainult jämesooles, vaid kõikjal: lihastes, veres, liigestes, kopsudes, maksas, nahas, silmades, ajus. Suurim neist – kuni 12 m pikkune paeluss – võib elada meis kuni 25-aastaseks.
Parasiidid õgivad toitaineid, vitamiine ja mikroelemente, eriti germaaniumi ja räni, milleta organism ei saa normaalselt toimelda. Teiseks ummistavad nad kõik organid oma toksiliste väljaheidetega, tulemuseks ägedad hingamisteede haigused, vähk, AIDS, diabeet, hepatiit jt. Hiljutine Maailma Tervishoiuorganisatsiooni raport: kuni 80% haigustest on otseselt parasiitide tekitatud või nende elutegevuse tulemus.
Soolenugilised elavad parasiitidena peremeesorganismis - peamiselt soolestikus, aga ka teistes kehaosades- maksas, lihastes, peaajus, silmades jm. Üle maailma tuntakse väga erinevaid inimest ohustavaid nugiusshaiguseid.
Sagedamini jaotatakse nugilisi kehaehituse ja paljunemise iseärasusi arvestades ümar ja paelussideks ning algloomadeks. Ümarussidest parasiteerivad inimkehas sagedamini naaskelsabad, solkmed, keerits-, piug- ja imiussid. Paelussidest sagedamini nudi- ja nookpaeluss ja laiuss.
Kindlad sümptomid parasiitide olemasolust on öine süljevool, hammaste krigistamine, õhtused magusaisu sööstud, kõhuvalu peale kõrvitsaseemnete söömist, tumedad rõngad silmade ümber, ravile allumatu kehvveresus ja mikroelementide puudus, seedehäired, madal immuunsus jne.
MERLE MARTINSON (homöopaat): Ussid tulevad kehasse happelisi toidujääke likvideerima ehk keha aitama või siis, kui immuunsüsteem ei nõrk. Seetõttu toidu aluseliseks muutmine vähendab ka usside tõenäosust seedekulglas.
Et see video on Youtube`s suletud otsitud põhjustel, näitab, kui tõsine probleem tegelikult on: https://www.youtube.com/watch?v=irAUePdaVVo
Antiparasitaarne kuur täiskasvanutele
Parafight hind 17.39 (90 tk purgis) 1-4 tk päevas koos söögiga (suurendada järk-järgult). Sisaldab 13 tugevat taimset antihelmintikumi
Küüslauk 8.70 (100) 1 tk 3 x päevas koos toiduga
(Must pähkel 9.57 (100) 2 tk 2 x päevas koos toiduga)
TAASTUMISEKS peale 21-päevast kuuri
Mega Atsidofiil (90) 18.26 – probiootikumid soole mikrofloora taastamiseks
Spiruliina (200) 18.26 – maailma toitainerikkaim toiduaine
Assimilaator (90) 24.35 – ensüümid
___________________________________
Kokku 97.03
MÄRKUS: Enne uut komplekstoodet „Parafight” koosnes programm eeskätt Sipelgapuukoorest, Mustast Pähklist (Musta Pähkli Lehtedest) ja Küüslaugust. Ka nüüd võib soovi korral alati lisada ka Sipelgapuukoort.
Antiparasitaarne kuur lapsele (alla 8 a)
Papaia 8.70 (100 tk purgis)
Küüslauk 8.70 (100)
Must Pähkel 9.57 (100)
TAASTUMISEKS peale 21-päevast kuuri
Mega Atsidofiil 18.26 (90)
Ternespiim 24.35 (90)
_____________________________
Kokku 69.58

MÄRKUS: Parasiidikuuri teeme reeglina enne Colo-Vadat või siis enne või pärast Detoks-programmi. Viimasel ajal oleme soovitanud teha võimalused Parasiidikuur ja Detoks KOOS. Ja alles seejärel radikaalne (4-päevase savipaastuga) 14-päevane üldpuhastus Colo-Vada.
MÄRKUS: Parasiidikuur on täna Koralliklubi üks populaarseimaid kompleksprogramme, mida võib julgelt soovitada juba päris alguses nii täiskasvanutele kui ka lastele.
Parandusi ja täiendusi? Küsimusi?


5. KORALLIKLUBI KOOL: ANTIOKSÜDANTNE KAITSE – MILLEKS JA KUIDAS?

VABAD RADIKAALID – ühe puuduoleva, paardumata elektroniga aatomid ja molekulid – on väikestes, hästi reguleeritud ja kontrollitud kogustes organimiile eluliselt vajalikud: biomembraanide uuenemiseks, info, (sh geneetilise info) ülekandeks, organismi kaitsmiseks kahjulike mikroorganismide ja kehavõõraste ainete eest. Kuid need muutuvad ohtlikuks suures koguses, kahjustades nt rakumembraane, rünnates kollageeni (mis seob rakke omavahel), mille tulemuseks on kortsus nahk, jäigad liigesed ning niimoodi võib alata ka vähi areng kehas – kui vabad radikaalid kahjustavad juba DNA-d. Kiireneb bioloogiline vananemine ja lüheneb eluiga.

Suuremahulise vabade radikaalide aktiivsuse korral tekib oksüdatiivne stress, mida seostatakse mitmete haigustega nagu ateroskleroos, Parkinsoni ja Alzheimeri tõbi, krooniline väsimus, fibromüalgia ja hüpertoonia, diabeet, kasvajad, neurodegeneratiivsed haigused ja reumatoidartriit.

Vabade radikaalide liighulka põhjustavad füüsiline ja emotsionaalne stress, põletikud, tasakaalustamata toit, suitsetamine (ühes suitsumahvis on ca 2200 vaba radikaali) ja alkoholi tarbimine, raua- ja vaseioonid, raskmetallid (elavhõbe, plii), paljud ravimid (paratsetamool) ning erinevad kiirgused (radioaktiivne, UV- ja mikrolaineline kiirgus).

Bioevolutsioonis on vabade radikaalide kahjuliku toime vältimiseks välja kujunenud ühtne antioksüdantne kaitsesüsteem, kuhu kuulub kokku üle 30 aine nii rakusisesel, membraansel kui ka rakuvälisel tasandil. Neist raku sees toimivad C-vitamiin, seleen, glutatioon; membraanides vitamiinid E ja A, koensüüm Q.

Söögiga saadavad antioksüdandid (vitamiinid, karotenoidid, mikroelemendid, sh seleen) tugevdavad vastastikku üksteise toimet, mistõttu on oluline, et organism saaks neid toiduga üheaegselt terve komplekti. Nad jagunevad looduslikeks ja sünteetilisteks antioksüdantideks.

Katsetega on kindlaks tehtud, et inimeste normaalne bioloogiline antioksüdatiivne potentsiaal (BAP) on 2200–4000 µMol/L. Kui tarbime soovitatud miinimumi ehk kolm portsjonit toorest mahejuurvilja ja kaks portsjonit puuvilja päevas, võime loota, et meie BAP langeb sellesse vahemikku. Enamike inimeste BAP näitaja on aga alla 2000 µMol/L.

Eelnevast tuleneb Neljanda Sammu – ANTIOKSÜDANTSE KAITSE elulisus. Sest oksüdantide (eesotsas hapnikuga) ja antioksüdantide vahel toimub meie kehas pidev omavaheline võitlus. Ja selles plaanis on Koralliklubil pakkuda midagi täiesti erilist: H-500 või MIKROHÜDRIINI - maailma võimsaimat mineraalset antioksüdanti ruumalaühiku kohta. Nimelt mahub ühele punavereliblele 1500 -2000 ränidioksiidi kolloidosakest (mis tekivad kapsli sisu puistamisel vette), igaühega seotud üks negatiivselt laetud vesinikuaatom! Mis pärast oma vaba elektroni loovutamist (neutraliseerides massiliselt vabu radikaale) annab hapnikuga reageerides veel lisaks ka ühe ATF-i molekuli (milles organism akumuleerib rakkudes mütokondrite poolt toodetavat energiat). Selline tohutu laengutihedus (vabade elektronide rohkus) muudab H-500 asendamatuks energiaallikaks ägedate ja ka krooniliste haiguste käes kannatavatele inimestele, tippsportlastele, alpinistidele, maailmaränduritele (suurepärane adaptogeen liikumisel ühest aja- ja kliimavööndist teise), stressi ja depressiooni käes kannatavatele jt. Lisaks aitab – suuremates doosides – vabaneda alkoholismist ja suitsetamisest. Suurendab 240 ml vee laengut 3 minutiga 960 mV võrra (lisaks pH tõustes 2,23 ühiku võrra), küünitades vee sellega heatihti Hunza oru liustikuvete loodusliku „maailmarekordini” (-750 mV). Võrdluseks: täiskasvanud terve inimese kehavedelike (sh vere) laeng on ca -70 mV, imikutel ligi -200 mV, vanuritel võib see langeda -40 mV-ni ja IV astme vähihaigetel isegi -5 mV-ni (st nad on veel „vaevu elus”).
Kaasaja hüdrodünaamika isa, rumeenia loodusteadlane dr Koanda kulutas 60 aastat, et luua laboris sellist Hunza vett. Oma tulemuse pärandas ta Nobeli preemiale kandideerinud Patrick Flanaganile, kel kulus selleks veel 30 a.
Siit tuleneb, et inimene on ELEKTRILINE OLEND, kes saab vabu elektrone (elavast) toidust (mida mütokondrites toodetakse toidu seedumisel tekkivast glükoosist ja salvestatakes „bioakudes – ATF-is); elavast veest (Korallivesi ja vesi millele lisatud H-500), värskest õhust (kus on palju negatiivseid ioone), maapinnast (sellel paljajalu kõndides), päikesevalgusest (mis eriti vajalik silmanägemise säilitamiseks ja taastamiseks). Ja nüüd siis ka antioksüdantsetest toidulisanditest.

Hiljuti teatas üks minu tarbija, et ta ei saa H-500 võtta, kuna juba üks kapsel päevas tekitab temas „liiga palju energiat, mida tal pole kuskile panna). Selle asemel võtab ta siis meie „pehmemat” toodet AKTIVIINI (eesotsas viinamarjaseemneekstraktiga, mis on 15 korda aktiivsem E-vitamiinist, ja mesilasema toitepiimaga) või AQUOXi (eesotsas granaatõuna ekstraktiga, millel on palju suurem antioksüdantne aktiivsus kui jõhvikal, mustikal või rohelisel teel; lisaks superfuudide asai ja kakaoubade ekstrakt). Mõlemad on taimsed antioksüdandid. Meie Igapäeva Tervisepakikeses on ka H-500 arvestusega 1 kapsel päevas. Samuti on see meie Detox-programmis, et orgabismit välja viia veeslahustuvaid toksiine (mida ta kahjutustab tänu oma keemilisele aktiivusele). Kes tahab hommikuti kohe tuntavat „energialaksu” saada, võib võtta ka rohkem. Viimasel ajal „on moes” lisada tassitäiele soojale Koralliveele üks kapslitäis H-500 ja 1 tablett meie uut supertoodet Pentocani – mis kaaliumipreparaadina taastab rakuainevahetuses „kaaliumi-naatriumipumba” töö (kus üks toob toitained sisse ja teine viib laguained välja). Jällegi mõnele tugev „energialaks”” Proovige! :)

6. KORALLIKLUBI KOOL: ELEKTROMAGNETKIIRGUSE VASTANE KAITSE – NEUTRONIK

See on osa Koralliklubi Neljandast Sammust, mida saab rakendada KOHE nii enda, eriti aga oma laste kaitsmiseks elektromagetkiirguse eest.

KAS TEAD ET
* Neutroniku (N) tõhusust on kinnitanud 39 juhtivat instituuti ja laborit Venes, Lätis, Usbekis, Valgevenes, Austrias jm, sh VF Tervishoiu Ministeeriumi Sanepidemoloogiline Keskus,
* Ainsana analoogidest on Neutronik kantud Vene Föderatsiooni Töö ja Sotsiaalse Arengu Ministeeriumi teatmekataloogi “Individuaalsed kaitsevahendid”
* Ta on ka USA Ülemaailmses Tehnoloogiapangas

Erinevate tervisemõjude seas on täna esikohal keskkonna tehnogeenne mõju (29%) elektromagnetkiirgusega (vesi 22%, eluviis 21%, toit 18%, õhk 10%).

Arvutimõju: kipitsevad (vettjooksvad) silmad, peavalu, väsimus...

Elektromagnetkiirguse (EMK) mõjud on vähemärgatavad, kuid ajas kuhjuvad. Inimesed, kes terve päeva on arvuti ees, omavad 10-15 korda suuremat vähiriski kui teised. Euroopa Liit, Euroopa Komisjon ja Maailma Tervishoiuorganisatsioon on tunnistanud, et mobiiltelefoniga rääkimine mõjutab aju termiliselt ja see saab patogeense kiirguse doosi. Päev otsa EMK mõjuväljas kuhjab organismis negatiivset energiat ja pidurdab organismi loomulikke funktsioone. See on ka mõistetav – kui arvutiekraan on poole meetri ja mobiil 2-3 cm kaugusel ajust. Nt arvutimõju ilmneb kipitsevates (vettjooksvates) silmades, peavalus, väsimuses...

EMK kahjustab kogu organismi, kuid ennekõike:
* kesknärvisüsteemi
* immuunsust
* peaaju
* soojätkamisfunnktsiooni

Laste puhul kasvab seoses EMKga leukeemiaoht. Vene Föderatsiooni (VF) Tervihoiuministeeriumi andmetel vaid 2% vene lastest on täiesti terved. Inglismaal. Prantsusmaal, Saksamaal jm on mobiiltelefon alla 16-aastastele keelatud. Impotentsus esineb juba ka noortel.

Euroopa normid on täna 200-1000 micW/cm2 (Eestis täna 10 000mW/m2), samal ajal kui meedikud on tõestanud, et juba 0,02 micW/cm2 tekitab negatiivseid nihkeid.

MIDA TEHA?

Üks maailma tunnustatumaid kaitsevahendeid on NEUTRONIK (N) - mobiilile, arvutile, iPodile jms. telekale, traadita telefonile jt portatiivsetele raadiosaatjatele, mikrolaineahjule.

Neutronik ei oma maailmas kliiniliselt tõhususelt võrdväärset analoogi. Ta kujutab endast 3x3 cm mitmekihilist mikrolaine antennivõrku, mis on valmistatud metalliseerimise abil polüstüroolalusele ning pealt kaetud hologrammiga. Kusjuurse antenni materjalideks on kuld, hõbe, pallaadium ja titaan. Neutronik neutraliseerib EMK selle mõjuspektri osa, mis tungib läbi ja mõjub negatiivselt rakuainevahetusele. Ta neelab ja muundab EMK inimese jaoks ohutusse vormi. Kusjuures tüüp 03 sobib mobiilile ja mikrolaineahjule, tüüp 04 aga telekale ja arvutile. Sügavalt eksivad need, kes arvavad, et vedelkristall- ja plasmaekraanid on “täiesti ohutud”. Kliinilised katsed on näidanud, et nende magnetväli ja energoinformatsiooniline toime tervikuna on inimorganismile kaks korda tugevam kui tavalistel ekraanidel. Viies rohkema rakuainevahetuse häirumise ja organismi tasakaalutuseni.

Neutronik täielikult kõrvaldab EMK kahjuliku mõju. Toimib ainult sisselülitatrud seadmega, rikkumata side kvaliteeti ega vajamata eraldi energiaallikat. Neutronik kasulik mõju on paljukordselt tõestatud järgmiste meetoditega: bioloogiline test, laboritest ja katseloomade jälgimine, bioresonantsdiagnostika täiustatud meetod, Korotkovi gaaslahendusliku visualisatsiooni meetod, Folli diagnostika, infornatsioonilise arvutuse meetod, instrumentaalne kontroll.

Kontroll Folli aparaadiga

Mõõdetakse arvuti taga istuva inimese kesknärvisüsteemi ja südame- ning veresoonkonna näitajaid: I enne arvuti sisselülitamist; II 1 tund pärast ilma N-ta arvuti sisselülitamist; III Siis asetatakse monitorile jooksvalt N ja mõõdetakse uuesti, leides näitude vahe. Tulemused: I etapil (ilma N-ta) 40-50 ühikut – normaalne seisund; II (ilma N-ta) algul 70-90 ühikut – organismi funktsioonid suurenenud ärevuse (erutuse) suunas; seejärel (ilma N-ta) 20-30 ühikut - organismi funktsioonid suurenenud kurnatuse (rusutuse) suunas; III (N-ga) 40-50 ühikut – normaalne seisund.

Kui välja lülitatud arvuti puhul EMK vastab foonile, siis sisse lülitamine tõuseb kaugele üle selle – Neutronik aga neutraliseerib selle 30 minutiga tagasi loomuliku foonini. Niimoodi jõuab inimene 6-tunnise arvutitöö kestel pidevalt taastuda. Samuti kui ta kõneleb päevas Neutronikuga varustatud mobiiliga 1 tunni, taastub ta täielikult 2-3 tunniga.

Inimese auras tekivad mobiili helisemisel katked (lõigud, kus aurat pole) – mida Neutronikuga varustatud mobiiliga aga ei teki, st aura jääb terveks, keha ühtlaselt ümbritsevaks.

Ainult kolm 15-st turul pakutavast individuaalsest kaitsevahendist omavad riiklikku sanepidemoloogilist ekspertiisiotsust – sh Neutronik. Kusjuures enamus neid seadmeid maksab 150-200 USD, Neutronik aga 30. Ainsana analoogidest on Neutronik kantud VF Töö ja Sotsiaalse Arengu Ministeeriumi teatmekataloogi “Individuaalsed kaitsevahendid”.
Neutronik on registreeritud riiklikus Leiutiste Registris (VF patent nr 2192056 28.03.2001) ning omab VF sobivuse (nõuetele vastavuse) sertifikaati.
Ta on ka USA Ülemaailmses Tehnoloogiapangas.

Neutroniku tõhusust on kinnitanud 39 juhitvat instituuti ja laborit Venes, Lätis, Usbekis, Valgevenes, Austrias jm, sh
VF Tervishoiu Ministeeriumi Sanepidemoloogiline Keskus, VF Biofüüsika Instituut
Püha Johannese Kliinik Salzburgis jt
Ükski teine analoog ei oma ligilähedastki rahvusvahelist tunnustust.

AUTASUD:
Nižni Novgorodis hõbemedal 2000
VF Tõõstuse, Teaduse ja Tehnoloogia Ministeeriumi I astme diplom ja hõbemedal 2002
Rahvamajanduse Saavutuste Näituse II astme diplom ja kuldmedal 2002
53. iga-aastasel Brüsseli näitusel kuldmedal ja diplom 2004
Küprose näitusel “Arhimedes” uukiri 2004
Horvaatias ja Sloveenias hõbemedal 2005

Garantiiaeg – 3 aastat
Töötab õigel ümberkäimisel 10 aastat. N asetada soovitavalt (õigetpidi – nagu N-ga kaasaoleval juhendil näidatud) mobiili aku alla või mobiili tagaküljele. Viimasel juhul soovitav kasutada vutlarit. Korra juba kleebitud N-i ümber kleepida ei tohi.
Arvutil ja telekal kleebitakse N kas ekraani korpuse või ekraani enda vasakusse alla alumisse nurka.


7. KORALLIKLUBI KOOL: RAKUTOIT - MIDA JA MILLEKS?

Tänaseks on teada, et kuna tavapõldude muld on vaesunud nii mineraalidest kui ka mikroorganismidest, siis on toidutaimede toitainesisaldus sellistelt põldudelt kuni kordades väiksem mahetoodetes sisalduvast. See ongi tinginud vajaduse toidulisandite järele, mille bioaktiivne omastatavus on tehnoloogilise progressi käigus üha kasvanud (mineraalne ---- aminohapetega seotud (aminokelaatne) ---- kolloidne/iooniline jms). Toidulisandid muutuvad järjrst komplekssemaks (nt Ca + Mg + D3 + K2 kaltsiumi omastumiseks „õigesse kohta” jt) Täna on suht kasulik ka teada, millised orgaanilised mineraalid milliste soolade koosseisus kõige paremini imemnduvad (magneesium nt magneesiumtsitraadina, seleen L-selenometioniinina jne).

Rakk vajab igapäevaselt – senises Korralikulbi valemis – 22 aminohapet, 17 mineraali, 12 vitamniini, 7 gruppi ferrnente (ensüüme) ja 3 (polü)küllastanata rasvhapet. On selge, et kõiki me neid toidust ei saa. Puudust on eeskätt ensüümidest, magneesiumist, kaltsiumist, D-vitamiinist (D3 kujul), C-vitamiinist, seleenist, B-grupi vitamiiniinidest, kaaliumist (rakupumbad!), Letsitiinist (alates hiljemalt keskeast), oomega-3-st, väävlist (MSM) jt- Kõige lihtsam on selle vaeguse kõrvaldamiseks võtta mõnda taasakaalustatud komplekstoodet eesotsas Altimeidi, Spiruliina, Lutserni, Energiakokteilipulbri Synergizer, mis sisaldavad kas mitut või isegi kõiki toitainegruppe (nt Spiruliina) jt-ga.

Riina Raudsik on oma uusimas raamatus „Tagasi tervise juurde” järjestanud nt mikroelemendid kui ensüümide aktivaatorid nii: tsink, seleen, mangaan, kroom, jood, vask, räni. (neist viis sisalduvad Altimeidis). Ta kirjutab, et nende puuduse korral ladestuvad ensüümidesse „nende asemele” mürgised raskemetallid (kaadmium, alumiinium, arseen, plii, elavhõbe jt), blokeerides nende töö, tulemuseks organismi hapestumine ja autoimmuunhaigused.

Kui rakk igapäevaselt oma toitaineid kätte ei saa, võivad tulemused olla sama kurvad kui parasiitide, toksikoosi, hapniku- ja päikesevalgusepuuduse, liikumisvaeguse jms korral. RAKUTOIT on üks Koralliklubi Neljast Sammust, mille väljakujundamine võtab ehk veidi rohkem aega kui ülejäänuid Kolme Sammu rakendamine. Millega saab alustada praktiliselt kohe.

Siin ka üks võimalik toitainerikkaimate TOIDUAINETE edetabel:

1. Spiruliina (sisaldab kõiki viit toitainegruppi, sh 17 aminohapet, sh kõiki 8 asendamatut neist)
2. Klorella (sama)
3. Idandid (lutsern, munguba, tatar, päevalilleseemned, hernes)
3. Macca
4. Lutsern
5. Kakaouba
6. TÕMS (taruvaik + õietolm + mesi + suir) :)
7. Tatar (valk, rasv jt)
8. Spinat (Lehtköögiviljade Kuninganna)
9. Maitsepärm (palju valku ja B-vitamiine)
10 Kinoa ja Amarant (palju valku)
11. Hapendatud tooted (kurk, kapsas jt)
11. Võilill (nõges, takjas)
Kusjuures tuleb vist arvestada, et metsikud taimed on KORDADES toitainerikkamad kui kultuurtaimed, sh juurviljade PEALSED nende juurikatest (nt porgandil ja peedil). See on, miks kevadel tasub ahnelt minna naadi- ja võilillevõsude (ja -õite), nurmenuku- ja nõgeselehtede jms kallale.

8. KORALLIKLUBI KOOL: NAISE TERVIS

Käesoleva faili all alustame Naise Tervise teemat, võttes arvesse, et juba ligi kolmandikul naistest on täna emaka müoom ja paljudel munasarja tsüstid. Mis on nende põhjuseks? Mida sel juhul teha, milliseid Korallklubi kompleksprogramme kasutada?
RAHVUSVAHELINE TERVISE JA ILU Международный Клуб ЗДОРОВЬЯ И КРАСОТЫ
Kui öeldakse, et silmad on hinge peegel, siis võime kindlalt öelda, et meie meeleolu peegeldab endokriinse, närvisüsteemi ja teiste organitesüsteemide tööd. Meie keha on nii keeruline, et isegi täiesti terve naise töövõime muutub oluliselt sõltuvalt menstruaaltsükli faasist. Mida öelda siis veel olukorra puhul, kus on mingisugune terviserike!
Tekib hormonaalne tasakaalustamatus - olukord, kus ühtesid hormoone on vajalikust rohkem, teisi aga vähem. Seejuures hakkavad mõned organid töötama ilmse ülekoormusega, samas kui teised, vastupidi, ilmse alakoormusega. Kõik see põhjustab erinevaid haigusi. Sageli ei avaldu patoloogia pikka aega üldse mitte, väljendudes ainult kasvanud väsimuse ja põhjuseta meeleolumuutustena.
Öeldakse, et naised on stressi vastu paremini kaitstud kui mehed. Aga mis on selle hind? Pidevad stressid halastamatult peksavad meie endokriinsüsteemi, põhjustades kilpnäärme, neerupealiste ja munasarjade häireid. Me maksame selliste haigustega nagu emaka müoom, endometrioos, mitmesugused mastopaatiad, fibroadenoomid ja piimanäärmete tsüstid, munasarja tsüstid ja isegi viljatus! Reproduktiivsüsteemi nõuetekohane hooldamine ja kaitse on naise enda eest hoolitsemise kõrgeim väljendus!
Naise organism on ehitatud küllaltki tugevaks, nii et tekkinud hormonaalse tasakaalustamatuse korral jaotatakse siseorganite koormus ümber, nad "aitavad" üksteist, päästes keha tervikuna. Kui kaua võib keha sellises stressirežiimis normaalselt töötada? Oleneb, kuidas kellelgi veab! Mõnikord piisab reisist lõunasse, kui kõik uinunud haiged kohad ärkavad ja annavad endast teada! Kuid juhtub ka, et üsna pikka aega ei tee miski meile muret, patoloogia aga muutub ajapikku üha püsivamaks. Ja just selliste vaevuste varajane avastamine suurendab oluliselt sisemiste ressursside taastamise võimalusi, ilma et ohtlik protsess jõuaks viia kogu organismi pöördumatute tagajärgedeni. Ja sellised näiteid on rohkesti. Dr Elena Sinitsina jutustab: „Kõige tüüpilisem on olukord, kui naine kaebab kiirenenud väsimise, kroonilise väsimuse üle ja selgub, et see on aneemia. Kuid aneemia tühjale kohale ei teki. Juba vestluse ajal ilmneb, et naisel on menstruaaltsükli häired ja pärast uurimist selgub, et põhjuseks on tõsine haigus - müoom, endometrioos, mis on peidetud või varjatud teiste haiguste taha.
Kui sageli me naistena pöörame tähelepanu oma looduslikele biorütmidele? Sest menstruaaltsükkel, täpne kui inglise kuninganna käekell, on terve naise visiitkaart!
&&&
DR OLGA BUTAKOVA:
Suguorganitesse võib sattuda infektsioon: viirused, seened või bakterid (trihhomoonas). Muud midagi suguorganitega juhtuda ei saa. Suguelu peab olema normaalne. Naise puhul on see üks kord kuus. See on looduslik suguelu. Öeldakse, et 70% naistest on fridiidsed. Naistele on see antud ühe asja jaoks, mehele – teise asja jaoks. Emasisendeid on looduses rohkem, kui isaseid, sest nad elavad vähem. Statistilistel andmetel peaks naine sünnitama 6-7 korda. Paljunemisperiood on 16-st 26-ni, äärmisel juhul 35-ni. Sel perioodil naine peaks sünnitama üks kord kahe aasta jooksul.
Günekoloogilised haigused tekivad liialt sagedase suguelu või infektsiooni tõttu. Kui organismi satub võõrkeha, siis munarakk võib hakata mädanema lausa munasarjas. Kui munasarja satub streptokokk, siis munarakk ei välju, ja tekib tsüst. Inimesed ravivad fibromüoomi, viljatust, teadmata oma bakteriaalset keskkonda. See on mõttetu. Võib vaid pimesi ära arvata. Kui naine tahab selgusele jõuda, miks tema sees midagi on valesti, esimene, mis ta peaks tegema, on bakteriaalne uuring.
Mis võib elada munasarjas? Streptokokk, stafülokokk, papiloomviirus, klamüüdia, ureaplasma, mükoplasma. Eriti ohtlikud haigused on süüfilis, gonorröa, toksoplasmoos, trihhomoonas. Kui trihhomoonasega tegeleks teaduslik instituut, siis see oleks väga kiiresti tõestatud, aga kuna selle probleemiga tegeleb grupp seltsimehi, siis kõik järeldused lükatakse tagasi. Kui organismis ei esineks võõrinfektsiooni, siis haiguseid oleks poole vähem.
Iga inimene peaks kontrollima oma tervislikku seisundit ja uurima, kas tal ei esine infektsiooni või parasiite. Kui miski ei tekita muret, siis kas peaks uurima või mitte? Peaks. Neerudes võib elada näiteks ureaplasma. Vajadust uuringuks ei ole, kuid tuleks teha plaan, kuidas toetada oma tervist. Ainult väga kogenud arst suudab aru saada, et teil on naha ketendus või voolus tupest seene tõttu, endometrioos viiruste komplekti tõttu, bakterid või lambliad. Tuleks kindlasti teha uuringud, ja kui saate lõpliku pildi, alles siis võite ennast terveks ravida.
Kui me näeme, et on äge põletik, siis tuleks teha uuring eriti ohtliku infektsiooni suhtes – klamüüdia, ureaplasma. Ägeda põletiku faasi ei tohi lasta minna üle krooniliseks. Sellisel puhul: Sipelgapuu koor 1×3, Kolloidhõbe 2×1 tl, viiruste, seente ja põletiku vaenlane, Aktiviin 1×2, MindSet ja Grifoonia 1-2 ja Cascara Sagrada 1×1. Põletikku tuleb ravida 21 päeva ja siis läbida taastav kuur. Kui juba on tekkinud kasvaja (fibroom, mastopaatia) või hormonaalsed häired, siis tegeleda hormoonidega on mõttetu. Te võite kuuks taastada menstruatsiooni, kuid siis ta jälle kaob. Esmalt tuleks alati läbida põletikuvastane programmehk siis hävitada vaenlane.
Küsimus: Kas fibromüoomi puhul teha läbi Kolo-Vada kuur? Võib, kuid efekti ei tule. Te puhastute, kuid bakter jääb alles. Puhtas organismis hakkab ta jälle paljunema. Kui te teete uue bakterivastasekuuri, siis on 50-70%-line võimalus, et te olete bakteri “ära piinanud”. Siis oleks hea teha Kolo-Vada kuur.
Nüüd oleks jälle tarvis ennast uurida. Kui veel midagi on jäänud, siis läbida veel üks põletikuvastane kuur. Tõstke tugevalt immuunsust: kasutage Ternespiima (First Food 1×3) ja Aktiviini. Kahe kuu pärast uurige jälle ja jätkake nii kaua, kuni olete neist bakteritest vaba. Kuna tegu on naturaalse programmiga, siis tüsistusi ei teki. Peale 2-3 kuuri saate lahti ureaplasmast, klamüüdiast. “Oberon” annab mitte kõige täpsemaid vastuseid, sest see toode on veel alles täiendamisel, kuigi aparaat on väga hea.
Günekoloogid võivad teile väita, et fibroom ei saa imenduda, sest neil ei ole see kunagi õnnestunud. Neil puuduvad keemilised vahendid, mis imendaks kasvajaid. Nad ütlevad, et tuleb ära lõigata ja mitte piinelda, hoolimata kas te olete 30-, 40- või 50-aastane. Mitte keegi ei tea, mis saab sellest fibroomist, mis täna rahulikult “tukub”. Ta võib ka imenduda esimesel võimalusel erinevate protseduuride korral. Kui seal on papiloomviirus koos trihhomoonasega, siis tuleb läbi viia võimas põletikuvastane kuur ja siis toimub imendumine. Kui te ei suutnud ära tabada algpõhjust, siis ta ei imendu. Tuleks end dünaamiliselt kontrollida lasta günekoloogi juures.
Raviskeem peaks olema järgmine: puhastumine, põletikuvastane kuur, jälle puhastumine, põletikuvastane kuur, jälle puhastumine, jälle põletikuvastane kuur, siis teha uuring ja nii 3-4 korda järjest. Fibromüoom imendub kahe järjestikuse Kolo-Vada kuuri järel. Samas sõltub ka kindlasti sellest, milline fibroom, kui mitu aastat vana, kui puhas on organism. Seepärast ei saa mitte keegi öelda, kuidas konkreetsel inimesel tervenemine kulgeb. Tuleb proovida. Jaoskonna günekoloog ei anna teile suunamist ureaplasma ja teiste viiruste uuringuks. Neid uuringuid teevad eralaboratooriumid. Prostatiit, adenoom, fibroom, endometrioos – ravi toimub ühe skeemi järgi. Nende kõikide haiguste ühiseks tekitajaks on infektsioon, mille tagajärjel toimub kudede muutus, liited, kasvaja.
Naturaalsete toodete suhtes harjumust organismil ei teki. Harjumus võib tekkida antibiootikumide suhtes, sest see on suunatud ühele lülile. Sipelgapuu koort kasutatakse väga mitmel puhul. Esmalt teha põletikuvastane kuur, siis vesi, fermendid ja antioksüdandid. Algoritm: suruda maha võõrfloora, imendada võimalikud jäänukid, viia välja ja puhastada kõik see vee ja sorbentide abil. Seejärel antioksüdandid – vitamiinid A: Prenatal+1-2 ja Vitamiin E 1x, Tsink 1×3 ja Seleen+C-vitamiin. Ja lõpuks anda kehale seda, mida ta meilt ootab – 7 asendamatut aminohapet, vitamiinid A ja E, Omega 3/60 1×3 ja fermendid.
Parim uuringuviis on see, kui kasutada paralleelselt 2-3 erinevat meetodit. Tänaseks ei ole ühtegi 100%-lise kindlusega diagnostikameetodit. Tsütoloogilise uuringuga võib saada tulemuse tõenäosusprotsendiks 75, “Oberoniga” üle 50%, ultraheliaparaadig 60-70%, röntgeniga 40%, Folliga 50-65%, 70% on kõige kõrgem, kuid siiski on eksimisvõimalus olemas.
Raamatust “Tervise Saladused. Olga Butakova loengute põhjal”.


9. KORALLIKLUBI KOOL: KOLLOIDHÕBE ERINEVATE HAIGUSTE RAVIS

Astma
Katkestab hood. Üks alates 5. eluaastast võtnud preparaate 6 x päevas, sai hoogudest täielikult lahti 10 päevaga, võttes 2 tl iga 3-4 tunni tagant päevas. Kui ta kontrolliks katkestas, naasid hood 3 päeva pärast. Võtnud uuesti kuu aega, vähendas doosi 1 tl-ni hommikul ja õhtul. Sellest piisas hoogude vältimiseks. Põhjus: ilmselt omab KH põletikuvastast toimet. Ehkki astmat võib põhjustada bakter S. aureus (mis põhjustab ka raskestiravitavat nahanakkust, mille ravi KH-ga üks jaapani firma parajasti katsetab).

Põletus- ja lõikehaavad
Pihustada lahust 10 ppm pihustiga otse haavale. Niisutada ja jätta lahti 5-20 minutiks. Korrata 1-3 korda päevas sõltuvalt haava raskusest. Paranevad väga kiiresti. Üks tüdrukuke kõrvetas näo tulise õliga. Ema piserdas koheselt 2 x päevas, jättes haava niisutatuks 15-20 minutiks. 2 nädalaga paranes 85-50%. 6 kuud hiljem polnud põletusest mingeid jälgi.

Haavad jms vigastused suus ja selle lähedal
Võtta 1 tl 10 ppm ja hoida seda vigastuse kohas vähemalt 5 minutit. 2-3 x päevas. Tunduv paranemine juba 24 tunni jooksul.

Herpese ohatis
Niisutada vatitampooni 10 ppm-ga ja töödelda sellega huuli. Hoida tampooni vigastuse peal 5-20 min ja rohkem (mida kauem seda parem). Korrata 2-3 korda päevas. Tõhusaim, kui kasutada juba esimeste tunnuste ilmnedes, kuna siis ta ei jõua põiekese faasi ja kaob 1-3 päevaga.

Diabeetiline neuropaatia

Vereringe häirumise tõttu diabeetikutel kriimustused ja haavad paranevad märksa aeglasemalt. UKL kiirendab seda, samuti vähendab valu jäsemetes. Võtta 1-2 tl päevas sisse kui ka pihustada 2-3 korda päevas väljastpoolt haavadele.
Nahahaudumused jt lööbed ja ohatised
Haudumustele pihustatakse, jättes märjaks; teistel puhkudel vähemalt 5 minutiks. 2-3 x/p. Paranemine 24 tunni kestel.

Valud kõrvas
Enamasti põhjuseks bakterid Streptococcus pneumonia ja Haemophilus influenzae. KH tapab nad. Heita pikali haige kõrv ülespoole. Tilgutada kõrva 5-7 tilka 10 ppm. Jääda lamama vähemalt 10 minutiks, soovitavalt vähemalt 30 minutiks. 2-3 x päevas. Ilmne paranemine 4-24 tunni pärast.

Gripp
1 tl 10 ppm 2-3 x/p. Hoida suus, loputades 3-5 min enne allaneelamist. Kui võtta seda kohe sümptomide ilmnedes, siis paranemine 2-3 päeva jooksul. Kui hiljem, siis kauem.

Toidumürgitus
Tapab kuus selle tavatekitajat. Juua 30 ml 10 ppm kohe sümptomide ilmnedes. Tulemused 10 min, kõige hiljem 3 tunni jooksul.
Seennakkused jalgadel
Üks arst rakendas seda 4 kuu kestel küüneseene raviks vapustavate tulemustega. Viilida karedaks küüne läikiv kate poorsuse tõstmiseks, kanda sellele lahus pihusti või vatitampooniga. Korrata 2-3 x/p.

Jalalabade epitermofüütia
Kanda lahus pihustiga pinnale ja lasta kuivada. Niisutada puhas sokk nakatunud piirkonnas ja panna jalga ning kanda nagu tavaliselt.

Liigesepõletik
Omab tugevat põletikuvastast toimet. Nt fibromüalgia puhul, kus valud liigestes ja lihastes. Pärast nädalast 1 tl/p 10 ppm sai vähendada valuvaigistavaid ravimeid 90% . Peaaegu kogu paistetus kadus, lisaks tundis energia juurdevoolu.

Larüngiit
Pihustada kurgu tagaküljele ja loputada kurku 3-4 x/p a vähemalt 1 tl korraga. Paranemine 2-3 päevaga. Kui kaasub angiin, vt allpool.

Mastiit
1 tl 4 x/p parandab 2 päevaga, ilma et rinnaga toitvad emad peaks võtma AB.
Ninauurete nakkus
Niisutada nina limaskesta 3 x/p, viies kummassegi sõõrmesse 0,5-1 tl lahust korraga. Paranemine 24 tunni jooksul, täielik tervenemine 2-3 päevaga.

Angiin
Mõjuvad nii lahuse antibakteriaalsed kui ka põletikuvastased omadused. Kuristada kurku 1-2 tl-ga 2-5 min ja neelata alla. 2-3 x/p. Lisaks pihustada või valada lahust ninna. Märgatav paranemine 12-48 tunniga.

Kandidoosne stomatiit, suuvalge (imikute suuhaigus)
Kanda mõni tilk lahust kummassegi suupoolde 4 x/p. Möödus lapsel 2 päevaga.

Kaaries
Tapab 2 kaariesetekitajat bakterit. Loputada suud 1-2 tl lahusega 4-5 min, maigutades lahust suus küljelt küljele. Siis neelata alla.

Kuseteede nakkus
AB ei aidanud – nakkus naasis. Siis 2 tl päevas 10 päeva – nakkus kadus täielikult. Tapab 7 seda põletikku tekitavat bakterit.

Tupe seennakkus (kandidoos, soor ehk suuvalge)
1 tl 3x/p sisse, samuti kasutada 4-6 tl pritsimiseks 180 ml pritsiga 2x/p.

Vee puhastamine
KH lahus 0.10 ppm tapab 1,5 minutiga 100% bakteritest looduslikus jõevees, samuti sellesse lisatud bakterid. 227 ml-st piisab 23 l vee töötlemiseks. Kõige paremini sobib see lahus mittekloreeritud vee töötlemiseks.

Üldine hea enesetunne
1 tl 10 ppm 1-2x päevas mineraalse lisandina. Seni läbi viidud uuringud, mis ei pretendeeri küll lõplikule järeldusele, annavad alust oletada, et selline lisand tugevdab immuunsüsteemi. Ehk siis KH võib olla võimas profülaktikavahend, hävitades peamised haigustekitajad veel enne, kui need hakkavad ähvardama tervist. Selle igapäevane manustamine on paljudel inimestel järsult vähendanud haiguspäevade hulka.

Kas kolloidhõbe on uus avastus?
Üldse mitte. Ag antimikroobsed raviomadused teada juba aastatuhandeid aegadel, mil mikroobidest ei teatud veel midagi. KH sünd seotud uute tehnoloogiatega - tuntud juba ligi 100 a. (1919). Henry Kruks veel 1910 teatas, et teatud metallid kolloidses olekus omavad tugevat bakteritsiidset mõju ja et mida peenem pihustus, seda tõhusam. See tugineb osalt ka metallide endi keemilisele mõjule, kusjuures kolloidolekus on see mõju spetsiifiline (erinevatel metallidel erinevatele bakteritele). Selgus, et pole olemas mikroobi, kes ei hukkuks 6 minutiga hõbeda ja elavhõbeda 50 ppm kolloidlahuses.
1 ml (15 tilka) õigesti valmistatud AG kolloidlahuses on vähemalt 20 000 miljonit aktiivset metalliosakest. Suur nii lahjade kolloidide eelis on nende täielik kahjutus patsiendile, olgu see viidud organismi siis suu kaudu või naha alla. Kui kolloidhõbe on veel ka õigest stabiliseeritud, säilitab ta oma püsivuse isegi soolade ja tavaliste vereosiste juuresolus. Selle toime toksiinidele on erakordne, nt suudab ta kaitsta küülikuid teetanuse ja difteeria 10x-lt surmavate dooside eest. Sissevõtmisel on KH osakesed püsivad mao lahjendatud hapete ja aluste suhtes, jätkates sealgi oma katalüütilist tegevust. Malcolm Morris ajakirjas „Lancet“: KH-l puuduvad teiste preparaatde puudused ja nimelt „võime esile kutsuda valuaistinguid ja naha värvitustamist; see mitte ainult et ei kutsu esile äritust, vaid omab ilmselget pehmendavat mõju. Ta kiiresti kõrvaldab põletiku ja aitab kaasa haavade kinnikasvamisele.“
AB on kasutatud tuhandeid aastaid vanades tsivilisatsioonides. Hiina meditsiin juba üle 4000 a tagasi kasutas haavade raviks pastat, valmistatud hallitanud sojaubadest. Analooge oli 2000 a tagasi ka vilja põhjal, mis oli allutatud fermentatsioonile hallituse, pärmi ja seente mõjul. Penitsilliin oli lihtsalt looduslike hallituse eraldamine ja selle kuulutamine imeravimiks.

KH ei põhjusta naha pigmentatsiooni. Samuti ei erita bakterid resistentseid tüvesid. Silver-Max ööpäevane doos – 1 tl. 119 ml sisaldab 24 doosi. Täiskasvanutel võtta 1/2 tl 1-2x /p; lastel 1/4-1/2 tl 1 x/p. Väljaspoolt võib kanda otse haavadele, põletikukolletele, putukahammustustele jms nahapõletikele. Sisaldab kolloidhõbedat demineraliseeritud veega. Ei sisalda kunstaineid, konservante ega lisandeid. Pole mürgine. Ei tekita sõltuvust ega oma kõrvalmõjusid.

KORALLIKLUBI pakub kõrgkvaliteetset kolloidhõbedat (10 ppm) SILVER MAX 118 ja 236 ml, samuti Silvergeeli.

Merle Martinson: Kindlasti kasutada kolloidhõbedat ja antibiootikumisedest suure ringiga mòöda minna. Ab võtab immuunsüsteemi 3 kuuks maha. Hullult peab mässama, et olukord taastada. Beebidel võib vabalt kasutada kolloidhõbedat - kui laps ravi vajab, siis see on ju loogika vastane, et tervist kahjustav asi on nagu ok aga toetav pole. Mõned võtavad kolloidhõbedat igapäevaselt ja seda ma otseselt heaks ei kiida ja nii ka beebile profülaktikaks ei soovita. Raviks aga iga kell.


10 KORALLIKLUBI KOOL: KORALLIKLUBI KOMPLEKSNE TÖÖ TIPPSPORTLASTEGA

Vastavalt Antidopingu Keskuse Komitee eksperthinnangule Nr 2319-D-MIK 20.12.2002.a) koostöös olümpialiikumisega Vene Föderatsiooni juhtimisel ei sisalda bioaktiivne toidulisand Mikrohüdriin (ka samatoimeline uuem variant H-500) dopingulaadseid preparaate ega nende metaboliite. Järelikult võib seda kasutada ja soovitada spordimeditsiini praktikas, tehes seda järgmistel juhtudel:
1. Sportlike tulemuste parandamine
2. Taastumine peale treeninguid ja võistlusi
3. Võitlus organismi hapendumisega
4. Kaalulangetamine
5. Tugi- ja liikumiselundkonna ravi
6. Ägedate hingamisteedehaiguste ravi
1. Energia suunamine
Sportlikud tulemused sõltuvad mh inimese energiast
a) H-500 (või Mikrohüdriin) – 1-4 kapslit päevas. Veel parem, kui 0,5 kapslit lahustada pooles klaasis (soojas) vees ja juua. H-500 lisamisel organismi rakud tõstavad oma energiatootmise taset.
b) Koensüüm Q10 (fermendi sõber) – üks kapsel 2-3 korda päevas treeningute ajal. Q10 on organismi rakkude üks koostisosa ja mängib tähtsat rolli ATF-i sünteesis. ATF-i nimetatakse raku bioenergeetiliseks valuutaks.
Koensüüm Q10 täiendavad kogused stimuleerivad energiatootmist, mis omakorda soodustavad rakkude töö aktiveerumist - mis omakorda aitab normaliseerida ainevahetust. Koensüüm Q10 omastatakse organismi poolt hästi ja kiiresti lülitub see ka rakkude töösse. Organism kaotab pidevalt energiat lihaste kokkutõmmeteks, sekretoorsete jt rakkude tööks ning vajab seega pidevat energiatäiendust. Seepärast Q10, olles energia tootmise stimulaator, tagab kogu organismi normaalse funktsioneerimise, eriti selle pideval tarbimisel. Tavaliselt intensiivne treening viib lihased üle anaeroobse metabolismi režiimile, sest organism ei ole võimeline piisavas koguses hapnikku kudedesse transportima, et moodustuks energia rakuhingamise teel. Koensüüm Q10-ne lisamine soodustab molekulaarset hingamist.
Võistluste ja kurnavate treeningute ajal võib ühekorraga võtta kaks kapslit H-500 ja kaks kapslit Q10-t.
2. Organismi taastamine peale koormust
Tuleb taastada see, mis kaotati: valgud (aminohapped), vitamiinid ja mineraalid, fermendid. Selleks manustame:
Protivity – kuus tabletti hommikul tühja kõhuga
Tsink – üks tablett kaks korda päevas
Seleen – üks tablett kaks korda päevas
Spiruliina – üks tablett 4-5 korda päevas
3. Organismi aluseliseks muutmine
Intensiivse ja kestva koormuse ajal koguneb piimhape, mis kutsub esile kurnatust ja valu lihastes ning alandab vastupidavust. Moodustuv piimhape soodustab lipoomide (rasvtihendite) teket, sest happe juuresolekul lihased kleepuvad kokku.
Kasutada kuuma korallivett üks liiter ja ööseks võtta sisse üks kapsel Mikrohüdriini peale treeningut või võistlusi. Hea oleks teha sooja vanni, millesse on lisatud Vannisoola Mikrohüdriiniga.
Hästi muudavad organismi aluseliseks Korallivesi, H-500, Lutsern.
4. Kaalu alandamine
Väga valesti teevad need inimesed, kes kaalu alandamiseks ei söö, aurutavad end saunas (veetustavad organismi), teevad klistiire (pesevad välja kasulikud bakterid).
Kolme nädalaga võib kaalu langetada enne võistlust 7-8 kg, kui läbida programm Kolo-Vada Pluss. Programmist väljudes kasutada Protivityt ja Vegan Shake`i, Pro-Fiberi kokteili. Tulemuseks on tühi soolestik. Energiat on rohkem, sest kõik organid töötavad paremini. Programmi kestel juua iga päev 1,5-2 liitrit korallivett.
5. Tugi- ja liikumiselundkonna taastamine
Selleks kasutame järgmist programmi:
Protivity – viis tabletti hommikul
MSM – kaks kapslit päevas
Korallivesi – üks liiter päevas
Lutsern – 3-4 kapslit päevas
Haimaksaõli – 3-4 kapslit päevas
Programmi läbitakse kaks korda aastas profülaktilisel eesmärgil kõikide sportlaste puhul ja peale traumasid. Alla seitsmeaastastele lastele on annused 1/3 loetletust. Kuni 14-aastastele – pool.
6. Ägedate hingamisteede haiguste ravi
Ravida tuleb kiiresti löökannustega: H-500 – 2-4 kapslit päevas. Parem valmistada soekuum lahus. Korallivett juua kontsentreeritult – üks pakk 0,5 liitri vee peale. Koensüüm Q10 – üks kapsel kolm korda päevas. Kolloidhõbedat üks spl 5-6 korda päevas (hoiame suus keele all). Aktiviin – 2-3 kapslit päevas.

11. KORALLIKLUBI KOOL: TAASTA OMA LIIGESED B-LURONIGA!

Kadri:
“Ma annaksin sellele tootele 5 x 5 punkti. Ma ei tea täpselt, kuidas ta toimib, aga ta toimib ja see ongi põhiline. Liigun valudeta ja tean vähemalt kolme vanemat inimest veel, kellel kaebused taandusid. Mina teen 2 x aastas kuuri läbi ja selline intervall mulle sobib. Lisaks 2 x aastas korralik parasiidikuur enne B-luroni ja kõik toimib.”

B-LURON
B-Luron on bioloogiliselt aktiivne toidulisand, mille aluseks on hüaluroonhappe ja kondroitiini kompleks ja mis on Saksa kompanii Gramme-RevitGmbH tehnoloogiliselt innovaatiline toode. B-Luron aktiveerib kehaomase sünoviaalvedeliku ehk liigesevõide tootmise ning toidab ja taastab kõhrkudet.

KOOSTIS: kondroitiinsulfaat + hüaluroonhape + E-vitamiini
MÕJUD

* Kaovad lülisamba ja liigeste krigisemine.
* Kõhr artroosihaigetel hakkab taastuma ja seda kuni artroosi 4. staadiumini välja.
* Taastub liigesemääre tänu liigestevahelise sünoviaalvedeliku täisväärtuslikule moodustumisele.
* Liigesetursed ja kalduvus deformatsioonile vähenevad.
* Märkimisväärselt suureneb liigesteliikuvus ja liikumisulatus.
* Nahk niisutub, muutudes siledamaks ja pehmemaks: samuti keha probleemsed osad nagu käed ja kannad.
* Kaob hommikune liigesejäikus, ilmneb liikumise kergus.
* Põletikulised protsessid vähenevad, käivitub kompleksne taastumine.
* Samuti teatavad inimesed nägemise paranemisest.

TOOTEARENDUSE AJALUGU
B-Luroni väljatöötamine algas 20 aastat tagasi Saksa arsti Nils Dušheki poolt. Suurim probleem oli hüaluroonhappe molekuli suur molekulmass, mis takistab selle suu kaudu sissevõtmisel sooleseina läbimist. Õnneks leiti enam kui 270 eksperimendi tulemusel ideaalne molekulistruktuur, mida keha omastas100%.
Need katsed viidi läbi hiirte ja rottidega, aastal 2000 aga jubahobuste ja koertega.
Pärast häid tulemusi võtsid 2001 sama ette võtsid vabatahtlikud sportlased.
2013. aastal viidi lõpule kõik B-Luroni testid, pärast mida registreeriti ta edukalt Vene Föderatsioonis vabamüügiks toidulisanditurul.

TOOTETESTIDE TULEMUSED
Testid loomadega
Inimeste testimisel võib esineda platseeboefekt, mistõttu tulemused ei pruugi vastata tegelikkusele kuni 60% ulatuses. See efekt aga EI mõjuta loomi. Pärast kuuajalist kuuri tõdesid loomaarstid järgmist:
• 38% loomadest täheldati olukorra paranemist;
• 52% paranes seisund märkimisväärselt. Loom liikus palju rohkem, nähtavat lonkamist peaaegu polnudki;
• 10% -l juhtudest muutusi ei täheldatud. Pärast selle loomarühma uuesti kontrollimist tuvastati osaline vale esialgne diagnoos;
• 0% seisund halvenes.

Testid sportlastega
Pärast toote edukat testimist loomadel katsetati seda 2001. aastal liigesekahjustustega vabatahtlikel (hokimängijatel ja maratonijooksjatel). Testi tulemused:

• 35% teatas paranemisest;
• 65% teatas olulisest paranemisest. Liigeste taastumine kiirenes märkimisväärselt, valu ja põletik kadusid;
• 0% seisund halvenes või tulemust polnud.
Kõiki neid paranemisi kinnitasid arstid-radioloogid.

MILLISED ON B-LURONI ANALOOGID TURUL?
B-Luroni analoogiksvõib pidada hüaluroonhappe liigesesüste pidada, millega võrreldes aga B-Luronilon mitmeid eeliseid: hind, mugavus, kogus, integreeritud lähenemisviis jne.
Samuti on turul mitmesuguseid kondroprotektoreid, mis pakuvad kehale piisavas koguses kondroitiini. Nende peamine puudus on hüaluroonhappe puudumine komplektis, mis aktiveeriks kondroitiini töötlemist kõhrerakkude poolt, et taastadakõhreplaati. Seetõttu on kondroprotektoreid ebaefektiivsed.
Kui vaadata turul olevaid hüaluroonilisi ravimeid, siis on 90% neist pulbri kujul. Pulbrivormi peamine puudus on kõrge lahustumatus puhtas veesrääkimata veest seedetraktis. Seetõttu suurem osa sellest ei imendu kehas. Lisaks pole sellistes preparaatides kondroitiini, mis taastaks liigeses kõhre.

MILLA TULEMUST OODATA?
Esimese kahe nädala jooksul hüaluroonhappe-kondroitiini kompleks alles koguneb liigesesse, mistap sellel perioodil käegakatsutavaid tulemusi pole. Alates kolmandast nädalast algab kõhre taastamine liigeses ja omaenda hüaluroonhappe tootmine. Sellel etapil hakkab paranema liigeste liikuvus, kaob krigin, valu ja põletik vähenevad.
Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on vaja juua B-Luroni kuur ära täies mahus ja ilma vaheaegadeta.
KUI TIHTI PEAKSIN TOOTEKUURI KORDAMA?
Kõik sõltub teie liigeste esialgsest seisundist. Kui joote B-Luroni ennetamise eesmärgil ilma nähtavate liigeseprobleemideta nagu krigisemine, valu, turse, hommikune jäikus jms, piisab teile ühekuulisest kuuris 1-2 aasta jooksul.
Kui mainitud probleemid on juba olemas ja olete juba kaugelt üle20-, peaksite võtma B-Luroni vähemalt 1-2 korda aastas.
Kaugelearenenud juhtudel - artroosiga kuni 4. järguni, kõhreplaadi ärakulumiseni, valu ja põletikuni – peaks keskealised inimesedesmalt läbima 2-3 tootekuuri järjest ja seejärel hoidma oma seisundit ühe kuuriga iga kuue kuu tagant.
Samuti sõltub B-Luroni võtmise sagedus elustiilist. Kui joote piisavas koguses kvaliteetvett, järgite dieeti, liigute aktiivselt, on toote palju väiksem kui inimestel, kes neist soovitustest kinni ei pea.

KUI MUL DIAGNOOSITI KÕHE PUUDUMINE, KAS B-LURON AITAB MIND?
Toode sisaldab kondroitiinsulfaati, mis toimib kõhreplaadi ehitusmaterjalina. Toode stimuleerib kõhrerakke kondroitiini töötlemiseks kõhrekoe moodustamiseks. Kui teil kõhre enam pole, pole B-Luronil midagi stimuleerida, seetõttu on teie puhul vajalik kirurgiline sekkumine.
Samuti tuleb märkida, et ühe liigese probleem näitab vajalike komponentide puudumist teistes keha liikuvates osades. Just neil (kõigil) aitab toode taastuda ega vii operatsioonini.

MILLEST VALMISTATAKSE B-LURONI JAOKS HÜALUROONHAPET?
B-Luroni hüaluroonhapet saadakse erilist tüüpi rakkude kaitsemembraanilt. Nendele rakkudele luuakse ebasoodne keskkond, et käivitada kaitsereaktsioon, mis viib membraani moodustumiseni. See kaitsekest ongi hüaluroonhape, mida selles tootes kasutatakse.
Erinevalt konkurentidest, kes kasutavad odavamat hüalurooni ekstraheerimist kanade kammkarpidest, suutsid meie tootearendajad vältida hüaluroonhappe molekulide ja inimese DNA mittevastavust.


11. KORALLIKLUBI KOOL: ORGANITE LOODUSLIKU KAITSE, TAASTAMISE JA TUGEVDAMISE KOMPLEKSPROGRAMMID

MÄRKUS: Mitmed tooted on vahepeal muutunud, samuti on nüüd saadaval uusi komplekte mitmete organitesüsteemide (immuunsus, südame-veresoonkond, kesknärvisüsüsteem, seedeelundkond jt), kuid haiguste põhjused ja nende kõrvaldamise psintsiibid kehtivad endiselt

Kui oled põdenud mõnd kroonilist haigust juba aastaid, ilma et meditsiin oleks saanud Sind aidata, avaneb nüüd võimalus pöörduda kompleksse ja tõhusa loodusravi poole, mis koosneb mitte enam mõnest üksikust „imeravimist“, vaid mitmetestki üksteist täiendavatest looduspreparaatidest ja -võtetest. Mida omakorda täiendab teadlikkuse tõstmine parajast toitumisest, veejoomisest, liikumisest, puhkusest (unest), kliimakohasusest jms-st. Jõudes edaspidi küllap juba ka erinevate inimtüüpide silmaspidamiseni nii profülaktikas kui ka ravis (nagu seda teevad nt Hiina, India, Tiibeti Traditsioon). Vt nt saade MAATRIKS 28.02.2013 http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=5715
Terviseteadlikkuse kasvades üha enamad loobuvad sümptomeid allasuruvatest, kahjulikke kõrvalmõjusid omavatest ja seejuures mõnikord lausa toimetutest (nt antibiootikumid paljudel juhtudel) medikamentidest ning pöörduvad pikemaajalise, kuid tõhusa ja tõeliselt terveks raviva loodusravi poole. Kus esimese hooga kiputakse välja pakkuma üksikuid „imeravimeid kõigiks puhkudeks“. Alles järgmisel astmel hakkavad välja kujunema mitmetestki looduspreparaatidest ja -võtetest koosnevad kompleksprogrammid – mille tõhusust omakorda suurendab teadlikkuse tõstmine parajast toitumisest, veejoomisest, liikumisest, puhkusest (unest), kliimakohasusest jms-st. Jõudes edaspidi küllap juba ka erinevate inimtüüpide silmaspidamiseni nii profülaktikas kui ka ravis (nagu seda teevad nt Hiina, India, Tiibeti Traditsioon).
Käesolev tutvustabki ORGANITE KAITSE, TAASTAMISE JA TUGEVDAMISE PROGRAMME põhilisemate haigusgruppide lõikes, tuues välja vaevuste põhjused ja nende kõrvaldamise konkreetsed vahendid vene loodusraviarstide kogemuste põhjal, koondatud Olga Butakova raamatusse „Tervendavate programmide kogumik“ (vene k.) Loomulikult võib neid kogemusi alati täiendada teiste samatoimeliste ja -suunaliste loodusvahenditega (nagu seda olengi juba teinud nt nägemise taastamise programmis)

1. NÄGEMISE TAASTAMISE JA SÄILITAMISE PROGRAMM
Nägemishäirete põhjused:
1. Toitainete puudus (beeta-karotiin, küllastumata rasvhapped, mineraalained, vitamiinid).
2. Vereringehäired ja põletikud võrkkesta kapillaarides.
3. Nägemissignaali edasiandmise kiiruse ja kvaliteedi häirumine.
4. Vedelikupuudus.
Nägemisaparaadi aktiveerimise mehhanismid:
1. Vajalik on karotinoidide naturaalne allikas – mis osalevad valgusenergia muundamises bioelektriliseks energiaks. Selleks sobib vetikate baasil loodud FÜKOTEEN. Mis parandab ühtaegu hämaras nägemist.
2. Mikrotsirkulatsiooni paranemist on võimalik saavutada kompleksse antioksüdandi AKTIVIINIGA, mis suurendab veresoonte elastsust, normaliseerib silma võrkkesta kapillaaride läbitavust ja on võimas antioksüdant.
3. Juba ammu on oftalmoloogias kasutatud unikaalset taime, mille nimi räägib enda eest – SILMAROHTU (EYEBRIGHT). Tänu C, A ja B vitamiini sisaldusele on ta põletikuvastaes toimega ja parandab silmapõhja mikrovereringet, kõrvaldab põletikuid, aeglustab võrkkesta kudede degenrastyiooni ja düstroofia kulgu, erit eakatel.
4. LETSITIIN taastab närviimpulsi kiiruse, samuti närvikiudude müeliinkatte, mis peaaegu 60% ulatuses koosneb letsitiinist.
5. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett
Kompleksprogramm sisaldab seega nelja bioaktiivset vahendit:
Aktiviin: 1 tk 3x/p hommikul ja päeval koos tooiiduga. Tugeva nägemisnõrkuse puhul 1 tk 3 x/p Fükoteen: 1 tk 2x/p hommikul ja lõunal enne söökip
Letsitiin: 1 tk/p koos toiduga, suurendades doosi aegamisi 3 tk-ni
Silmarohi: 1 tk 1-2x/p, lahjendatuna vees. Juua nagu teed.
Seda toetavad silmalihaste treenimisharjutused ja aukudega prillid nägemise taastamiseks ja säilitamiseks edaspidi.

2. VERE TAASTAMISE PROGRAMM ANEEMIA PUHUL
Aneemia põhjused:
1. Aminohapete vähesus toidus.
2. Punaste vereliblede enneaegne purunemine.
3. Raua- ja veepuudus.
Vere taastamise mehhanismid:
1. Parimateks klorofülli looduslikeks allikateks on tunnistatud SPIRULIINA, KLORELLA (ührakuline rohevetikas) ja LUTSERN. Need taimed sisaldavad olulisi aminohappeid, sh Spiruliina 8 asendamatut.
2.SELEEN – tugev antioksüdant. Sisaldub üha tähtsaima rakukaitseensüümi struktuuris. Iga päev sureb 300 miljrd erütrotsüüti, verekoostise stabiilsus aga on väga tähtis. SELEEN pikendab punavereliblede eluiga.
3. RAUA omastamine sõltub mineraali füüsikalis-keemilisest vormist. Ainult 20-30% toidus olevast rauast omastatakse. Kõige paremini assimileeritakse see aminokelaatses vormis, st aminohapete juuresolekul. Ebasoovitav on kasutada selleks verepreparaate, sest loomade veri võib kanda negatiivset informatsiooni.
5. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett
Kompleksprogramm sisaldab seega viit bioaktiivset vahendit: Spiruliina, Klorodofüül, Lutsern, Seleen, Raud

3. ANTIPARASITAARNE PROGRAMM TÄISKASVANUTELE
WHO andmetel 50 miljonist igal aastal surevast inimesest üle 16 miljoni lahkub elust nakkus- ja parasitaarsete haiguste tõttu. Soolehelmintoosid (usstõved) on nakkussageduselt maailmas 3. kohal. Nad põhjustavad organismi allergiseerimise, vähendavad vastupanuvõimet nakkustele, mürgitavad organismi. Väga sageli varjuvad erinevate diagnooside nagu ekseem, psoriaas, bronhiaalastma, maksa- ja kõhunäärmehaigused, epilepsia, rasked liigesesündroomid, silma võrkkesta kahjustused jms taga erinevad parasitaarsed sissetungid, olles haiguse põhjuseks või üheks põhjustest. Inimorganismis võib elutseda kuni 150 liiki helminte (nugiusse). Kusjuures parasiitide kindlakstegemine on väga keeruline. Mõne liigi puhul läheb vaja spetsiaalseid värvaineid. Seetõttu on soovitav kaks korda aastas teostada looduslik helmintoosivastane profülaktiline kuur - ka kuna korduvad nakkused on tavalised. Keemiliste preparaatide kasutamine seevastu on ohtlik, eriti kui teha seda korduvalt.

Parasitaarse saastatuse põhjused:
1. Isikliku hügieeni eiramine
2. Maomahlanõristuse vähenemine – mis purustaks parasiitide munakoore
3. Immuunsuse nõrgenemine
4. Soolestiku normaalse mikrobiotsönoosi häirumine
5. Tasakaalustamata toit
6. Sapierituse häirumine ja selle bakteriostaatiliste omaduste kaotamine
7. Kaasnev seennakkus
8. Fermentide aktiivsuse häirumine
ANTIPARASITAARNE PROGRAMM koosneb kahest etapist
I ETAPP – DEHELMENTISEERIMINE. KESTAB 21 PÄEVA
II ETAPP – soolebakterite ja fermentide TAASTAMINE
1. Isiklik hügieen. Ärge unustage korralikult pesta köögi- ja puuvilju, söögirohelist
2. Optimeerida sooletegevus: normaliseerida sapieritus, taastata soolestiku peristaltika ja kasulik mikrofloora, aktiveerida fermentide tegevus, luua ebasoodsad tingimused helmintide vastsestaadiumile (21 päevane kuur võimaldab hävitada ka vastsed). Kõige täielikumalt vastavad sellele nõudele komplekssed puhastustooted LAX MAX või PARAFIGHT (alustada 1 kapslist ja viia 4 kapslini päevas koos söögiga). Purgis vastavalt 120 ja 180 kapslit
3. Ohutud antiparasitaarsed vahendid – nagu naturaalsed MUSTA PÄHKLI LEHED (purgis 100 tabletti). Mis puhastavad organismi parasiitidest, ilma et kaasuks mürgistunähtusid. Selle vahendiga välditakse tervet rida kõrvalmõjusid omavate keemiliste antiparasitaarsete preparaatide mürgistava mõju riski maksale ja neerudele. Võtta 2 tabletti 2 korda päevas koos toiduga.
4. KÜÜSLAUK, millel on fütontsiidne, antibakteriaalne, mikroobi- ja parasiidivastane toime ning mis rahvaravis olnud traditsiooniline helmintide hävitaja. Purgis 90 kapslit
5. Soolestiku optimaalse töö tagamiseks ja saavutatu kinnistamiseks pärast nugiussidevastast kuuri (mis kestab 21 päeva) on soovitav võtta unikaalset tasakaalustatud fermentide ja bakterite segu SEEDIMISVORMELIT (üks kapsel 3 korda päevas koos veega 30 minutit enne sööki) pärast programmi I osa läbimist. Purgis 90 kapslit
6. Säilitada organismis vajalik veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett (CORAL-MINE) Korallivesi on alandatud pindpinevusega, leelisene ja elav, vastates keharaku vajadustele. Veel on korrastatud struktuur, see on rikastatud mineraalidega ning pealegi maitsev. Juua mitte hiljem kui 15 minutit enne sööki ja mitte varem kui 1 tund (tärklisetoidud) või 2 tundi (valgutoidud) peale sööki. Parim aeg joomiseks: hommikul tühjale kõhule 1 klaasitäis; treeningute ajal; ka õhtul enne magamaminekut.
Kompleksprogramm sisaldab seeganelja bioaktiivset vahendit: Lax-Max või Parafight, Musta Pähkli Lehed, Küüslauk, Seedimisvormel

4. ANTIPARASITAARNE PROGRAMM LASTELE
Kompleksprogramm sisaldab viit bioaktiivset vahendit:
I ETAPIS Droogisegu nr 7 ja Droogisegu nr 1
või
Küüslauk ja Papaia 21 päevaks (vt selgitused lk 8-9 „Tervistavate programmide kogumikus“)
II ETAPIS Mega Acidophilus, Ternespiim taastumiseks päras seda.
Preparaate võtta järgnevalt:
Droogisegu nr 7 ja Droogisegu nr 1: 1 tk 2-3 x päevas
Papaia: 0,5-1 tk 2-3 x päevas peale sööki aeglaselt peeneks närides
Mega Acidophilus: 1 tk 1-2x päevas enne sööki. Kuur kestab 1 kuu.
Ternespiim (Firstfood): 1 tk 1-2 x päevas (olenevalt vanusest), parem tühjale kõhule või vahetuöt enne sööki

5. NEERUFUNKTSIOONI TAASTAMISE PROGRAMM
Neerude kahjustumise põhjused:
1. Põletikud kuseteedes, mida soodustavad hangumiprotsessid urogenitaalsetes juhades - mis soodustavad ühtaegu kivide teket.
2. Mittetäisväärtuslik toit, mis viib neerurakkude väljakurnamiseni suure koormuse tõttu mürkide kahjutustamisel.
3. Iseäranis suur koormus seoses veedefitsiidiga organismis ja vee halva kvaliteediga. Väljakurnatuna neerud sageli haigestuvad enne teisi organeid – sellest ka vajadus luua neile optimaalsed tingimused.
Neerufunktsioonide taastamise mehhanismid:
1. Kuseteede põletikud vajavad antibakteriaalse ravi pikaldasi kuure, seepärast ongi nende tõhusate asendajate leidmine nii tähtis. Perspektiivne on kasutada looduslikke antibakteriaalseid vahendeid. Millest üheks ohutumaks ja tõhusanaks on SIPELGAPUU KOOR ja SILVER-MAX.
2. Leebe diureetiline toime tagab neerude drenaaži, eriti taimsete vahenditega. Idas on ARTIŠOKK tuntud kui leebe ja ohutu diureetikum. DROOGISEGU NR 6 on ennast tõestanud kui pehme põletikuvastane-mürgtustav vahend, valdades samuti diureetilist ja soolaväljutavat toimet.
3. LUTSERN on unikaalne taim, mis sisaldab palju vitamiine, mineraale ja mikroelemente. LUTSERN on pehme diureetikum, mis toimib diureetilise ja põletikuvastase vahendina, mis viib välja kusihappesooli ja alandab kolesteriinitaset veres.
4. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega kuut bioaktiivset vahendit: Artišokk, Silver-Max, Lutsern, Sipelgapuukoor, Droogisegu nr 6.

6. MAKSA PUHASTAMISE JA TAASTAMISE PROGRAMM
Maks - organismi peamine mürke kahjutustav labor. Ligi 300 mlrd maksarakku täidavad ca 500 funktsiooni: valgu, aminohapete, lipiidide, süsivesikute ja erinevate bioaktiivsete ainete vahetus, samuti osalemine veevahetuse regulatsioonis. Suur on maksa roll mürkide neutraliseerimises. Jämesooles tekkivad toidumürgid liiguvad verega maksa. Kui organ on normis, on kahjutustamine piisav; kui mitte - koormus maksale kasvab, selle töös tekivad tõrked, mis viivad erinevate vaevuste ja haigusteni.
Maksa kahjustavad:
1. Ebasoodsad keskkonnatingimused.
2. Alkoholi, medikamentide jms toksiline mõju.
3. Põletikud maksakoes.
4. Mittetäisväärtuslik toit, eriti B-grupi vitamiinide ja mineraalide osas.
5. Fermendiloome häirumine soolestikus, mis nõrgestab maksa.
6. Veepuudus organismis mõjub halvasti maksa peamistele funktsioonidele, nõrgestades eeskätt tema mürkekahjustavat toimet.
Maksa funktsioonide taastamine:
Parem hoida maksa profülaktiliselt kui "kiirabi" korras. Maksarakud, kogedes erakordset ülekoormust, vajavad iseäranis täisväärtuslikku rakutoitu.
Üheks parimaks maksakaitsjaks loetakse kaasajal ARTIŠOKKI (hind 20.15), mis sisaldab silimariini, mis tagab maksarakkude kaitse.
Maks on väga tundlik LETSITIINI (14.40) puuduse suhtes - mis soodustab organismi kõrgendatud vastupanuvõimet mürkainetele (alkoholile, ravimitele, konservantidele jt); soodustab sapi koostise ja nõristumise normaliseerumist.
Mineraalide tasakaalu organismis saab toetada LUTSERNIGA (11.50). Mis lisaks soodustab kolesteriinitaseme langust veres ja takistab veresoonteseinte aterosklerootilisi muudatusi.
Normaalkoguse fermentide hoidmiseks organismis võiks täiendavalt kasutada ASSIMILAATORIT (28.80) - unikaalset fermentidekomplekti, mis on hädavajalik toiduseedimiseks.
Kompleksprogramm sisaldab seega nelja bioaktiivset vahendit: Artišokk, Letsitiin, Assimilaator, Lutsern

7. NAISTE PÕLETIKUVASTANE TAASTUSPROGRAMM
Naise soo-organite patoloogiate põhjused:
1, Sugulisel teel edasiantavad nakkuslikud põletikud (bakteriaalsed, viiruslikud ja seennakkused). Seejuures on eriti ohtlikud avatult kulgevad nakkused nagu glamüdioos, uroplasmoos jt.
2. Mittetäisväärtuslik toitumine kulutab äta vitamiini- ja mineraalivarud, mis vastutavad naise hormonaaltasakaalu eest. Tulemuseks häired hormoonide tootmises, mis omakorda viivad tõrgeteni soojätkamissüteemis.
3. Tasakaalutus soo-organite töös, tingitud mh ökoloogilistest, toksilistest, psühholoogilistest jt teguritest.
4. Fermentopaatiad viivad selleni, et põletikulised haigused „ei lahene“ täielikult, sageli tekivad liited, kujuneb allergiline eelsoodumus, mis mõjub kahjulikult soojätkamissüsteemile, sh eriti sünnituse tervisele.
5. Veepuudus organismis viib soojätkamisfunktsiooni enneaegse kustumiseni.
Funktsioonide taastamise mehhanismid:
1. Väga tähtis on kasutada kompleksseid looduslikke antibakteriaalseid ja põletikuvastaseid vahendeid. Laia antibakteriaalse, antiviirusliku ja seentevastase toimega on SIPELGAPUU KOOR.
2. Hädavajalikuks naisele loetakse E ja A vitamiini, samuti LETSITIINI. Need ained osalevad kõigis reproduktiivsüsteemi protsessides, mistap nende puudujääki toidu tuleb kindlasti korvata lisanditega. Muidu võib see viia tõsiste tervisprobleemideni.
3. DROOGISEGU NR 4 mõjub naise organismile harmoniseerivalt. Selle koostisse kuuluvad taimed parandavad hormonaalset fooni ja liibidot. Normaliseerivad menstruaaltsüklit ja taastavad teisi reproduktiivsüsteemi funktsioone.
4. Taimne fermet PAPAIA on noorendava mõjuga, taastab immuunsust, mõjub paistetust kõrvaldavalt ja põletikuvastaselt, omab hüpoallergiseerivat efekti.
5. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega kuut bioaktiivset vahendit: Vitamiin E, Fükoteen, Papaia, Sipelgapuukoor, Letsitiin, Droogisegu nr 4.
8. OPTIMAALSE SEEDIMISE TAASTAMISE
Hiina arstid armastavad kõnekäändu „Me pole mitte see, mida sööme, vaid mida omastame“ ja soovitavad haiguse põhjust otsida oma taldrikupõhjast. Kusjuures mitte ainult seedehaiguste puhul.
Seederikete põhjused:
1. Soole normaalse mikrobiotsüonoosi häirumine ökoloogiliste kahjumõjude, vale toitumise, hapendavate jookide (Cola, Pepsi), antibiootikumide jms tagajärjel.
2. Planeedi 96 000-st liigist ainult inimene tarvitab kuumtöödeldud, „surnud“ toitu, püüdes sellest taasluua oma rakkude elavat tsütoplasmat.
3. Fermentide puudumine tarbitavates toitudes termilise jm töötluse tagajärjel.
4. Vitamiinide, mineraalide jt bioaktiivsete ainete puudus - mis on vajalikud täisväärtuslikuks seedimiseks.
5. Veepuudus organismis mõjub hukutavalt seedeorganite tööle.
Seedefunktsiooni taastamise mehhanismid:
Optimaalseks seedimiseks on vajalik ennekõike Elav Toit – naturaalne, säästlikult ja värskelt valmistatud. Lubamatu on soola- ja suhkruliig. Kahjulikud on „igavesed toiduained“ - väliselt köitvad, kuid kaotanud valmistamise käigus oma elustava jõu. Vältimatuks optimaalse toitumise osaks on puhas, bioloogiliselt omastatav vesi piisavas koguses.
1. Täisväärtusliku toidu vältimatuks tingimuseks on kasulike bakterite lisamine. MEGA ACIDOPHILUS on nende optimaalselt tasakaalustatud kompleks. Kapslid kaitsevad baktereid hävingu eest maomahla happelises keskkonnas.
2. Toidu kuumtöötlemisel (üle 60 kraadi), soolamisel, suitsutamisel, marineerimisel suur osa fermente hävib. Seega tuleb neid lisada toiduga. Kusjuures taimsed fermendid mõjuvad soodsalt toidunäärmete taastamisele ega tekita sõltuvust. ASSIMILAATOR on seedefermentide kompleks koos korallkaltsiumi pulbriga, tagades seedetrakti normaalse töö ja toitainete omastamise.
3. ROHELINE KULD on unikaalne taimsete komponentide kompleks, varustades organismi kõigi vajalike bioaktiivsete ainetega, luues seedimisele optimaalsed tingimused; aitab toetada energiat ja vastupidavust, sitkust.
4. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega kolme bioaktiivset vahendit: Roheline Kuld, Mega Acidophilus, Assimilaator.

9. PROGRAMM „MEHELIK PIKEAEALISUS“ (EESNÄÄRMEPÕLETIKU OLEMASOLUL)
Iga mees sooviks pikendada oma mehelikult aktiivset iga. Mis võiks seda takistada? Kaasajal on meeste töökoormus oluliselt kasvanud. Tervist tervikuna kui ka soojätkamisfunktsiooni kahjustavad esmajoones stress, sotsiaalne depressioon, probleemid äris, ebastabiilsus riigis jms. Väga kõrge suremus esineb meestel vanuses 35-50 aastat.
Soolise tervise halvenemise põhjused:
1. Peapõhjus: bakterid, seennakkus eesnäärmes.
2. Eesnäärmepõletike tagajärjed. Jääknähud lidemete (armide), liidete ja erinevate struktuurihäiretena oluliselt nõrgestavad meeste „teise südame“ tööd.
3, Põletikuprotsessidega seotud hangumisnähud neerudes ja kusepõies reeglina toetavad organismi üldist nakatavuse tasandit.
4. Mittetäisväärtuslik toitumine, eriti terve rea mehele vajalike mineraalide osas, soodustab hormonaalse tausta häirumist. Eriti küpses ja vanemas eas.
5. Immuunsuse nõrgenemine.
6. Veepuudus organismis viib soojätkamisfunktsiooni enneaegse kustumiseni.
Funktsiooni taastamise mehhanismid:
Siin ei aita üksik „imetablett“, mis „ravib kõigest ja kohe“. Vaja on regulaarseid profülaktilisi abinõusid, et tagad täisväärtuslik rakutoit nii reproduktiivorganitele kui ka organismile tervikuna.
1. Põletiku kõrvaldamiseks eesnäärmes sobib hästi SIPELGAPUU KOOR
2. DROOGISEGU NR 11, mille koostises on altee juur, kadakamarjad, ingverijuur, kayanne`i pipra viljad, soodustab uriinieritust, põletike kõrvaldamist, neerude ja kuseteede rakukaitse aktiveerumist.
3. GOTU KOLA tõstab organismi füüsilist töövõimet, tugevdab silelihaseid, parandab potentsi, kõrvaldab seiskumisi väikese vaagnas.
4. Üheks kõige vajalikumaks mineraaliks meesteleloetakse Tsinki, mis kuulub meessuguhormooni testosterooni koostisse.
5. Raku antioksüdantne kaitse on väga vajalik hormonaalse fooni säilitamiseks ja kaitseks nakkuste vastu. Üks parimaid raku kaitsjaid vabade radikaalide vastu on MIKROHÜDRIIN.
6. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega viit bioaktiivset vahendit: Droogisegu nr 11, Sipelgapuukoor, Tsink, Mikrohüdriin, Gotu Kola

10. SÜDAMELIHASE TUGEVDAMISE PROGRAMM
Südamelihas rohkem kui miski teine kogeb kolossaalseid ülekoormusi ja sageli kurnatakse välja enneaegselt.
Südamelihase väljakurnamise põhjused:
1. Raku energeetilise toitumise häirumine. Südamerakud vajavad igapäevast täisväärtuslikku toitu. Meie sööme kolm korda päevas, kuid süda töötab ööpäevaringselt, mistap tema rakud vajavad energiatagavara. Sellega seoses tekivadki probleemid.
2. Müokardi rakumembraanide vigastumine vabade radikaalide rünnaku tagajärjel on üks peamisi rakuvananemise põhjuseid. Paljud argitegurid alates päevitamisest kuni suitsetamiseni on vabade radikaalide laviinide allikaks, mis ründavad rakke. See vajab organismi ja eeskätt rakumembraanide täisväärtuslikku antioksüdantset kaitset.
3, Stressid oluliselt kurnavad välja raku energeetilisi ressursse.
4. Kaalium – peamine rakusisene element, mis avaldab mitmekülgset mõju südamele. Selle defitsiit viib mitmesuguste häirete, eeskätt arütmiani. Me sageli „kaotame“ kaaliumit stressides, söögisoola, alkoholi, suhkru, kohvi liigtarbimisel.
5. Veepuudus organismis viib vere paksenemise ja südamelihase koormuse kasvuni - mis toob endaga kaasa rea probleeme.
Funktsiooni taastamise mehhanismid:
Südant saab sundida tööle keemiliste preparaatidega, kuid mitte kauaks. Teda tuleb toita rakutasandil vitamiinidega, mineraalidega, rasvhapetega, alles siis ta hakkab usaldusväärselt ja ühtlaselt tööle.
1. Energia kogumise mehhanism südamerakkudes sõltub KOENSÜÜM Q10 olemasolust organismis – mille väljatöötamine vanusega väheneb, Seetõttu tuleks seda juurde võtta.
2. Küllastamata oomega-rasvhapped moodustavad rakumembraanide aluse, varustavad organismi energiaga, olles eluliselt tähtsad. Toidust saame neid reeglina ebapiisavalt. Naturaalne kompleks OMEGA 3/60 sisaldab 60% asendamatuid oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid. Mis lisaks puudujäägi kõrvaldamisele omavad ilmekat antioksüdantset mõju.
3. Kaalium on sedavõrd tähtis südame ja veresoonte töö regulatsiooniks, lihasaktiivsuse tagamiseks, et seda oleks sageli hea lisada toidule kergestiomastavas vormis. Selleks sobib hästi KAALIUMGLÜKONAAT.
4. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega kolme bioaktiivset vahendit: Koensüüm Q-10, Kaalimglükonaat, Omega 3/60

11. ANTISTRESSI PROGRAMM
Laialtlevinud stress järsult nõrgestab organismi immuunsust, alandab tööviljakust. Selle mõjul süvenevad kõik negatiivsed protsessid. Inimene muutub väsinuks, agressiivseks, ärritunuks.
Kõrgenenud väsimuse põhjused:
1. Üks stressi liike – vabaradikaalne stress – on süvenenud väsimuse põhjuseks, kuna meie rakud on igal hetkel miljonite vabade radikaalide rünnaku all. Seda soodustavad ökoloogilised probleemid, radiatsioon, elektromagnetväljade mõju, suitsetamine, alkohol jt.
2. Kõrgenenud väsimuse, ärrituvuse ja mälu nõrgenemise põhjuseks on sageli energiarikaste biokandjate – polüküllastamata oomega-rasvhapete ja fosfolipiidide ebapiisavus. Need ühendid on rakumembraani koostises - mille tervisest aga sõltub rakkude elu ja energeetika.
3. Kesknärvisüsteemi toonuse alanemine. Pidevad stressiolukorrad järsult nõrgestavad kesknärvisüsteemi, iseäranis alkoholi ja nikotiinikoormuse puhul.
4. Organismi veetustumine järsult alandab kesknärvisüsteemi töövõimet.
Antistressi mehhanismid:
1. Kõige peenem ja tõhusam mehhanism organismi elujõu tõstmiseks on raku antioksüdantne kaitse vabade radikaalide vastu. Tänaseks on välja töötatud üks kõige võimsamaid ja ohutumaid antioksüdante, millel pole maailmas analoogi – MIKROHÜDRIIN. Mis kaitseb rakumembraane (eriti neuroneid) purunemise eest.
2. LETSITIIN taastab närvirakkude müeliinkatte, mõjutab närviimpulsside kiirust neuronite lõpmetel – mis on nende täisväärtusliku toimimise tähtsamaid näitajaid. Toode parandab närvisüsteemi tegevust, tõstab toonust, suurendab intellektuaalset töövõimet.
3. Tähtis on kesknärvisüsteemi toonuse taastamine. DROOGISEGU NR 5 spetsiaalselt valitud koostisosad toimivad tõhusa rahustina.
4. Tähtis on hoida organismis parajat veevarude tasakaalu, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett (koralliliiv CORAL-MINE).
Kompleksprogramm sisaldab kolme bioaktiivset vahendit: (True) Letsitiin, Mikrohüdriin, Droogisegu nr 5

12. DEPRESSIIVSE SÜNDROOMI KÕRVALDAMISE PROGRAMM
WHO 51. istungjärgul teatati, et depressioon on tõusnud esikohale tööle mitteilmumise põhjusena ja teisele kohale haiguste seas, mis röövivad inimeselt töövõime. WHO prognoosi kohaselt tõuseb depressioon 2020. aastaks haiguste seas esikohale, möödudes tänastest liidritest – nakkuslikest ja südame-veresoonkonna haigustest. Mõnede hinnangute kohaselt suureneb depressioonihaigete hulk Venemaal 3-5% aastas. Tänaseks on ligi 80% elanikkonnast põdenud erineva astme depressioone. Kaks miljonit inimest aastas lõpetavad maailmas elu endatapuga depressiooni tagajärjel.
Depressiooni sümptomid:
1. Emotsionaalsed: halb, kurvameelne, allasurutud meeleolu, sageli saadetud rõhumisest rinnas.
2. Liikumuslikud: sageli liikumuslik pidurdatus. Harvemini liigutuslik rahutus.
3. Intellektuaalsed: kaob huvi selle vastu, mis veel hiljuti huvitas. Mõtlemine muutub pessimistlikuks. Nähakse vaid probleemide halbu külgi.
4. Vegetatiivsed: vegetatiivne sündroom sisaldab südamepekslemist, kalduvust sarkasmile, hormonaalseid häireid.
5. Unehäired: täheldatakse raskendatud uinumist ja varast tõusmist.
Depressiooni põhjused:
1. Kesknärvisüsteemi väljakurnamine ebatervisliku toiduga mineraalide (tsink, seleen, jood), aga ka vitamiinide ja rasvhapete puuduse tõttu.
2. Organismi immuunsüsteemi kokkuvarisemine seoses erinevate, sh viirushaigustega. Olemasolevate haiguste ägenemine (iseloomulikud näited: bronhiaalastma, ekseemid, neurodermiidid)
3. Paljude keskkonna kahjumõjude summaarne efekt, pingeline vaimne töö, samuti krooniline stress (psühhotraumaatiline olukord tööl või kodus)
4. Depressiooni arengule aitavad kaasa alkohol jt sõltuvust tekitavad ained.
Depressiivse sündroomi kõrvaldamise mehhanismid:
1. FOOLHAPET organism ise ei sünteesi ja peab saama seda väljast toiduga. See parandab tuju ja alandab depressiivset fooni. Mängib tähtsat rolli aderenaliini tekkes, mis mõjutab organismi stressikindlust.
2. Närvikiude isoleerivad ja kaitsvad koed koosnevad 60% ulatuses LETSITIINIST. Selle puudus viib müeliinkatte ärakulumiseni, närvitegevuse häirumiseni, ärrituse, reaktsioonikiiruse vähenemiseni.
3. Närviimpulsside liikumise parendamiseks kesk- ja perifeerses närvisüsteemis on soovitav kasutada OMEGA 3/60, mis sisaldab unikaalset kompleksi küllastumata rasvhapetest, mis moodustavad rakumembraanide aluse, reguleerides rakutoitumist ja kindlustades rakku energiaga. Organism neid ise ei tooda ja peab saama toiduga algsel (lõhustamata) kujul.
4. Oivalised antioksüdantsed omadused oma MINAMIINIL – mis tõstab vastupanuvõimet kahjulikele keskkonnamõjudele, aitab rakutasandil taastuda kahjustatud kudedel.
5. GOKU KOLA parendab vereringet ajus, kiirendab mõtlemist ja tõstab organismi füüsilist töövõimet.
Kompleksprogramm sisaldab seega viit bioaktiivset vahendit: Foolhape. (True) Letsitiin, Omega 3/60, Minamiin, Gotu Kola

13. ÜLDTUGEVDAV PROGRAMM ÄRIINIMESTELE
Töövõime languse põhjused:
1. Krooniline stress. Pidev pinge nõuab kesknärvisüsteemilt kõrgendatud energiakulu. Ajukaal moodustab vaid mõne protsendi kehakaalust, kuid aju kulutab 20% energiast. Seejuures ammendub rakkude energiaressurss, mis kindlustatakse vitamiinide, mineraalide, küllastumata rasvhapetega. Stress sünnitab laviini vabade radikaalide rünnakuid, mis kahjustavad rakumemembraane. Selle tulemusel nõrgeneb organismi kaitse kõigil tasandeil. Stressi peamisteks märklaudadeks on närvi-, südame-veresoonkonna ja reproduktiivne organitesüsteem.
2. Alkohol, mitteregulaarne söömine, toidu halb omastatavus. Selle tulemusel organism ei saa eluliselt vajalikke aineid – mis nõrgestab üldtoonust. Kuumtöödeldud toidus, mida tarbime, puuduvad fermendid – mis järsult alandab selle energeetilist ja toiteväärtust.
3. Tasakaalutu töö- ja puhkerežiim, ülekoormused, magamatus, kesknärvisüsteemi kurnatus.
4. Organismi hapestumine, põhjustatud hapude kihisevate jookide, kohvi, tee, õlu jms tarbimisest. Vale joogirežiim viib vaimse ja füüsilise potentsiaali järsu vähenemiseni ega vähenda rakkude vajadust puhta, kergelt omastatava vee järele.
Töövõime taastamise mehhanismid:
1. Kõige aktuaalsemad antud tingimustes on üldtugevdavad vahendid. Mida tasakaalustatum ja paljuplaanilisem mõju, seda parem üldefekt. Kaasajal on pälvinud laialdast tunnustust looduslik antioksüdant AKTIVIIN. Mille koostises on proantotsüanüdiinid viinamarjaseemnetest, vitamiinid E, C, beeta-karotiin, mineraalid tsink, kroom, seleen, vask jt. Ta sisaldab parimaid adaptogeene - ženženi, mesilaspiima. Selle koostisse kuulub ginko biloba stimuleeriv ekstrakt – võimas toniseerija, mis parandab mälu ja tõstab toonust.
2. Seedeprotsessi on võimalik parandada taimefermentide lisamise teel. Normaalsel juhul on neid värskes toidus, kuid nad lõhustuvad toiduvalmistuse käigus. Oivaline looduslik fermenditoode on DIGETS ABLE.
3. Töövõime languse probleemi saab vähendada, kasutades pehmeid taimseid toonikuid nagu GOTU KOLA juur. Traditsiooniliselt kasutatakse seda läänemaades ajukoore rakkude toitmiseks. Ta parandab ajuvereringet, südame, nägemis- ja kuulmisorganite verevarustust, kiirendab mõtlemist, tõstab füüsilist töövõimet.
Kompleksprogramm sisaldab seega kolme bioaktiivset vahendit: Aktiviin, Gotu Kola, DigestAble

14. PÕLETIKUVASTANE KOMPLEKSPROGRAMM BAKTERIAALSETE, VIIRUSLIKE JA SEENNAKKUSTE PUHUL
WHO andmetel 70%-l inimestest on miski terviseprobleem, mis on seotud bakterite, viiruste või seente olemasoluga organismis. Enamasti on tegu lõpuni ravimata, krooniliseks muutunud protsessidega. On praktiliselt väga raske välja selgitada kogu bakterite ja viiruste spektrit, keda me endis kanname, mistõttu krooniliste nakkuste ravi on meditsiini üks kõige keerulisemaid ülesandeid.
Siin vaid mõned põhjused:
Bakterite, viiruste ja seente agressiooni põhjused:
1. Antibiootikumide kontrollimatu tarvitamine, eriti viirusnakkuste puhul, mil nad on praktiliselt kasutud. Antibiootikumid ei mõju viirustele, küll aga märgatavalt aktiveerivad seenhaigusi, eriti varjatuid.
2. Nõrgenenud immuunkaitse. Väga tihti on nakkusel krooniline, pikale veniv iseloom, ja immuunsus ei tule sellega toime. Lisaks farmakonide nagu sapitsipaatide, sulfanilamiidide jms manustamine veelgi nõrgestab immuunsüsteemi.
3. Väga tihti esinevad organismis agressiooni segavormid, nt bakteriaal-viiruslikud või seen-viiruslikud. Mil nende „välja sihitud“ mõjutamiskatsed osutuvad võimatuks farmakonide suure mürgisuse tõttu.
4. Vitamiinide-mineraalide tasakaalutus organismis viib samuti nakkuste pikale venivate vormideni.
5. Veetasakaalu rikkumine, eeskätt organismi veetustamine ja vere paksenemine oluliselt halvendavad mikrotsirkulatsiooni, aga koos sellega ka kohalikku immuunsust.
On veel muidki põhjuseid nakkuslike protsesside muutumisele krooniliseks.
Põletikuvastase tegevuse mehhanismid:
Põhiprintsiip bakteriaal-viiruslike seganakkuste mõjutamisel on – tõsta immuunsust ja mitte kahjustada. Preparaadid, mis mõjuvad hävitavalt kasulikule mikrofloorale, viivad immuunsuse väljakurnamiseni (kuni 80% lümfikoest asub sooles). Just seepärast peab kõik see, mida kasutatakse raviks, olema ennekõike ohutu organismile endale, seda enam kui taastumisprotsess on pikaldane.
1. Üheks kõige ohutumaks ja tõhusamaks komplekstooteks maailmapraktikas on tunnistatud SIPELGAPUU KOOR. Ta omab antibakteriaalset (tänu papahoolile) ja antiparasitaarset aktiivsust ühtaegu. Lisaks on ta veel ka võimas immunomodulaator ja antioksüdant.
2. SILVER-MAX – universaalne naturaalne „antibiootik“, mille antimikroobne spekter hõlmab 650 bakteriliiki. Selle vesilahus on tunnistatud üheks kõige ohutumaks inimorganismile, seejuures ei kannata ei immuunsus ega sõbralik mikrofloora soolestikus.
3. KÜÜSLAUK on looduslik fütontsiid. Tema hävitav mõju patogeensele mikrofloorale on kinnitust leidnud pika aja jooksul.
4. MUSTA PÄHKLI LEHED – pehme põletikuvastane ja immuunsust stimuleeriv vahend ühtaegse antiparasitaarse efektiga.
Kompleksprogramm sisaldab seega nelja bioaktiivset vahendit: Musta Pähkli Lehed, Küüslauk, Silver-Max, Sipelgapuukoor

15. LIIGESTE TAASTAMISE JA TUGEVDAMISE PROGRAMM
Kaasajal on luu-lihas-süsteemi, sh liigeste patoloogiad erakordselt levinud. Sellest tingitud töövõimetus on viimasel ajal tõusnud juhtkohale. Juba ka suurel hulgal lastest on liigeste patoloogiad.
Liigestehaiguste põhjused:
1. Üheks liigestehaiguse peapõhjuseks on nakkus, sh põetud angiinidest, lõpuni ravimata viirus- ja seenhaigustest jms. Kõik see viib sügavate häireteni immuunsuses ja bakteriaalset protsesside krooniliseks muutumiseni. Kahjustub lümfisüsteem, põhjustades põletike teket liigestes. Eriti ohtlikud on seganakkused, nt seenelis-bakteriaalsed. Ravimisel sünteetiliste antibiootikumidega aktiveerub seennakkus, teravdades veelgi liigesehaiguste kulgu.
2.Mikroelementide ja mineraalide puudus, mis tagavad luu-lihassüsteemi normaalse funktsioneerimise.
3.Immuunsuse langus. Põhjuseid palju: ebatervislik toit, kahjustavad karastusjoogid (kihisevad ja kunstlikud); keha ülejahenemised; raske füüsiline töö, pärilikkus, traumad jms.
4.Liigesevedeliku puudujääk ja selle füüsikalis-keemiliste omaduste rikkumine.
Taastamise mehhanismid:
1.Bakterite ja seente aktiivsuse allasurumiseks tuleb läbi viia mitu antibakteriaalset ravikuuri. Tingimusel, et need on ohutud, mittetoksilised, piisavalt kestvad. Kõige optimaalsem on kasutada laia toimealaga looduslikke antibiootikume, millel puuduvad tõsised kõrvalmõjud. Kaasajal on üks ohutumaid ja mõjusamaid neist SIPELGAPUU KOOR. See mõjutab laia spektrit baktereid, seeni, parasiite ja ainurakseid ega ole toksiline.
2.Väga hea mõjuga liigestele on LIIGESE KOMFORT (JOINT COMFORT). Kondroitiin, glükosamiin jt selle koostisse kuuluvad ühendid soodustavad kõhre- ja luukoe, kõõluste kasvu ja uuenemist, osalevad sidekoe struktuuri kujundamisel ning selle paindlikkuse ja elastsuse tagamisel. Kasvab liigese liikuvus, kuna aeglustab kõhr- ja sidekudede degenereerumine.
3.Immuunsust tugevdava vahendina sobib siin FIRSTFOOD (MOLOZIVO), mis omab juhendavat informatsioonilis-lainelist programmi immuunsuse taastamiseks. Tal pole vastunäidustusi, olles pigem põhitoit kui ravivahend.
4.Hädavajalik on hoida organismis optimaalset veevarude tasakaalu, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega kolme bioaktiivset vahendit: Joint Comfort, Sipelgapuukoor, Ternespiim

16. IMMUUNSUSE TAASTAMISE JA TUGEVDAMISE PROGRAMM
Inimorganism – see on unikaalne isereguleeruv ja isetaastuv avatud biosüsteem, mis on lakkamatus suhtes väliskeskkonnaga. Organismi kaitseb võõreluvormide sissetungimise eest tema immuunsus. See on indiviidi rakukaitse erinevate bioloogiliste eluvormide geneetilise materjali eest. Ainult nii saab looduses säiluda individuaalsus. Laps on emaüsas ilma immuunsuseta ja saab alles pärast sündi bioloogilise kaitseprogrammi, mis säilub kogu elu.
Immuunsuse nõrgenemise põhjused:
1.Bakterite, viiruste, seente jt parasiitide ning ainuraksete rünnak. Viimasel ajal täheldatakse mikromaailma kõrgendatud agressiivsust – isegi need bakterid, keda varemalt loeti vaid tinglikult patogeenseks, on muutunud agressiivseks.
2. Ebakvaliteetne, kunstlik, mürgitatud, marineeritud, fermentideta toit, mis sisaldab üle 1000 nimetuse konservante, stabilisaatoreid, värvaineid, kohendajaid jms.
3. Joogid, mis rikuvad meie seesmist homoöstaasi (sisekeskkonna püsivust) – hapud, magusad, kihisevad koos suhkruasendajatega. Nad mürgitavad rakusisest ja rakkudevahelist vedelikku, hävitades immuunsust.
4. Eluliselt tähtsate mikroelementide, eriti baaselementide nagu tsingi ja seleeni puudus.
5. Vabade radikaalide molekulid, mis ründavad rakkude lipiid-rasvaseid membraane, kutsudes esile nende koosseisu kuuluvate lipiidide liigse hapendumisreaktsiooni, põhjustavad rakkude surma.
6. Niiskusepuudus, mis viib vere paksenemiseni.
Lisaks eeltooduile on veel palju muidki immuunsuse nõrgenemise põhjuseid.
Immuunsuse taastamise mehhanismid:
1. Peale sündi laps esimesel kolmel elutunnil saab juhatava lainelis-informatsioonilise programmi immunoglobuliini koostises, mida sisaldab „esimene toit“ - TERNESPIIM. Kui laps ei saanud ternespiima, hakkab tema immuunsus kujunema emapiima mõjul, kuid see on märksa vähemtõhus.
2. TSINK on üks tähtsamaid mikroelemente. Ta sisaldub paljudes bioaktiivsetes ainetes. Osaleb enam kui 80 fermendi töös. Tsingipuudus toidus on väga alarmeeriv, sest tema varusid täiendatakse peamiselt toiduga. Me praktiliselt oleme sunnitud täiendama oma sööki bioloogiliselt omastatava tsingiga.
3. SELEEN on samuti rakukaitse eluliselt vältimatu element. Ta sisaldub fermendis glutagionteroksüdaasis, mis kaitseb rakke vabade radikaalide rünnakute eest.
4. Veel üheks võimsaks immuunsuse tugevdajaks võib nimetada kompleksset antioksüdanti AKTIVIINI, See on looduslike bioloogiliselt aktiivsete ainete nagu vitamiinide C, E, A, mineraalide, adaptogeenide – ženženi, mesilaspiima jt kombinatsioon. Kaasajal on AKTIVIIN tunnistatud teadlaste-nutritsüoloogide poolt üheks kõige võimsamaks antioksüdandiks.
5. Hädavajalik on hoida organismis optimaalset veevarude tasakaalu, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega nelja bioaktiivset vahendit: Aktiviin, Tsink, Seleen, Ternespiim

17. ORGANISMI SÜSTEEMSE PUHASTAMISE PROGRAMM
Enamasti on inimesel mitte üks, vaid mitu kroonilist haigust, mis on omavahel seotud. Enamus neist on nii või teisiti seotud eritusorganitega - hingamise, lümfi, seedimise, urineermise, nahaga. Kui on häirunud üksainuski neist süsteemidest, ilmnevad tõrked ka kõigis teistes süsteemides. Ainus võimalus aidata organismi on - kõigi eritusorganite üheaegne puhastamine.
Eritussüsteemide töö häirumise põhjused:
1. Väliskeskkonna ökoloogiline saastatus ja selle tulemusel organismi endoõkoloogiline saastumine. Paljusid haigusi loetakse täna ökoloogiliselt tingituiks.
2. Ebakvaliteetne ebatäielik fermentideta toit koos konservantide, stabilisaatorite, värvainete, kobestajate jms-ga. Probleem nr 1 maailmas - „kahjulikud toiduained“.
3. Organismi lõhkuvad joogid: kihisevad, gaseeritud, aromatiseeritud, kunstlikud. Me praktiliselt oleme võõrdunud joomast puhast vett. Üle 50% haigustest on nii või teisiti seotud veebalansi ja homöostaasi (organismi sisekeskkonna püsivuse) rikutusega.
4. Kroonilised parasiidi-, seen-, viiruslikud, bakteriaalsed nakkused, nt helmintoosid, lamblioosid, opistorhoosid jt.
5. Düsbakterioosid ja vitamiinide-mineraalainete tasakaalu rikkumine – mis samuti tingitud ülaltoodud põhjustest.
Eritussüsteemide töö taastamise mehhanismid:
Üks kõige lihtsamaid, usaldusväärsemaid ja ohutumaid on kompleksne fütosüsteem „Programm 2 Colo-Vada Pluss“, loodud Kanada loodusterapeudi Albert Zero poolt. See kolmejärguline programm on loodud klassikalisel põhimõttel. Ta on läbinud ajaproovi ja tõestanud oma kõrget tõhusust.
1. Ettevalmistav periood (7 päeva) on suunatud organismi vabastamisele parasiitidest, ainuraksetest (algloomadest); mehaanilisele puhastusele ja pehmele mürgitustamisele koos vitamiinide, mineraalide ja kasulike bakterite tasakaalu säilitamisega.
2. Teine järk – 4-päevane paast koos sorbentide manustamisega. Lühiaegse paastu tõhusus on üldtunnustatud, aga unikaalse valgest savist aborbendi kasutamine muudab selle protsessi veel tõhusamaks.
3. Kolmas järk - klassikaline väljumine, suunatud ainevahetuse optimaalsele taastamisele ja organismi funktsioonde harmoniseerimisele. Programm sisaldab 100% looduslikke ingrediente, mis on end tõestanud üle 30 aasta kestel.
4. Süsteemse puhastuse ajal tuleks suurendada veetarbimist 2-3 liitrini päevas, eelistades puhast, struktureeritud, negatiivselt laetud Korallivett leelistavate mineraalidega. See on eriti oluline programmi paastufaasis.
5. Energeetika toetamiseks sobib optimaalselt aminohapete ja vitamiinide kompleks mineraalidega kiirestilahustuvas vormis - MINAMIININA.
Sulgub võimas nõiaring, mis vastastikku tingib ja raskendab juba selletagi suure hulga krooniliste haiguste kulgu.
Kompleksprogramm sisaldab seega kahte bioaktiivset vahendit: Programm 2 Colo-Vada Pluss, Minamiin, Coral Mine (Korallivesi)

19. NAHA KUI ERITUSORGANI TAASTAMISE JA TUGEVDAMISE PROGRAMM
Nahahaigused on kaasajal väga levinud. Neid kohtab nii vastsündinutel diateeside kujul kui ka inimestel mis tahes vanuses dermatiitide, ekseemi, psoriaasi jms kujul. Kogenud dermatoloogide seas valitseb arvamus, et tõelisi nahahaigusi on tegelikult vaid mõned üksikud: puukide ja parasiitide nahakahjustused. Kõik ülejäänud aga on siseorganite haiguste väljendused.
Nahk on võimas eritusvahend - „teised neerud“. Kui teised eritusorganid - seede-, kuse-, hingamis- ja lümfisüsteem – on blokeeritud, siis võtab kogu löögi toksiinide eritamises enda peale just nahk kui võimas mürgitustamise organ.
Nahakahjustuste põhjused:
1. Bakterite, viiruste, seente, parasiitide ja ainuraksete agressioon. Meis elades nad paljunevad, eritavad mürke, surevad ja mürgitavad meie sisekeskkonda. Aga nahk eritab selle kõik välja.
2. Ökoloogiline endotoksiline koormus nitraatide, nitritite, pestitsiidide, sanitaar-hügieenivahendite, pesupulbrite, šampoonide jms keemilise kosmeetika ja parfümeeria toodangu väikeste doosidena.
3. Mürgitatud keemiline toitumine konservantide, värvainete, kohendajate, stabilisaatorite näol. Fermentide puudumine toidus ja selle puudulik mineraalne ja vitamiinne koostis.
4. Mikrotraumad tootmises, olmes, aiamaal jm.
5. Soole düsbakterioos.
6. Naha vananemise ja vigastumise üheks peamiseks mehhanismiks on veetustumine ja hapustumine. Me praktiliselt oleme võõrdunud puhta vee joomisest. Selle on asendanud hapud, toksilised, kunstlikud joogis, mis teravalt kahjustavad organismi veevarusid ja muutlikku homoöstaasi (sisekeskkonna püsivust).
Naha taastamise ja tugevdamise mehhanismid:
Enne naha taastamise tervendavaid programme on soovitav läbi viia kompleksne looduslik antibakteriaalne programm. Samuti opimaalselt rakendada süteemset puhastust. Sageli piisab neist kahest sammust, et taastada nahk. Kuid on olemas ka spetsiaalsed naha puhastamise ja tugevdamise programmid.
1. Tahad omada puhast nahka – puhasta maks kui peamine mürgitustamise organ. Ega asjata öelda: „Nahk – soolestiku ja maksa peegel.“ Üheks kõige pehmemaks mürgitustajaks on Idas traditsiooniliselt peetud ARTIŠOKKI. Sel on sapieritust ergutav, diureetiline ja higileajav mõju. See aktiveerib teised toksiinide väljaviimise süstemid, sh naha.
3. Mineraalse tasakaalu taastamiseks on parim LUTSERN. Tänu oma sügavale paljuharulisele juurele ammutab ta mullast kasulikke aineid teistele taimedele kättesaamatust sügavusest. Selle tulemusel lutsern sisaldab täisväärtuslikku valgulis-mineraalset kompleksi ja parandab nahatoitumist, hoides ära selle vananemise.
3. Organism toksiinidest puhastamise parandamiseks, immuunsuse tõstmiseks, naharakkude kaitsmiseks vabade radikaalide vastu sobib optimaalselt SELEEN.
4. Paiksete lõhede, hõõrdumiste, haavade, haavandumiste jt nahavigastuste korral on parimaks maailmataseme vahendiks BALSAM NAHALE „Emurasv teepuuõliga“. See on võimas antiseptik ja naha regeneraator.
5. Hädavajalik on hoida organismis optimaalset veevarude tasakaalu, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega nelja bioaktiivset vahendit: Artišokk, Lutsern, Seleen, Nahabalsam „Emurasv teepuuõliga“

20. VERE VEDELDAMISE PROGRAMM
Veri – see on meie põhiline elukeskkond, mille kvaliteedist sõltuvad kõik meie eluprotsessid organites ja rakkudes. Vere kvaliteedi kahjustudes, eeskätt selle paksenemise, hapustumise, ülemäärase kolesteriinisisalduse jms näol häirub vere peamine, transpordifunktsioon, mis rikub hapestavate-taandavate protsesside tasakaalu kõigis organites ja kudedes, sh ajus, maksas, neerudes jm. Mistap vere kvaliteeti tuleb hoida optimaalse homöostaasi piires.
Vere paksenemise põhjused:
1. Veri üle 90% ulatuses koosneb veest. Kõigil organismi vedelikel on erilised omadused nagu struktuur, nõrk aluselisus (verel 7,43), ORP (ca -50mV), madal pindpinevus (43 düüni/cm2), piisav mineralisatsioon homöopaatilistes doosides. Kui me tarvitame saastunud, kloreeritud, destruktureeritud, gaseeritud, kõrge pindpinevusega vett (kraanivesi on 73 düüni/cm2), siis organism on sunnitud kulutama väga palju rakuenergiat vee ümberkujundamiseks.
2. Teine tõsine verekvaliteedi languse põhjus on - fermendipuudulikkus. Fermentide abil toimub organismis valkude täisväärtuslik lagundamine aminohapeteni, samuti lipiidide, süsivesikute jt lagundamine. Fermentopaatia tagajärjeks on valgu- ja lipiidimolekulide lagunemise lõpuni hapendamata ollused, mis põhjustavad biokeemiliste protsesside häirumist veres, soodustades erütrotsüütide kleepumist ja selle tulemusel viies rakud ja koed hapnikunäljani.
3. Vitamiinide ja mineraalide puudus: C-vitamiin, tsink, seleen jt, mis osalevad hormoonide ja fermentide valmistamises. Seda puudust põhjustab maksa puudulik tegevus – mis on organismi peamine biokeemiline laboratoorium ja vajab õigeaegset puhastamist. See on tingitud sellest, et ta on pidevalt koormuse all. Eriti inimestel, kes tarvitavad konserveeritud, suitsutatud, soolast või magusat toitu. See on seotud ka tervistkahjustava tööga ja elamisega ökoloogiliselt ebasoodsas keskkonnas.
Vere kvaliteedi taastamise mehhanismid:
Programm sisaldab fermente, leelistavaid vedelikke jms.
1. DIGESTABLE on kompleksne ferment, mis sisaldab peamiselt taimseid osiseid ja mineraale. Kaasajal see on üks parimaid fermendipreparaate, mille manustamine lahendab täielikult suurte valgumolekulide lõhustamise probleemi – mille olemasolu põhjustab lõpuni hapendamata ainevahetusjääkide sattumise verre.
2. CORAL-MINE. Kui me kasutame sellist bioloogiliselt omastatavat vett nagu Coral-Mine, rikasttaud leeliste mineraalidega proportsioonis, mis vastavad meie bioloogilistele vedelikele – absoluutselt puhast ja struktureeritut -, siis me aitame organismil säilitada vere, lümfi jt eluliselt tähtsate keskkondade optimaalset kvliteeditasandit. 1,5 l sellise vee tarbimine päevas võib täielikult normaliseerida kõik biokeemilised protsessid veres ja toetada rakkude, organite ja kudede elutegevust aktiivse eneseregulatsiooni režiimil. Alka-Mine normaliseerib kogu südame-veresoonkonna tööd, muutes vere reoloogiat homoöstaasi säilitamise vallas.
3. GINKGO BILOBA - „draakonipuu leht“ - on üks kõige iidsemaid puid maailams. Selle unikaalseid tervendavaid omadusi teadsid juba muistsed atsteegid. Ginkgo biloba leheekstrakt suudab hoida verd „voolavas“ seisundis. Normaliseerimisprotsessid toimuvad fermentatiivsel tasandil. Ühtaegu tugevdab preparaat veresoonteseinu, taastades soonte vigastatud sisekilet.
4. KÜÜSLAUK – üks parimaid loodustooteid, mida kasutatakse rahvaravis juba aastatuhandeid südame-veresoonkonna haiguste raviks. Omades unikaalst verevedeldamise võimet, taastab ta mikrovereringe ja selle happetasakaalu, eriti eakatel. Kõik atereskleroosivastased vahendid juba alates Ivan Groznõist sisaldasid traditsiooniliselt küüslauguekstrakti.
5. ARTIŠOKK - unikaalne taim maksapuhastavate omadusetga. Aitab kaasa kolesteriini alanemisele, verepüdelusele, toksiinide neutraliseerimisele ja aravainevahetuse normaliseerimisele.
6. TRUE LETSITIIN kuulub fosfolipiidide gruppi. Letsitiini kasutamine soodustab ateroskleroosi profülaktikat. Ta alandab kolesteriini, parandab mälu ja mikrovereringet, soodustab normaalset sapieritust ja rasvhapere imendumist sooles.
Kompleksprogramm sisaldab seega viit bioaktiivset vahendit: Ginkgo Biloba, Artišokk, (True) Letsitiin, DigestAble, Küüslauk

21. HINGAMISSÜSTEEMI TAASTAMISE PROGRAMM
WHO andmetel on hingamisteede haigused täna esikohal, edestades isegi südame-veresoonkonna haigusi. Suur on nii krooniliste (krooniline bronhiit, bronhiaalastma) kui ka ägedate haiguste (äge bronhiit, kopsupõletik) osakaal. Tohutu hulk inimesi põeb ägedaid viiruslikke hingamisteede haigusi mitmeid kordi aastas. Hingamissüsteemi normaalsest tööst sõltub mitte ainult iga raku, koe varustatus hapnikuga ja süsihappegaasi eritamine. Hingamissüsteemi funktsioonid on mitmekülgsed: optimaalse soojatasakaalu säilitamine, organismi kaitse kahjulike keskkonnamõjutuste eest, terve rea bioloogiliselt aktiivsete aintete eritamine jms.
Hingamissüsteemi normaalse töö häirumise põhjused:
1. Pole saladus, et õhk, mida hingame, sisaldab tööstusettevõtete heitmeid, transpordivahendite heitgaase, toksilise ja allergiseeriva mõjuga tolmu. Lisaks sellele suur osa elanikkonnast tekitab endale ja lähedastele veel ka tubakasuitsus sisalduvaid kantserogeenseid vaike. Selle tulemusel kopsud ei tule enam toime nii seesmiste kui ka väliste toksiinide eritamisega.
2. Ebaõige ja ebatäisväärtuslik toitumine viib vitamiini- ja mineraalainepuuduseni organismis. Mille tulemusel väheneb immuunsüsteemi aktiivsus, mis tagab organismi antibakteriaalse ja antiviirusliku kaitse.
3. Ebasoodasd keskkonnatingimused, epideemiad, halb ökoloogia, stressiolukorrad alandavad immuunsust.
4. Organismi veetustamine järsult alandab lima kvaliteeti, raskendades selle väljaköhimist, soodustab allergiliste haiguste teket.
Hingamissüsteemi funktsiooni taastamise mehhanismid:
1. Tähtsaks eeltingimuseks hingamisfunktsiooni taastamisele nii ägedate kui ka krooniliste haiguste puhul on valuaistingute, ärrituse ja spasmide kõrvaldamine. Tuleb stimuleerida vere juurdevoolu haigesse organisse, seda ühtaegu puhastades, kindlustada lima väljumine hingamisteedest ja kergendada hingamist. Selle ülesandega tuleb tõhusalt toime DROOGISEGU NR 3, mis sisaldab tüümiani, vägiheina lehti, kalifornia erüodikti, jalakakoort, pleurajuurt.
2. LAGRITSAJUUR avaldab immonomoduleerivat ja toniseerivat mõju, mis mõjub tervendavalt bronhifunktsioonile. Preaparaadil on põletikuvatane ja antiallergiline mõju.
3. SIPELGAPUU KOORE viirustevastane toime on teada juba väga ammu. Juba muistsed inkad kasutasid seda kui oivalist vahendit.
4, Üks kõige paremaid antibakteriaalseid laia mõjualaga vahendeid on SILVER-MAX. Ta mõjub kõigile tuntud mikroorganismidele. Erinevalt keemilistest antibiootikumidest ta aga ei hävita soole kasulikku ikrofloorat.
5. Tervenemine kiireneb tunduvalt, kui organism saab piisavalt vitamiine ja mikroelemente. SILMAROHI on rikas A ja C vitamiini poolest, sisaldab palju rauda. Ta stimuleerib immuunsust ja parandab verekvaliteeti.
6. KÜÜSLAUKU kui looduslikku antibiootikumi kasutatakse ammu hingamisorganite haiguste ravis ja profülaktikas. Küüslauk sisaldab suurel hulgal vitamiine, samuti eeterlikke õlisid, fütontsiide ja joodi. Ta parandab soolestikutööd ja aitab kaasa immuunsuse taastamisele.
Kompleksprogramm sisaldab seega kuut bioaktiivset vahendit: Droogisegu nr 3, Lagritsajuur (Coral Lagrits), Silver-Maks, Küüslauk, Sipelgapuukoor, Silmarohi

12. KORALLIKLUBI KOOL: KORALLLKLUBI TOP-10

1. KORALLILIIV Okinava saarelt, kus elanike keskmine eluiga väidetamisi maailma kõrgeim – 95-100 aastat (kõrgem on see vaid Hunza rahval – 110 aastat!). Väidetamisi on seal 30 tuhat vähemalt 100-aastast ja 3000 vähemalt 108-aastast – kes kõik näivad järgivat „vitaalse vananemise” paradigmat, milleni Läänes jõuti alles 1990ndatel. Kui ehmuti meil nii normaalseks kujunenud patoloogilisest vananemisest, kus juba keskeast algab haiguste-arstide-haiglate „lõputu õudus”.
Okinaval aga vananevad inimesed kui (mets)loomad - terved pea surmani välja! Ka miljonid jaapanlased joovad täna Eluvett, olles muuski tegusad– naiste keskmine 88 aastat.
See vesi on BIOOMASTATAV, st organism ei pea selle "seedimiseks" raiskama energiat. Seda ületab looduses vaid liustike „jääpiim”, mis annab mägilaste elueaks mõnikord ka 120-140 aastat. Nt Hunza orus elava mägirahva keskmine vanus on suuresti tänu sellele 110 aastat. Selle „piima” laenguks on -750 mV. Korallivesi sisaldab lisaks 69 looduslikku mikro-ja makroelementi meile soodsas vahekorras ja – vette sattudes – hästiomastataval ioonilisel kujul. 3 kuuga, juues ca 1,5 l päevas, peseb see läbi kogu meie rakkudevahelise vedeliku, viies kogu kehast (sh ka rakkudest) välja sinna kogunenud veeslahustuvaid toksiine, tulemuseks vere (sh kõrgvererõhu) alanemine, seedimise paranemine, liigestevaevuste vähenemine või kadumine jpt sümptomide taandumine. Korallivesi on pälvinud Vene Loodusteaduste Akadeemia ja Euroopa Loodusteaduste Akadeemia kuldmedali taastava meditsiini vallas.
2. SIPELGAPUUKOOR ja KOLLOIDHÕBE - võimsad looduslikud antibiootikumid, mis hävitavad nii baktereid, viiruseid kui ka seeni ja on ühtaegu ka põletikuvastased. Kolloidhõbe on katseklaasis mõne minutiga suuteline tapma 650 erinevat haigustekitajaliiki, kahjustamata samas soolestiku kasulikku mikrofloorat. Ja veel - pärast 23 veepuhastusmeetodi võrdlust valis NASA kasutamiseks kosmoselaevades just hõbedasüsteemi. Sipelgapuukoor ka tugev valuvaigisti. Hoiavad ära viiruslikke hingamisteedenakkusi (sh grippi), kui manustada – soovitavalt mõlemat - esimese kuue tunni jooksul kohe pärast esimeste sümptomide ilmnemist.
3. H-500 või MIKROHÜDRIIN - maailma võimsaim mineraalne antioksüdant ruumalaühiku kohta. Ühele punavereliblele mahub 1500 -2000 ränidioksiidi kolloidosakest, igaühega seotud üks negatiivselt laetud vesinikuaatom! Mis pärast oma vaba elektroni loovutamist (neutraliseerides massiliselt vabu radikaale) annab hapnikuga reageerides veel ka lisaks ka ühe ATF-i molekuli (milles organism akumuleerib rakkude mütokondrite poolt toodetavat energiat). Selline tohutu laeng (vabade elektronide rohkus ehk antioksüdantsus) muudab H-500 asendamatuks energiallikaks ägedate ja ka krooniliste haiguste käes kannatavatele inimestele, tippsportlastele, alpinistidele, maailmaränduritele (suurepärane adaptogeen liikumisel ühest aja- ja kliimavööndist teise), stressi ja depressiooni käes kannatavatele jt. Lisaks aitab – suuremates doosides – vabaneda alkoholismist ja suitsetamisest. Üks kapsel suurendab 3 minutiga 240 ml vee laengut 960 mV võrra (lisaks pH tõustes 2,23 ühiku võrra), küünitades vee sellega häätihti Hunza oru liustikuvete loodusliku „maailmarekordini” (-750 mV).
Kaasaja hüdrodünaamika isa, rumeenia loodusteadlane dr Koanda kulutas 60 aastat, et luua laboris sellist Hunza vett. Oma tulemuse pärandas ta Nobeli preemiale kandideerinud Patrick Flanaganile, kel kulus selleks veel 30 a.
H-500-ga on püstitatud spordis maailmarekordeid ja võidetud kuldmedaleid ja seda kasutavad nii Vene kui ka USA Olümpiakomiteed kui ka paljude maade eri spordialade föderatsioonid (H-500 pole doping, vähendades nt piimhappe teket tippkoormustel 50%!)
4. PROTIVTY või BIOSHAPE – maailma väidetamisi tõhusaim tasakaalustatud asendamatute aminohapete kompleks, mille anaboolne (so organismi valkudest ülesehitamiseks minev) omastatavus (lämmastiku utiliseerimise koefitsient) on maailmarekordiline 99% (tuletame meelde, et kõige tõhusamal tavatoiduainel – kanamunal /kui süüa valget ja kollast koos) – on see vaid 48%). Kui tavaline toiduvalk seedub 3-5 tundi, siis 10 g (mis võrdub valguhulgalt 350 g kala-, linnuliha jms-ga) on juba 23 minutiga veres ega anna vähimaidki toksilisi lämmastikulisi kõrvaljääke. Sellisena on nad asendamatud neeruhaigetele ja rasedatele (väldivad ülekoormust neerudele ja naharebendeid), kaalualandajatele (viivad välja üleliigse vee ja väldivad naha lotendama jäämist), vanuritele (kelle neerud töötavad veel vaid 40% ulatuses), kasvuhäiretega lastele jt-le.
5. FANDETOX - võitis 2006. a Rahvusvahelisel Leiutiste Näitusel Taibzes peapreemia kui parim maksapuhastaja ning -kaitse. Mis isegi 2-nädalase alkoholitarbimise puhul kaitseb maksa, hoides täielikult ära selle rasvumise Autor: XXI sajandi 2000 kõige teenekama teadlase nimekirja kantud Song Xe Bok. Temalt on saadaval ka toode kaalualandajatele SLIM BY SLIM.
6. KIIRGUSKAITSE NEUTRONIK mobiilile, arvutile, telerile jt – kontrollitud 7 erineva meetodiga eri riikide ligi 40-s instituudis ja laboris. Öeldakse, et „ükski teine analoog ei oma ligilähedastki rahvusvahelist tunnustust”. Vene teadlaste poolt looduna on ta ainsana kantud Vene Föderatsiooni Töö ja Sotsiaalse Arengu Ministeeriumi teatmekataloogi “Individuaalsed kaitsevahendid”.
7. 2 COLO-VADA PLUSS – organismi 14-päevane üldpuhastusprogramm, mida on soovitav teha 2 korda aastas. Toidab rakutoiduga, viib välja toksiinid (olles ühtaegu ka antiparasitaarse toimega), taastab soole mikrofloora. Suurepärane kaalualandaja. Koos antiparasitaarse programmiga võib anda keskmiselt 70% tervenemist sümptomidest.
8. MIKROBRIGHT - maailma polüfuktsionaalsemaid hambapulbreid, uuritud 1,5 aastat Moskva Ülikoolis ja leitud olevat universaalne vahend suuõõne põhiliste näitajate profülaktikas ja ravis: sülje leelisus ja struktuursus, kaitse kahjulike bakterite, hambakivi ja igemete veritsemise vastu, ülitundlikkuse vastu külma, kuuma, hapu jms suhtes; hambavaaba kaitse ja seda taastav toime jms. Ei ole abrasiivne. Sisaldab superantioksüdanti Mikrohüdriini – mis annabki talle erilise puhastava aktiivsuse, valgendades hambaid juba mõne minutiga.
9. PARAFIGHT – 13-st maailma kibedast taimest koosnev ussivastane komplekspreparaat, mis koos Musta Pähkli Lehe ja Küüslauguga võimaldab läbi viia, soovitavalt 2 korda aastas, tõhusat 21-päevast nugiusside (helmintide) vastast programmi.
10. PENTOKAN - unikaalne looduslik kaaliumipreparaat, mis käivitab täiega „naatriumi-kaaliumi pumbad” rakumembraanis, mis toovad sisse toitaineid ja viivad välja „seedejääke”, taastades või aktiveerides niimoodi organismis rakuainevahetuse. Kaalium on ülioluline eriti südamele. Sisaldades ka C-vitamiini (annab energiat ja toetab immuunsust) ja riboosi (soodustab ATFi sünteesi), on tegu paraja (igahommikuse) „energiapommiga”, lahustades tableti vees.
NB! Peaaegu kõik nimetatud bioaktiivsed toidulisandid on rahvusvahelise GMP-kvaliteedisertifikaadiga!


13. GRIPP JA KORALLIKLUBI VAHENDID

Grippi on kolme liiki: A,B ja C. Neist A on kõige rängem (selle epideemiatesse on ajaloos surnud miljoneid inimesi korraga), B on keskmine ja C kõige kergem. Gripp pole tavaline äge hingamisteede (viiruslik) nakkushaigus, mis tekib äkki ja kaob ruttu, vaid sellest palju mürgisem ja tüsistavam. Öeldakse, et ühe gripiga kaotab inimene selle toksilisuse tõttu 1 aasta oma elust. Igal aastal põeb gripiepideemiates kiuni 15% Maa elanikkonnast. Inimajaloost on teada ca 300 epideemiat ja 13 panepideemiat. Viimaseid on esinenud 3-4 korda sajandis. Suurim neist 1918-1920, mil nn hispaania grippi haigestus 20-40% Maa elanikkonnast, mis tappis ca 20 miljonit inimest. Raskemini kannatavad eeskätt eakad (üle 74 a) ja lapsed (alla 4 a). Gripiviirus, petnud tänu oma võimele kiiresti muuta oma valke ära immuunsüsteemi ja tunginud rakku, paljundab end seal oma RNH abil miljoneid kordi!
Nakatumine toimub köhimisel piisknakkusega sülje pritsides 2-3 m kaugusele. Ninarätik ja marlimask vähendavad seda 10-70 korda. Algab nõrkuse, peavalu, nohu, palavikuga, mõne loetud tunniga levides üle kogu hingamissüsteemi. Üldiselt kestab peiteaeg 1-2 (5) päeva, äge faas 3-5 päeva ja tervenemine 5.-10. päevaks. Järeltervenemine kestab 2-3 nädalat, mil jätkub väsimus, nõrkus, peavalu, unetus, ärrituvus jms. Õigeaegne ravi väldib tüsistusi (kopsupõletik, vere kaudu levides ka meningiit, entsefaliit, müokardiit jt). Sageli võib gripiga kaasuda bakteriaalne nakkus, sest immuunsüsteemi kogu jõud kulus võitlusele viiruse vastu.
GRIPI ENNETAMINE (EPIDEEMIATE AJAL)
1. Korallivesi
2. Mikrohüdriin või H-500 - 1 tk 1-2 korda päevas
3. Kolloidhõbe (Silver Max) – 2 korda 1 tl hommikul ja õhtul
4. Silver Geel 2-4 korda päevas ninna ja sõõrmete ümber (tiibadel) – mis on meie esimene „valvepost” enne kurgumandleid
5. Ternespiim – 1 tk 3 korda päevas (toetab immuunsust – nagu ka Haimaksaõli ja viirustevastane Kassiküüs)
6. Küüslauk – 1 tk 2 korda päevas
7. Vitamiinid A, C, D, E ; samuti Zn, Mg, vask, raud; süüa toidus ka sibulat ja lõigata seda ka lahti ning asetada taldrikul eluruumi ja magamistuppa ka ööseks, kus lenduvad eeterlikud õlid pärsivad haigustekitajaid õhus ja imavad endasse toksiine (vahetada, kui on lahtunud; mitte süüa õhu käes seisnud sibulat!)
Enim ennatavad grippi aga Koralliklubi Neli Sammu: bioomastatav vesi, regulaarsed puhastumised parasiitidest ja toksiinidest, rakutoit ja antioksüdantne ning elektromanetkiirguse vastane kaitse.
Dr Olga Butakova andmetel „vallutab” viirus pärast esmasümptomide ilmnemist organismi umbes 6 tunniga. Kui saame selle aja sees eeltoodud vahenditega jaole, võime haiguse taanduma sundida ja ära hoida.
GRIPPI NAKATUNUNA
1. Juua vähemalt 2 l (soovitavalt 2,5 – 3 l) sooja vedelikku päevas, et välja viia toksiine neerude kaudu ja higiga: Korallivesi, roheline tee, ingveritee sidruini ja meega jt, jõhvikajook
2. Kasutada ainult naturaalset aluspesu, mis imab hästi higi – seda tihedalt vahetades.
3. Mikrohüdriin või H-500 – 1 tk võtta (leige) lahustatuna vees, teine neelata kapslina alla ja niimoodi 3-4 korda päevas; või siis löödoos 6-8 tk iga 2 tunni tagant!
4. Kollloidhõbe (Silver Max) – 1 spl iga 2-3 tunni tagant. Lisaks tilgad silma, ninna, kurku.
5. Sipelgapuukoor 4 tk 4 korda päevas
6. Ternespiim 2 tk 3 korda päevas (ka Haimaksaõli, Kassiküüs)
Kõrge palaviku korral hoida ruum jahe (16-18 kraadi) ja parem vältida toitu ja juua palju (tavaliselt pole haigel siis ka isu); muudel juhtudel isu korral süüa värsket kiudainerikast (toor)toitu – mis viib välja toksiine.
GRIPPI HAIGESTUNUNA EI TOHI
1. Võtta kohe farmakoloogilisi antibiootikume (need ei mõjuta gripiviirust, pealegi on meil käepärast palju tõhusamad looduslikud antibiootikumid Sipelgapuukoor, Kolloidhõbe, Küüslauk, Kassiküüs.
2. End soojendada, kui on (kõrge) palavik, hoides pea ja jalalabad paljad ja juues toatemperatuuril (mitte kumma) vett
3. Hõõruda end üle viina, piirituse või äädikaga – mille jahendav efekt on väike, läbi naha aga toimub mürgitamine
4. Juua juhuslikke taimeteesid, mille mõju me ei tunne (võivad põhjustada raskeid allergiaid)
5. Mitte alandada palavikku: 38 kraadi juures loob organism interferoone ja tapab viiruseid. Mida kõrgem palavik, seda kiirem paranemine (1-3 päeva). Muidu toimub tervenemine antikehade abil, mis võtab aega 7 päeva.
LASTE GRIPP
Allka 2-aastastele lastele:
1. Palju vedelikku (vesi, toormahlad)
2. Rahustamine
3. Palavik kuni 40, tahab lamada
4. Soe jõhvikamorss alandab palavikku
GRIPIST TAASTUMISEL
1. Mikrohüdriin või H-500 – 1 tk päevas
2. Coral Probiootik – 2 tk 3 korda päevas
3. Haimaksaõli 1 tk 2 korda päevas
4. Vältida palavikualandajaid. Kui palavik tõuseb üle 38, hõõruda keha sooja piparmünditeega (1 spl droogi 1 l kohta) või mentoolõliga

14. KORALLIKLUBI KOOL: TERVISLIK TOIT KUI TOIDULISANDITE TOHUTU VÕIMENDUS

Milleks pakkuda toidulisandeid, kui me isegi ei tea, milline on toit ise, millele me neid „lisame”? Mõnikord me ei tunne isegi huvi, mida teine inimene sööb... Ehkki dr Olga Butakova on kuskil öelnud, et Koralliklubi toidulisandid on nii tugevatoimelised (ikkagi ekstraktid!), et mõju võib märgata igal juhul. Aga nüüd kujutagem ette, et lisame veel ka niisama tervisliku toitumise. Muidugi samm-sammult. Ja vaat siis alles inimesed imestavad: millised vägevad tooted! Sest nüüd on lisandunud ka toidupoolne võimendus.
Millist toitu siis soovitada?
Vanasti piirduti sellega, et ei tohi süüa rafinaade – eeskätt valget suhkrut ja peenjahusid. Tänaseks oleme taibanud, et kõige hullem – igas mõttes – on tugevalt töödeldud, „täielikult tapetud” toit ja jook koos oma arvukate E-.ainetega. Et 70% toidust võiks anda aluselist jääki (Robert Young „pH ime”), st olla värske ja taimne... Et enamus meist ei kannata piima ( laktoos, kaseiin) ega teraviljatooteid (gluteen, tärklised). Et kõhunääre on meil kuumtöödeldud toidu suure osakaalu tõttu krooniliselt üle koormatud, mistap on soovitav pidevalt lisada taimseid fermente. Ert eelistada tuleks mahetooteid (või vähemalt „puhast talukaupa”), kuna nt tavaliha sisaldab antibiootikuni- ja hormoonijääke (mis kiirendavad loomade lihamassi kasvu, kuid hävitavad meie soole mikrofloorat ning löövad segi hormoonsüsteemi) ja tavataimed väetiste (nitraadid!) ja pestitsiidijääke. Eriti laste puhul – kellele meie toitumisterapeudid soovitavad anda täna AINULT mahetooteid (nagu neid antakse täna nt Taani kõigis lasteaedades, koolides ja haiglates).
Lühidalt – ma ise olen vist juba ligi aasta paleodieedil ja soovitan seda ka teistele – pärast aastakümnete pikkust „veeganlust”, mis osutus mu jaoks „veidi niruks”. Ehk nüüd toitun nii, nagu väidetamisi meie esivanemad vanemal kiviajal paleoliitikumis – ca 100 000 aastat tagasi. Sest meie organism, nagu selgub, on hämmastavalt konservatiivne; teravili ilmus alles 10 000 ja piimatooted 9000 aastat tagasi.
Samas on see kõik muidugi ka väga individuaalne, eriti kui tutvume nt Hiina meditsiini ja ajurveeda inimtüübiõpetusega, samuti spetsiifilise „veregrupidieediga” (millega mina alles alustan). Selgub, et evolutsiooni käigus on lisaks 0-grupile tekkinud veel ka A, B ja AB-veregrupp, samuti nende „sekretoorsed” vormid, kus antikehad pole mitte ainult veres, vaid ka teistes kehanäärmete vedelikes, tugevdades niimoodi üldist immuunkaitset. Aastakümnetepikkused teadusuuringud on tõestanud, et endale sobilik veregrupidieet võib anda tohutut tervisreefekti nii keha kui ka psüühika tasandil. Aga see maisupala ootab meid siin alles ees (kes muidugi juba ei kasuta)....
Lisaks soovitan meie kodumaiseid „superfuude”: 1. Idandeid (v.a. nisu); 2. Hapendatud tooteid; 3. Metsikuid taimi; 4. Kompleksseid meetooteid a la TÕMS (taruvaik + õietolm + mesi + suir).
* Loomulikult võiks teha ka koormusvabu (puuviljad, mahlad) ja veepaastupäevi (taastavad immuunsust, kuna seedimisele ei kulu ensüüme).
* Toitu võiks „juua”, so nautivalt läbi mäluda, „kuni viimane maitse käes” (mis vähendab vajalikku toidukogust kuni kaks korda).
* Toidu juurde ei tohiks juua vett (kõige hullem – jääkülma).
* Toitu ei tohiks üle süüa (tõustes lauast „nõrga näljatundega” kergele jalutuskäigule värsked ühus (sest seedimine vajab hapnikku).
* Toiduvaheaehadel mitte närida raskeminiseeditavaid vahapalasid (sobivad hästi küpsed puuviljad-marjad)
* Toidukord võiks sisaldada kõiki 5-6 maitset ja see peaks olema maitsev, hõrgutav
Täiendage ja parandage!”

15. KORALLIKLUBI KOOL: DIABEET (I ja II)

Diabeet on täna seoses süsivesikurikka toidu, stressi ja liikumisvaegusega üks kõige kiiremini levivaid haigusi. Mida on kahte liiki. Diabeet II puhul võetakse insuliini juurde tablettidena ja sellest on võimalik vabaneda isegi juba 3 kuuga, viies (heade) süsivesikute osakaalu tänaselt ebanormaalselt 50-60%-lt (toidukaloritest) paledieedi poolt sooviatava 15-15%-le. Diabeet II on raskem juhtub, kuna siin on kärbunud juba kõhunäärme insuliini tootvad beetarakud ja insuliini tuleb veresuhkru alandamiseks süstida mitu korda päevas. Kuid ka selle ravimiseks on täna leitud loodusravimeetodid, hoides veresuhkrut mingi aeg teatud vahemikus, mis soodustab beeta-rakkude (mida seni peeti mittetaastuvateks) taastumist tüvirakkudest.
Omapoolse programmi selleks on välja pakkunud ka Virgo Mihkelsoo oma raamatus “Isetervendamine: kunst ja praktika”: https://www.apollo.ee/isetervendamine-kunst-ja-praktika.html?fbclid=IwAR2cpO2dnDbpu9-nJ4UGNOSUZv5sZZ6wAM1qJCiaLVNeaPBG_HCm3fa-uew
Lisaks edendavad diabeeti, nagu öeldud, stress (depressioon) ja liikumisvaegus. Seega tuleks üle vaadata ka oma "maailmavaade" (põhiuskumused ja -hoiakud) ja võimalusel korrigeerida.

Ja mõelgem nüüd, milline võib eeltoodule olla veel Koralliklubi poolne “võimendus”:
8.3. Programm mis aitab leevendada diabeeti
Coral Mine Mitte vähem kui 2 l päevas
Coral Taurine 1 kaps. х 2 korda
Coral Burdock Root 1 kaps. x 3 korda
Coral Zink 15 1 x 3 korda
Coral Lecithin 2 kaps. x 2 korda
Super-Flora 2 х 2 korda
Kokku hind: 86,96

See programm on ka Direktooriumis "Failid" all --- Программы по здоровью Академия Здоровья...


16. KORALLIKLUBI KOOL: VÄHIRAVIST KORALLIKLUBI VAHENDITEGA

TÄPSEMAD KOGUSED VÄHI PUHUL
E-VITAMIIN (samanimeline toode) vähemalt 400 RÜd päevas, mõju võimendub veelgi, kui võtta koss teiste antioksüdantidega.
B-grupp (toode „Taste B”), eriti B6 ja foolhape
FOOLHAPE (samanimeline toode) - minimaalne kogus 3-8 mg/p, soovitav ravikogus 10-20 mg/p, soovitavalt koos bifidobakteritega (tootega „Superflora” või „Mega-atsidofiil”).
750 mcg B12 ja 10-20 mg foolhapet koos takistavad vähirakkude väljaarenemist
LETSITIIN (samanimeline toode) sobib kõigi naistehaiguste puhul, sh endometrioos, emakakaelavähk jms, soovitavalt koos C-vitamiini (Koralliklubis puudub hetkel tugeva monovitamiinina, soovitan osta nt Jansuki poest 1000 mg/tk) ja kaltsiumiga (toode „Magical”).
C-VITAMIINI võtta vähi vastu vähemalt 1g/p (sh kõhunäärme vähi vastu, sest vähiravi tohutult alandab selle sisaldust organismis. 1-3 g/p alandab kehakaalu, vähemalt 2g/p takistab sapikivide teket. Vähemalt 0,8 g C-d koos E ja beetakarotiiniga annab silmadele happekaitse, hoiab ära katarakti ning aeglustab selle kasvu. Raud (samanimeline toode) soodustab C omastumist.
KORALLIVESI vähi puhul 1 pakike ühe klaasi vee kohta (mitte 1,5 l kohta nagu tavaliselt) ja niimoodi 3 klaasi päevas tühjale kõhule (15-20 minutit enne sööki), lisaks 1 pakike 1 l kohta päevas.
KOFERMENT Q10 (samanimeline toode) sobib pidevaks vähiravimiks, kuna tugevdab immuunsust. Võtta profülaktikaks vähemalt 90 mg/p, ravi puhul 200-400 mg/p.
OOMEGA-3 (samanimeline toode) blokeerib hormoonid, mis stimuleerivad kasvaja kasvu. Võtta vähiravi ajal vähemalt 1000 mg/p DHAd ja 1600 mg/p EPA-t.
AMINOHAPPED (tooted Alfalfa, Protivity või Bioshape).
ALFALFAT võtta ravi ajal 3-5g/p. Protivityt või Bioshape`i peale ravi standardkogustes (1 tablett 10 keha kg kohta päevas).
ADAPTOGEENID
Stimuleerivaid adaptogeene (ehhinaatsia, ženžen jms) vähi puhul tarvitada EI TOHI.
Rahustavad, aga sobivad nii ravi ajal kui ka peale seda: palderjan, lavendel, piparmünt, kumnmel jms
IMMUNOMODULAATORID sobivad vähiprofülaktikas ja -ravis hästi.
Neist parim on SIPELGAPUUKOOR (toode Pau d`Arco). Eriti hea soole ja ka vaagnakandidoosi puhul. Aitab ka vähi, sh leukeemia puhul. Võib võtta alates 3. eluaastast. Vähivastaseks immuunsuseks võtta:
3-12-aastased – 1 tk 2x/p
Üle 12-aastased – 1 tk 3x/p
Hakata võtma vähemalt 7 päeva ENNE vähioperatsiooni 5 tk/p (2,5 g); PÄRAST operatsiooni 2,5-3 g/p. Kiirituse puhul – 4 g/p; keemiaravi puhul 3-4 g/p PARALLEELSELT raviga. Vastnäidustusi pole.
LAGRITSAJUUR (samanimeline toode) takistab AIDSi, B-hepatiidi ja Epstein-Barry viiruse levikut, kui võtta 300-600 mg/p.
AALOE VERA stimuleeerib immuunsust vähi puhul 500 mg/p = 1,5 l aaloemahla. Profülaktikaks võtta 1 tk/p Aaloemannanit (samanimeline toode). Ravi korral rohkem.
KÜÜSLAUK (samanimeline toode)
Stimuleerib immuunsust, aktiveerib ainevahetust, aidates kehakaalu alandada. Suurtes kogustes võib ära hoida vähi. Kapslis on maitseta ja lõhnata toimeaine ekstrakt (mille võimsus võrdub ühe küüslaugusibula omaga!). Raviks võtta 2400-3600 mg/p.
LUTSERN ehk ALFALFA (samanimeline toode) on klorofülli- ja vitamiinirikas supertoit, mis vähendab põletikku, puhastab verd ja neerusid. Sobib kõigi haiguste puhul Ka enne ja pärast vähioperatsiooni ning kiirgus- ja keemiaravi ajal. Profülaktikaks – 3 g/p. Raviks – 4,5-5 g/p.
SELEEN (samanimeline toode)
Regulaarselt Se kasutavad inimesed haigestuvad vähki 50% harvemini (sh meeste eenäärmevähki 60% vähem). Se puudusel kuhjuvad organismis toksiinid: kaadmium, elavhõbe, kloor, fluor. Profülaktikaks võtta 100 mcg/p, krooniliste haiguste puhul 200, vähi puhul kuni 800 mcg/p (sel puhul eelnevalt konsulteerida arstiga). Vt ka eraldi artikkel
KOKKUVÕTTEKS; mida teha vähi puhul?
Ühitada keemia ja kiiritusravi organismi puhastamise (meil Detox-pakk, mis sisaldab Korallivett, antioksüdanti H-500, Letsitiini ja kompleksset fermendipreparaati Assimilaatorit) ning antioksüdantide, mineraalide, vitamiinide ja ravimtaimede manustamisega.
Lühendatult Oleg Pankovi raamatust ”Очки - убийцы”.
&&&
MÄRKUS: Analüüsinud täna meie arstide erinevaid uusi kompleksprogramme, ma siiski alustaks kuuri vähemate kogustega (v.a. Sipelgapuukoor) , järgides meie Kuldreeglit - ühe kuuga üks purgitäis kapsleid, alles SEEJÄREL koguseid järk-järgult suurendades teadlase poolt soovitatud koguste poole... 😘


17. KORALLIKLUBI KOOL: SELEEN – TÄHTSAIM ELUMINERAAL KALTSIUMI, MAGNEESIUMI JA TSINGI

Seleen (Se) kuulub üle 200 hormooni ja ensüümi koostisse, reguleerides KÕIGI elundite ja organitesüsteemide talitlust. Sellega tagatakse 80% inimese organitele – südamele, kopsudele, maksadele, seedimisele jne - vajalikust energiast. Se aeglustab vananemisprotsesse ja tõstab tüvirakkude aktiivsust. Mh on otsene seos nt nägemisteravuse ja Se hulga vahel silmas. Soodustab liikumisvõimet, erksust, meeleolu, isu, naha, juuste ja küünte tervist, tagab nooruse südamele, liigestele, veresoontele. Kilpnäärmevaevuste põhjuseks on sageli Se-puudus. Ilma SE-ta ei saa isegi kõige orgaanilisem jood imenduda. Ta on glutatsiooni põhiosis – mis kaitseb organismi kahjulike ainete eest. Selle puudusel oleme rohkem väsinud, loiud, ägenevad kroonilised haigused, küüned muutuvad kuivaks ja neile ilmuvad vertikaalsed jooned, juuksed hallinevad varem, nahk kaotab niiskuse ja elastsuse. Muutuma hajameelsemaks, keskenduda on raskem.
Miks?
Sest looduses on Se vähe. Rikkalikult on seda vaid vulkaanipursete kohtades. Suurtel aladel seda pinnases praktiliselt polegi – sh Baltimaades (see puudutab ka mahetooteid). Siin peaks elanikud seda võtma täiendavalt vähemalt 2-3 kuud aastas, sest seda ei leidu ka kohalikes taimsetest ja loomsetes toiduainetes. See puudutab ka mahetooteid. Ka väetistega pinnasesse viidud liigne fosfor ja väävel takistavad Se omastamist taimede poolt. Sama teevad meie organismis ka suhkur, E-ained, medikamendid, kloor, fluor, raskemetallid.
Regulaarselt Se kasutavad inimesed haigestuvad vähki 50% harvemini (sh meeste eenäärmevähki 60% vähem). Se puudusel kuhjuvad organismis toksiinid: kaadmium, elavhõbe, kloor, fluor.
Varemalt kasutati SE naatriumseleniidina, kuni selgus, et see ei ole looduslik vorm ega sobi klasutuseks. Se parimaks vormiks inimese jaoks kaasajal on SELENOMETIONIIN, mis imendub peaaegu täielikult ja sobib suurepäraselt organismi valkudega. Just sellisel kujul on Se meie veres.
Terve täiskasvanud inimene vajab ööpäevas 100mcg, krooniliselt haiged (südame-veresoonkond, kõhu- ja kilpnääre, vähk) 200 mcg selenometioniini. 200-400 mcg tahab ennetava kaitse vähi eest. Eri vähihaiguste puhul võetakse seda kuni 800 mcg (arsti järelvalvel), rohkemaga võib seda juba üle manustada.
Terve seedimisega inimesel imendub 60% taimsest ja 20% loomsest seleenist. Seda on soovitav kombineerida koensüümi Q10, vitamiinide C ja E, ginko biloba, B-grupi vitamiinide, rohelise tee ekstraktiga. Peamine tingimus Se imendumieks on L-metioniini saadavus.
Kui pinnases on rikkalikult Se, siis sisaldub seda: oliivõlis ja oliivides, kalas jt mereandudes, pähklites, ubades, küüslaugus, maisis, tomatites, valgetes seentes, soolatu searasvas, loomade subproduktides, munakollases jt
HUVITATUTELE SAADAVAL kõrgkvaliteetne (GMP-märgiga) L-selenometioniin (kapslis 75 mcg) koos C-vitamiiniga (kapslis 75 mg), purgis 100 kapslit, hind 13.-

10. KORALLIKLUBI KOOL: EESNÄÄRMEVAEVUSED JA NENDE KÕRVALDAMINE

SISSEJUHATUSEKS
50+ läänemaailma meeste seas on eesnäärmevaevusi ca 50%-l - seega on see täna küllap LEVINUIM meestevaevus - mis avab meile tohutu tööpõllu. Sest kui asi läheb juba lõikuse või kiirituseni, võivad tulemused olla paiguti väga kurvad (kuni “mähkmetes ja erektsioonita elu lõpuni”) - ehkki õnneks on juba olemas selleks ka uued ja väidetamisi väga tõhusad tehnoloogiad (ja seda siinsamas Lätis - Riias ja Siguldas). Kuid kuna eesnääre on mehe kõige erootilisem organ (vastates naise emakale), tuleks selle tervist hoida juba “maast madalast” nagu silmatera.

Eesnäärme hüperplaasia (laienemise) astmed
Eesnäärme hüperplaasiat nimetatakse ka eesnäärme hüpertroofiaks - mis on eakate meeste tavaline krooniline haigus ja ka üks uroloogilise kirurgia tavalistest haigustest. Kui mees on umbes 45 aastat vana, tekib eesnäärmel kaks suundumust: mõnede meeste eesnääre kipub kokku tõmbuma, teistel järk-järgult suurenema, moodustades eesnäärme hüperplaasia. See toinub aeglaselt, seega ei ilmne sümptom varakult. Eesnääre asub kusepõie tagumisel juhal, nii et hüperplaasia süvenemisega süveneb ka urineerimise takistatus. Uriin püsib põies - mis tekitab kergesti kuseteede nakkusi ja põiekive, nii et haigused süvenevad. Eesnäärme hüperplaasia sümptomideks on peamiselt urineerimishäired.

Eesnäärme lupjumise tase
Fibroos, eesnäärmepõletikust jäänud arm, on eesnäärmekivide eelkäija. Eesnäärmekividega kaasneb sageli krooniline eesnäärmesündroom ja neid kahjustusi saab tavaliselt näha B-ultraheliuuringu abil. Eesnäärme struktuurse spetsiifilisuse tõttu ei ole üldiselt paremat meetodit lupjumise ja kivide raviks. Kivid sigitavad baktereid, nii et eesnäärme lupjumine (fibroos) põhjustab ka korduvat eesnäärmepõletikku. Sageli esineb eesnäärme tsüsti täiskasvanutel ja ka suhkruhaigetel on tõenäoliselt eesnäärmetsüst. Kliiniliselt väljendub eesnäärmetsüst urineerimise või soole takistatusena (obstruktsioonina). Kuseteede tõkestatus põhjustab sageli ägedat kusepeetust. Mõnikord voolab kusetorust välja tihke sekretsioon. Uuring pärasoole kaudu võib mõjutada eesnäärme tõmblusi, kuid seda esineb sageli hilisemas staadiumis. Juhusliku mädakolde lõhkemine kusejuhas, pärasooles, lahklihas või kusepõies võib põhjustada sidekoepõletiku. Kuid mõnedel patsientidel võib olla palavik ja neil on peamiselt kuseteede takistatus, paljudel patsientidel on ka munandimanuse põletik (epididümiit) ja munandipõletik (testitis). Tsüste ravitakse kirurgilise drenaažiga, näiteks epidüümide äravoolu või transuretraalse eesnäärme resektsiooni drenaažiga. Lupjunud eesnääret või kaltsifitseeritud kive tuleb ravida, sest eesnäärmepõletik lupjudes tekitab lupjunud kive, tekitades erinevaid sümptomeid. Mõne patsiendi sümptomeid ei saa pikemas perspektiivis elimineerida, seega tuleb põhjalikult kontrollida, kas lupjunud kivid on kaltsifitseerunud. Kui lupjumata kivide lupjumist ei ravita, ei saa eesnäärmehaigust täielikult välja ravida.

Prostatiidi (eesnäärmepõletiku) sündroom
Prostatiidi sündroom on moodustab 25-30% täiskasvanud meeste uroloogilistest kliinilistest haigustest. See võib olla asümptomaatiline, võib omada ka ilmselgeid sümptomeid, püsivalt paranemata ja võib isegi põhjustada püsivat või korduvat kuseteede ja suguelundite infektsiooni. See jaguneb järgmistesse kategooriatesse:
1. Mittespetsiifiline bakteriaalne prostatiit: see võib jaguneda ka ägeda (akuutse) prostatiidi ja kroonilise prostatiidi vahel. Akuutne prostatiit viitab akuutsele põletikule, mis on põhjustatud eesnäärme mittespetsiifilisest bakteriaalsest infektsioonist ja see esineb peamiselt uriini kiireloomulisuse, sagedase urineerimise, düsuuria, rektaalse ja kõhuvalu, palaviku ja külmakartusena jne. Krooniline prostatiit viitab kroonilisele põletikule, mis on põhjustatud eesnäärme mittespetsiifilisest bakteriaalsest infektsioonist, ja see esineb peamiselt ebamugavustunnetena kõhupiirkonnas, lahklihas ja munandites jne. Kroonilist prostatiiti näevad sageli noored mehed.
2. Idiopaatiline mittebakteriaalne prostatiit: kliiniliselt on eesnäärme valu sümptomid, ebanormaalne urineerimine, eesnäärme vedeliku ülejooks meartus urinariusest jne. Eesnäärmevedelikku valged verelibled võivad rohkeneda, kuid bakterikultuuril ei ole bakteriaalset kasvu.
3. Mittespetsiifiline granulomatoosne prostatiit: kliiniliselt on sagedase urineerimise sümptomid, düsuuria, kusepõie põlemine, alaselja valu, perimeeside valu jne. Kuid haiguse progressioon on kiire ja eesnäärme suurenemine porine üleküllus, äge uriinipeetus ja muud kaasnevad sümptomid. Pärast retikuloendoteliaalset süsteemi proliferatsiooni tekib nõrga lahustuvusega aineid võõrkeha reaktsioon või allergiline reaktsioon, mis on jagatud allergilise prostatiidi ja mitteallergilise prostatiidi vahel.
4. Eesnäärmevalu ja eesnäärme ületamine: kliinikus esineb sümptomeid püsiva sagedase urineerimise, urineerimiskiiruse, düsuuria, ebamugavustunne eesnäärmes, eesnäärmevalu jne. Eesnäärmevedelikus ei ole rakuliine ja selles ei ole ka ilmset nakatumist. See kuulub mingi mittebakteriaalse prostatiidi hulka.
5. Spetsiifiline prostatiit: see hõlmab gonokoki, seente ja parasiitide (nagu trihhomoonid) põhjustatud prostatiiti jne.
6. Muust põhjustatud prostatiit: viirusinfektsioon, mükoplasma infektsioon, klamüüdiainfektsioon jne.

DR OLGA BUTAKOVA: EESNÄÄRME (EN) PÕLETIK, ADENOOM, VÄHK

EN – Mehe teine süda, mille tervis sõltub suuresti meessuguhormoon TESTOSTEROONIST (TE). Kui mees võtab laenu, siis TE langeb palju ja kauaks – kuni võla äramaksmiseni. Mitte auto jms, vaid uus KÄEKELL, mida teistel pole, tõstab kõige rohkem mehe TE – igakord kui seda vaatab. Samuti tõstab seda armukadedus, jämedused, õiendamine, kaklused – Naine täiendab Meest oma pehmusega. Kui säilitada TE 70.-80. eluaastani, oled täis elujõudu. Selleks Naine peab Meest AUSTAMA, aitama, iga päev „toitma tema ego” (heas mõttes). Mehe ALANDAMINE viib alati TE alla, eriti veel kui Mees peab sundkorras vabandama.
TE ALANDAVAD:
1. Mis tahes ebaregulaarsused töös, seksuaalsuses jm.
2. Temperatuur munandites on 34 kraadi. Seega - hoida eemal kiirgus (mobiil, sülearvuti), sisse lülitatud soojendusega autoistmed; mitte istuda külmale alusele ja kuumale saunalavale ilma rätikuta.
TE-st, mille erinevus östrogeenist on vaid üks vesiniku aatom, oleneb eesnäärme funktsioneerimine, seda töötatakse välja täielikus vaikuses ja pimeduses. Magamisel olgu KERGE tekk ja lina. VÄLTIDA (liibuvaid) trussikuid (eriti sünteetilisi ujumispükse). Hindud, rootslased, araablased, šotlased (?) jt käivad üldse ilma aluspüksteta. Munandid peavad rippudes KÕLKUMA nagu kellapendel. Smermatosoidide hulk on meestes langenud võrreldes varasemaga 1000 korda. 50-70% viljatusest on täna meeste süü. Liigsooja tulemusel rikneb kogu hormonaalne tasakaal ja EN-sse hakkab jääma vedelik, kus paljunevad viirused, bakterid, seened, eriti ohtlikud on trihhomonaadid jms (ja spermatosoidid hukkuvad). Prostatiit - „iit”-lõpp näitab, et „keegi seal elab”: uroplasma, glamüüdia, kandiida, tsütomegaloviirus, kokid, mükoplasma...

EESNÄÄRET KAHJUSTAVAD:
Kõik MEDIKAMENDID (nt maohaavade puhul)
TRAUMAD munanditel, lahklihal
KÕHUKINNISUS tõstab kõhu temperatuti kuni 40 kraadini, mis kahjustab EN-i
LIIKUMINE käivitab lihased, mis põletavad eeskätt kõhusisest ehk eriti kahjulikku rasva (mida naistel ei teki). Kahe Colo-Vadaga saab selle kõrvaldada.
POLAARKÜLM, KUUM KLIIMA
Jalgratturid MASSEERIVAD ja seega aktiveerivad EN tingimusel, et on õige sadul – mis ei hõõru, ei põruta EN.
Kanaliha (sisaldab östrogeeni), greibimahl (blokeerib fermendid), soja (sisaldab östrogeeni), hapud joogid (vein jms - organism hapestub)

VEEL NÕUANDEID:
Söögis vähem liha, rohkem köögivilja (eriti adenoomi puhul)
Tee jm joogid mitte üle 20% vedelikust (ülejäänu on vesi)
Vara voodi, vara üles
Eriharjutused eesnäärmele (neid on 15-20 tk – lahklina pinguldused, tuharatel kõnd jms)
Mehed vajavad rohkem vett kui naised (minimaalselt 2 l) ja rohkem puhastusi (2-3 korda aastas), sest see on neil ka kergem
http://www.nofollow.ru/video.php?c=PlsyNjN_Wtk

DR OLGA BUTAKOVA: TESTOSTREROON (TE) – MEHE (M) TERVISE ALUS
TE = energia --- veendumus, kindlus endas --- soov ---- töövõime --- seksuaalne dieet --- normaalne mehelik agressiivsus ---- energeetiline eksistents

TESTOSTEROONI (TE) ALANDAVAD:
1. SOOL. M armastavad soolast – sest nad on happelisemad ---- nõiring. Mitteorgaanilisena omastub sool vaid 5%. Seega liiga palju soola ---- rohkem Na --- vähem TE. Süüa anorgaanilist soola mitte üle 3 g päevas ---- N ei tohi soolata toitu, et M saaks ise juurde panna.
2. SUHKUR. Mida rohkem, seda rohkem veresuhkrut --- rohkem insuliini --- vähem TE, kuna VÕISTLEB sellega. M organism toodab TE 11 miljardit molekuli sekundis. M intuitiivselt armastab magusat, kuna spermatosoidid liiguvad glükoosi kütusega. Sahharoos pole glükoos – nagu seda on puuviljades ja marjades, mees. Seega – pettus. Spermatosoidid happelises keskkonnas kaotavad liikumisvõime, kuna H2 võtab nende sabalt energia. Sama teeb ureoplasma. Praegu M sööb 12 tl suhkrut päevas. 200 g Sprite jt kihisevad joogid sisaldavad 11 tl suhkrut. Piir – 6 tl.
3. KOFEIIN – viib TE ja sperma loomise NULLI igal hetkel. Lubatud max 1 tass päevas NATURAALSET, mitte lahustuvat kohvi. Muidu TE muutub östrogeeniks (Ö) ja M-l ilmuvad rinnad. Samas hea kofeiin stimuleerib rohkem ja hävitab vähem. TEED võib juua.
4. LIHA HORMOONIDEGA. 80% hormoonidest on naiselikud: seranool, östrogeen, rotesteroon ja tavalina Ö – kanad. Veised. 100% loomadest toidetakse HO-ga – ja tüdrukud hakkavad muutuma N-ks juba 10 a („östrogeenne suguline debüüt”). Kuid N suguhormooni hävitada pole võimalik, sest see ei lahustu looduses. N kasutavad rasestumisvastasst hormooni, mis satub jõgedesse, kus ISAkalad hakkavad KUDEMA. Kui M sööb sellist liha alla 2 korra nädalas, pole hullu, kui üle 3 korra päevas – häving! N see ei kahjusta. Puhas liha – palun väga! Kalu HO-ga ei toideta, sigu aga küll; hanesid tugevalt --- hanemaks magus, kuna on tsirroosiga. Maks on looma kõige saastunum organ, eriti kui süüa seda toorelt. M peab sööma liha, kuid puhast, sest ta on RÖÖVLOOM. N – lammast – millel pole lihasmassi.
5. RASVASED TOIDUD kolesteriiniga SUUREMAL HULGAL – nagu rasvases lihas. Lihal on 3 kahjumõju:
- surmahormoon – kui tapetakse
- kasvuhormoon
- kolesteriin
PEKK on hea toit väikestes kogustes – puhas energia (vesi + energia),
6. SOJA - taimsed tsütoöstrogeenid teravalt alandavad TE mis tahes vormis – eriti poistel. Muidu väga hea valk – muid organeid ei kahjusta.
7. KIIRTOIT– Fast Food: sool + suhkur + kolesteriin + stabilisaatorid, kofeiin jms. McDonaldsis parem MITTE süüa – seal „kümme ühes”. Ühes tervisefilmis näeme, kuidas terve M muutus selle toiduga 3 korda päevas ühe kuuga invaliidiks, vajades taastumiseks tervet aastat.
8. RASVANE PIIM (6-8%). Eriti naturaalne „väline östrogenne faktor”. Sest lehm toodav seda vasikale, MITTE MEILE. N-la sobib hästi – kui seda seedib. M kui tugevalt hapendunud organismiga võib juua toorpiima liitrite viisi, sest tal ei jätku Ca, M-l on suur luu-lihaskond, stress, rohkem tööd jms. Pole soovitav juua mitte üle ühe klaaasi piima päevas.
9. VALGE PÄRMISAI (leib, pirukad, küpsetised): happed, pärm, suhkur
10. TAIMEÕLI suurtes kogustes, v.a. oliivi- ja pähkliõli. Päevalilleõli vaid veidi alandab TE.
11. Palju MAJONEESI (90% päevalilleõli)
12. KANAMUNAD – millel on mürgine valgukiht kile all munavalges, mis võtab ära viljakuse nii M kui N. See oli kanadel rebaste vastu, kes sõid mune ja – surid välja. Inimene seedib selle kile ära. Mitte süüa tooreid mune (v.a. munakollane). 5-10 sekundit TE ei mõjuta. Võiks süüa kuni 2 muna päevas, kuna selles on palju hormoone, fermente, vitamiine.
13. KIHISEVAD JOOGID, milles on CO2:
- hapendavad
- suhkur
- janutugevdajad --- veetustumine
- kofeiin
13. SUITYSUTOOTED, valmistatud suitsuVEDELIKUGA (naturaalne pole nii kahjulik). Kuumsuitsu – ohutu. Külmsuits kestab kauem ja seal tekivad kantserogeenid. 90% geeli + 10% liha = paisub palju kordi ühtlaselt ---- vorst-. Ostke NATURAALSET liha. Kõik, mis valmib ruttu ja säilib kaua, on toksiline.

TESTOSTEROONI (TE) KÕRGENDAVAD:
1, KALA: anšoovis, ahven (palju Zn, E, Se jt --- palju TE), forell, saltus, heeringas, saira, lõhe, sardiinid, krevetid. Vältida tuunikala – milles on palju pliid.
2. TOORED PUUVILJAD– oranžid, kollased, rohelised: aprikoos, kõrvits (ka kõrvitsaõli - peatoit M-le, mis sisaldab rasvu – tokoferoole, mis ainsana taastavad eesnääret), porgand, rosinad, sidrun, mango, virsik, pirn, ananass, potapo, kollane pipar, kabatšokk, baklažaan. Kiivi, banaan jt pole tõestatud. Greip madaldab TE.
3. JUURVILJAD. Hiina, brüsseli, brokoli kapsas, kuumutatud alla 60 kraadi. Seller, petersell, avokaado, tomat.
4. LEHTROHELINE: sinep, spinat, sibul, rukola, kresssalat, spinat, petersell (puhas Zn). M peaks sööma 3 x rohkem rohelist kui N, kuna see sisaldab lisaks vitamiinidele ja mineraalidele fütohormoone --- TE
5. MARJAD: kirss, jõhvikas, vaarikas, arbuus, massikas, must sõstar, granaatõun, ploom, metsmaasikas
6. KIUDAINE JA TERAVILJAD: tatar, kaerahelbed, oder --- kiudaine --- väikevaagna mikrotsirkulatsioon.
7. RIIS– elu alus (mitte kaunviljad)
8. PUNANE KUIV VEIN (mitte valge) – surub alla fermendi, mis muudab TE-d Ö-ks, Võib juua kuni 150 g toidukorral. Võib süüa ka marjade, rosinate ja seemnetena – mitte mahlana.
M hingavad kõhuga, N rinnaga. See masseerib kõhtu ja kõhukinnisust pole, v.a. kui ei joo vett. Sest mida rohkem jääke seedekulglas, seda kõrgem temperatuut eesnäärmes – käärimine ja roiskumine tekitavad soojust --- ülekuumenemine kusepõies ja eesnäärmes. Kõhukinnisus põhjustab EN põletikku, adenoomi, vähki. Mis on M-haigustest praegu 1. kohal.
9. MAITSEAINED: suruvad alla ksenoöstrogeeni: kardemon, punanen pipar, karri, küüslauk, sibul, kurkum. Hindudel sperma tänu sellele kordades liikuvam.
10. TAIMEÕLID: oliivi, kreekapähkli, kõrvitsa – 1. külmpressi õli. Vähe kolesteriini --- rohkem TE, kuna valmistatakse selllest.
11. PAAST– esimesed 3 päeva TE alanes, siis tõuseb 45% ja kasvab kuni 40 päevani.

Ольга Бутакова о мужском здоровье — архиважная статья!https://econet.ru/articles/133897-olga-butakova-o-muzhskom-zdorovie-arhivazhnaya-statya

NENDE TOODETE KASUTAMISE TINGIMUSED
1. Mitte kuumtöödelda üle 70 kraadi – muidu saate vaid valku, mitte energiat. Nt kala grillida nii, et keskelt jääb tooreks. Mida saab, süüa toorelt – et saada energiat (toortoitlus). Liha tuleb muidugi keeta, kuid praadida mitte üle 30 sekundi. Taimeõlis. Krevette 5 sekundit, süües pooltoorelt. Nii hävivad vaid bakterid taimeõlis. Ussidest hoiduda ei saa, küll aga saab neist aeg-ajalt vabaneda.
2. Alustada alati M toidust --- TE = energia --- veendumus, kindlus endas --- soov ---- töövõime --- seksuaalne dieet --- normaalne mehelik agressiivsus ---- energeetiline eksistents
Mitte peale juua vett, ainult hapupiimajooke, kompotti, morssi võib. Võtke M poodi kaasa ja las valib ISE enda jaoks! Ka laps.
OHTLIKUD KOHAD MEHEL
1. Kopsud - sest ei hinga nendega (hingab kõhuga) --- hüpoksia kopsudes
2. Magu – kui ei toitu õigesti, liiga kuum toit, liiga palju toitu korraga jms.
3. Pärasool
4. EN
5. Süda (ka N-l)

&&&

MIDA TEHA LISAKS KORALLIKLUBI NELJALE SAMMULE? TOIDULISANDITE KOMPLEKSPROGRAMMID pikkusega vähemalt üks kuu:

1. ÜKS PÕHJALIKUM PROGRAMM - päevas VÄHEMALT:
Tsink 50 mg (4-6 tabletti)
Ca 1000-1500 mg
Seleen 200 mcg
Oomega 3 2-3 tk
E-vitaniin 100 mg
B-vitamiin 100 mg igaühte
Foolhape 100 mg
Räni – mida rohkem, seda parem
Raud 5 tk
Sipelgapuukoor 6-8 tk (prostatiidi puhul)
Mikrohüdriin (energia)
Spiruliina (valk) 8 tk
C mida rohkem, seda parem
Assimilaator

2. ÜKS VARAJASEM KOMPLEKSPROGRAMM „MEHELIK PIKEAEALISUS“ (EESNÄÄRMEPÕLETIKU OLEMASOLUL)
Iga mees sooviks pikendada oma mehelikult aktiivset iga. Mis võiks seda takistada? Kaasajal on meeste töökoormus oluliselt kasvanud. Tervist tervikuna kui ka soojätkamisfunktsiooni kahjustavad esmajoones stress, sotsiaalne depressioon, probleemid äris, ebastabiilsus riigis jms. Väga kõrge suremus esineb meestel vanuses 35-50 aastat.
Soolise tervise halvenemise põhjused:
1. Peapõhjus: bakterid, seennakkus eesnäärmes.
2. Eesnäärmepõletike tagajärjed. Jääknähud lidemete (armide), liidete ja erinevate struktuurihäiretena oluliselt nõrgestavad meeste „teise südame“ tööd.
3, Põletikuprotsessidega seotud hangumisnähud neerudes ja kusepõies reeglina toetavad organismi üldist nakatavuse tasandit.
4. Mittetäisväärtuslik toitumine, eriti terve rea mehele vajalike mineraalide osas, soodustab hormonaalse tausta häirumist. Eriti küpses ja vanemas eas.
5. Immuunsuse nõrgenemine.
6. Veepuudus organismis viib soojätkamisfunktsiooni enneaegse kustumiseni.
Funktsiooni taastamise mehhanismid:
Siin ei aita üksik „imetablett“, mis „ravib kõigest ja kohe“. Vaja on regulaarseid profülaktilisi abinõusid, et tagad täisväärtuslik rakutoit nii reproduktiivorganitele kui ka organismile tervikuna.
1. Põletiku kõrvaldamiseks eesnäärmes sobib hästi SIPELGAPUU KOOR
2. DROOGISEGU NR 11, mille koostises on altee juur, kadakamarjad, ingverijuur, kayanne`i pipra viljad, soodustab uriinieritust, põletike kõrvaldamist, neerude ja kuseteede rakukaitse aktiveerumist.
MÄRKUS: Droogisegu nr 11 asendab täna uus komplekstoode PHYTOMIX.
3. GOTU KOLA tõstab organismi füüsilist töövõimet, tugevdab silelihaseid, parandab potentsi, kõrvaldab seiskumisi väikese vaagnas.
4. Üheks kõige vajalikumaks mineraaliks meesteleloetakse Tsinki, mis kuulub meessuguhormooni testosterooni koostisse.
5. Raku antioksüdantne kaitse on väga vajalik hormonaalse fooni säilitamiseks ja kaitseks nakkuste vastu. Üks parimaid raku kaitsjaid vabade radikaalide vastu on MIKROHÜDRIIN.
MÄRKUS: Mikrohüdriini uuem väljaanne on H-500.
6. Tähtis on hoida organismis optimaalset veevaru, eelistades puhast, bioloogiliselt omastatavat vett.
Kompleksprogramm sisaldab seega viit bioaktiivset vahendit: PhytoMix, Sipelgapuukoor, Tsink, H-500 (Mikrohüdriin), Gotu Kola
3. ÜKS UUSIM PROGRAMM mehe reproduktiivsüsteemi funktsiooni optimeerimiseks
Coral Zink 15 2 tk x 2 korda
Omega 3-6-9 1 tk х 2 korda
Griffonia 2tk х 3 korda
Н-500 2tk x 2 korda
4. PROFÜLAKTIKAKS üksiktootena uus komplekstoode: PhytoMix (for Men)


20. KORALLIKLUBI KOOL: SOOVITUSEKS MASSÖÖRIDELE JA KOSMEETIKUTELE

SIHTGRUPI LEVINUMAD VAEVUSED JA VAHENDID NENDE KÕRVALDAMISEKS

* Lümfi saastatus: Naha jt eritusorgabte (neerud, maks, kopsud, seedekulgla, seksuaalorganid) vaevused: Korallivesi, Lagitsajuur
* Kõrgevererõhk ja kaalu alandamine (tursete kadumise arvelt): Korallivesi, 2 Colo-Vada Pluss
* Lihased: MSM, Emu rasv (lõõgastav toime). Luud, liigesed: MSM, Flexikor, B-Luron Juuksed, küüned, allergiad: MSM
* Haavad, põletused, nahaalune lihasvalu: Emu rasv, Kolloidhõbe (Silver Max). Nahk: MSM (kollageeni alus); Emu rasv; kodukeemia Alive
* Põletikud ja nakkused: Kolloidhõbe ja Sipelgapuukoor, Kassiküüs
* Väsimus, stress, tippkoormused, alkoholism-suitsetamine, adapteerumine: H-500 (Mikrohüdriin)
* Ülekaal: 2 Colo-Vada Pluss, Korallivesi, Slim by Slim, Endura Max
* Rakutoit: Altimeit, Spiruliina, Klorella, Lutsern, Daily Delicious
*Kompleksprogrammid: Puhastus- ja antiparasitaarsed programmid. Astmeline puhastamine: Takja juur, Detox (Pesumasin), 2 Colo-Vada Pluss jt
* Tervislik kodukeemia: Alive
* Lihased, neerud, tursed (ülekaal): H-500 (Mirohüdriin), 2 Colo-Vada Pluss, Protivity, Bioshape
* Imuunsüsteem: Kassiküüs, Haimaksaõli. Ternespiim, Assimilaator, Diggest Able, Mega Atsidofilus, Super Flora
Tervislikud maiustused: Batoonikesed

MIDA TÄPSEMALT PAKKUDA?
1. KORALLIVESI. Bioomastatav vesi. Puhastab lümfi, pestes kolme kuuga läbi kogu rakkudevahelise vedeliku. Hakkab puhastama organismi veeslahustunud toksiinidet, sh ka liigeseid. 1991. aastal tõestas Jaapani teadlane Fyutamura katsetes rottidega korallkaltsiumi suurt tõhusust luude tugevdamisel. Pärast seda hakati seda kasutama osteoporoosi kirurgilisel ravil. Tänaseks on saadud KV-ga tulemusi osteporoosi, kõrgvererõhutõve, soolade ladestumishaiguste (artriidid, radikuliidid jms.) ravis. Ta võetakse organismis kergesti omaks ja aitab eemaldada liigseid happeid ja toksiine, samuti kõrvaldab kudede turseid (alandades kehakaalu). Juba 2-3 kuuga muutub paremaks reumatoidne artriit.
2. H-500 on maailma võimsaim antioksüdant ruumalaühiku kohta. Annab tohutu energialaksu, sobides nii tippsportlastele (vähendab piimhappe teket anaeroobsetel tippkoormustel kuni 50%) kui ka mis tahes väsimuse, haiguse, stressi, mürgistatuse jne puhul. Lisaks aitab – suuremates doosides – vabaneda alkoholismist ja suitsetamisest. Suurepärane adaptogeen liikumisel ühest aja- ja kliimavöötmest teise, mägironimisel jms (kus stressist tekib palju vabu radikaale). Suurendab laengut (üks kapsel 240 ml vee kohta) üle -900 mV võrra, küünitades vee sellega häätihti Hunza oru liustikuvete loodusliku „maailmarekordini” (-750mV). Ühele punavereliblele mahub 1500 -2000 ränidioksiidi kolloidosakest, igaühega seotud üks laetud vesinikuaatom! Mis pärast oma vaba elektroni loovutamist annab hapnikuga reageerides vee ja lisaks ka ühe ATF-i molekuli. Kaasaja hüdrodünaamika isa, rumeenia loodusteadlane dr Koanda kulutas 60 aastat, et luua laboris sellist Hunza vett. Oma tulemuse pärandas ta Nobeli preemiale kandideerinud Patrick Flanaganile, kel kulus selleks veel 30 a.
3. MSM Väävli vähesusest organismis annab tunnistust juuste väljalangemine ja liigesevalu, väävli kontsentratsioon organismis vanuse suurenedes väheneb. MSM mikrohüdriiniga põhineb looduslikku päritolu biosaadavas vormis väävlil, mikrohüdriin kaitseb organismi maksimaalselt isegi kõige agressiivsemate vabade radikaalide eest. Sobib mh liigesevalu profülaktikaks ja naha seisundi parandamiseks. Väävel on vajalik peamiste sidekoe struktuurvalkude – kollageeni ja keratiini moodustamiseks. Kollageen säilitab liigeste elastsust ja liikuvust, kuulub kõhre, kõõluste, sidemete, luude ja naha koostisesse. Keratiin on vajalik naha, juuste ja küünte tervise jaoks. On välja selgitatud MSM-i kasutamise suur efektiivsus luustiku ja lihastiku funktsioonihäiretega inimestel. MSM mikrohüdriiniga vähendab organismi tundlikkust allergeenidele. Kasutamine: luu- ja lihaskonna haiguste korral nahaprobleemide korral allergiliste reaktsioonide korral juuste ja küünte struktuurihäirete korral https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/03/msm-mikrohudriiniga-luu-ja-nahk-ja-kuuned/
4. SIPELGAPUUKOOR + KOLLOIDHÕBE = võimsad looduslikud antibiootikumid viiruste, bakterite ja ka seente paljunemise ja kasvu peatajana ning põletike kõrvaldajana. Piisab jaole saada esimese kuue tunni jooksul, et ei saaks meist jagu ükski hingamisteede viiruslik nakkushaigus, sh gripp. Hämmastav võimalus „Antibiootikumide Lõpu” ajastul, kus alanud resistentsete „mõrvar-mikroobide kätttemaks“.
5. LETSITIIN (eriti peale keskiga) ajule (mälu!) ja maksale. Kaitseb rakumembraane.
6. EMU RASV TEEPUUÕLIGA Emu rasva suure läbitungimisvõime tõttu kannab see kõik palsami koostisained sügavatesse nahakihtidesse, võimendades nende kasulikke omadusi. Spetsiaalselt valitud koostis parandab lokaalset vereringet, lõõgastab lihaseid, soodustab haavade paranemist, naha uuenemist, valu vaigistamist, aitab erineva päritoluga põletuste (termiliste põletuste, keemiliste põletuste, päikesepõletuse) korral. Pikaajalisel kasutamisel palsam normaliseerib rasunäärmete sekretsiooni, paraneb naha struktuur ja väljanägemine. Tänu teepuuõlile ja saialillele, mida kasutatakse kosmeetikas põletikuvastase, desinfitseeriva ja haavuparandava vahendina, avaldab palsam positiivset mõju ka nahaärrituste ja naha põletikuliste protsesside korral.
Teepuuõlil on antibakteriaalne, immuunsust stimuleeriv, viirusevastane toime. Oma omaduste tõttu aitab see ideaalselt põletuste, haavade, putukahammustuste, akne, herpese korral. Samuti leevendab väsimust, pehmendab ja toidab nahka, suurendab kapillaaride seinte elastsust, optimiseerib vere mikrotsirkulatsiooni, kõrvaldab turseid ja pindmisi veenilaiendeid.
7. PROTIVITY (ka BIOSHAPE) - „üks suuremaid leiutisi toidu vallas viimase 100 aasta kestelt” - maailma väidetamisi täiuslikeim tasakaalustatud (taimsete) asendamatute aminohapete matriits anabools ehk rakkude ülesehitamiseks mineva omastatavusega (Net Nitrogem Utilization) uskumatud 99%! Meenutagem, et täiuslikeimal valgutoiduainel kanamunal on see vaid 48%. Ülejäänu läheb „vasakule” - energiaks ja mürgisteks lämmastikuühenditeks, mis koormavad eeskätt neerusid. Seega – suurepärane preparaat mitte ainult tippsportlastele (seedimine võtab aega vaid 23 minutit!), vaid ka neeruhaigetele ja vanuritele, kellel neerud nõrgenenud ligi 4 korda, Aga ka rasedatele, tagades naha elastse venimise ja kokkutõnbumise pärast sünnitust (vältides naharebendeid); ning kaalualandajatele, viies välja üleliigse vee ja vältides „naha lotendamist” pärast kõhnumist. Pluss muidugi kasvuhäiretega lapsed. 10 grammi (10 kapslit) preparaati annab võrdväärse koguse valku 350 g kala- ja linnulihaga. Kuuri ajal võetakse tavaliselt 1 kapsel keha iga 10 kg kohta.

LISAKS VAJADUSEL: SAJAD KOMPLEKSPROGRAMMID erinevate organite ja organite süsteemide looduslikuks puhastamiseks ja taastamiseks erinevate haiguste puhul
Organismi ja organite kapitaalsed PUHASTUSPROGRAMMID, sh ANTIPARASITAARSED programmid (sh juba ka alla 1-aastastele lastele), ÜLDPUHASTUS koos soolepuhastusega neile, kes soovivad murrangut oma tervises, samuti hoida organismi stabiilselt puhtana parasiitidest ja toksiinidest.

KAITSE ELEKTROMAGNETKIIRGUSE EEST „NEUTRONIK” - mobiilile, arvutile, telerile – maailma tunnustatumaid analooge vene teadlastelt, arvestades, et kaaseagsed LCD-kuvarid ka KAKS KORDA kahjulikumad kui olid seda vanad kuvarid ja seda just tänu oma uuttüüpi, mittesoojuslikule kiirgusele.
Maailmatasemel KOSMEETIKA väga soodsa hinnaga, võrreldes analoogidega maailmaturul Tõhus ökoloogiline ja tervislik ning säästev KODU-MITTEKEEMIA ALIVE pesu- ja nõudepesuks, üldpuhastuseks jms
NB! Rahvusvahelisel Koralliklubil on väga Turustajasõbalik boonussüsteem, milles pole mingeid (kalleid) „stardipakette” ega seega ka riske – käibe kasvades saab inimesest „märkamatult” Turustaja jne. Lisaks on Klubiliikme hulgihind 20% madalam mitteliikmetele mõeldud jaehinnast. Pealegi on igas kuus mitu kampaaniat, kus teatud tooteid saab 5 + 1 kuni 3 + 3 (st juba poole) hinnaga. Kusjuures eelisolukorras on just inimese tervisega oma töös igapäevaselt kokku puutuvad professioonid. Samal ajal on tagatud pidev KOOLITUS ja operatiivne nõustus ning ABI.
RAHVUSVAHELISE KORALLIKLUBI TOOTED MAAILMA KÕRGEIMAS, GMP KVALITEEDIKLASSIS! Enamus Rahvusvahelise Koralliklubi tooteid on toidu, ravimite ja farmakonide GMP ehk maailma kõrgeima kvaliteediklassiga (manufacture and sale of food, drug products, and active pharmaceutical products) - mille kõik etapid on kvaliteedikontrolli all: https://en.wikipedia.org/wiki/Good_manufacturing_practice. Toidulisandipurgi Supplement Facts all viimases reas on sel juhul (värviilisel taustal valgete tähtedega): "Manufactured in a GMP Registered Facility".